هر پدرم و فروش شد و مختل از 15 اسفند به بعد با توجه به انتخابی محدودیت در سراسر متحده است.

مستند چهارم وزن آن عدم قطعیت در تقاضا ادامه خواهد داشت اما این یک چهارم نمی کاهش پدرم ساختاری تجدید نظر شود. ما فکر می کنم پدرم را بهار به رشد به عنوان به زودی به عنوان وضعیت normalises و FY21 هنوز هم به احتمال زیاد انعطاف پذیر در سال است. نوری گران ارزیابی می سازد مناسب در دراز مدت انتظارات; اقامت خرید جدید TP 2,650 تومان (در مقابل 2,350 تومان).

مستندات و محدودیت وزن در سه ماهه. هر پدرم و فروش شد و مختل از 15 اسفند به بعد با توجه به انتخابی محدودیت در سراسر متحده است که شروع شده بود قبل از کامل مستند شروع در 25 مارس. پدرم ادعا میکند که آن را در مسیر ارائه c5% دوره رشد (3% رشد ارزش) به صورت سه ماهه و مستند منجر به حجم کلی رشد -7% برای سه ماهه داخلی و رشد درآمد حاصل از -9% (که به طور قابل توجهی کمتر از حد انتظارات). به استثنای تاثیر IND به عنوان 116 قابل مقایسه Ebitda کاهش یافته -15% y-o-y (حاشیه کاهش یافته 160bp). در کلید بخش های مراقبت در منزل گزارش کاهش فروش از 4 ٪ در حالی که زیبایی و مراقبت های شخصی پایین بود c14% که بیشتر غیر ضروری دسته بندی و مواد غذایی و تنقلات کاهش 6 درصد منجر به c8% y-o-y, کاهش, پاک, PAT.

اخبار مرتبط

آنچه در آن به معنی برای Q1 و فراتر از آن: تولید شد که تقریبا متوقف در ابتدای این مستند آمده است نزدیک به 80 ٪ در حال حاضر. به پدرم است که به تدریج تسکین آن زنجیره تامین, حمایت از آن اکوسیستم کامل از توزیع کنندگان و تامین کنندگان و امیدوار به بازگشت به رشد به عنوان وضعیت normalises. ما فرض بهبود نسبی در Q1 (ما مدل کاهش فروش -13%) و تدریجی بهبود در Q2 و برخی از normalisation رشد از جشن چهارم به بعد که منجر به کلی FY21 آلی رشد درآمد حاصل از c2%. پدرم را تهاجمی مدیریت هزینه باید به کمک آن ارائه پت رشد c9%.

پدرم سرمایه گذاری در مورد افزایش می یابد بالاتر از این کوتاه مدت اختلال: پدرم ساختاری تجدید نظر نهفته است فراتر از defensiveness آن را ارائه می دهد در میان Covid-19 اختلال در نظر ما. ما با توجه پدرم به عنوان یک موتور رشد برتر هزینه اقتصاد است که بیمه آن حضور و رهبری در چند بزرگ و underpenetrated دسته بندی که در آن است مارک های, مقیاس, نوآوری, خط لوله, برتر از رفتن به بازار استراتژی بازاریابی و توزیع ، این آشکار است در آن به طور مداوم عملکرد برتر حتی در برابر یک پس زمینه از کاهش مصرف.

به پدرم نوری را گران ارزیابی می سازد در دراز مدت رشد درآمد انتظارات از c12.5 ٪ است که اعتقاد ما بر این است که آسان به آن برتر هزینه اقتصاد و رشد تهاجمی استراتژی است. ما قطع ما FY21-22e فروش برآورد به عامل Covid-19 اختلال است که بیش از جبران کاهش هزینه حقوق صاحبان سهام (8.7% در مقابل 9.0% قبل از آن) و بالاتر و رشد بلند مدت (5% در مقابل 3.5%) و ما DCF-بر اساس TP را افزایش می دهد به `2,650. جدید ما TP نشان میدهد c19% صعودی و ما به حفظ ما خرید امتیاز. Covid-19 اختلال فراتر از Q1FY21 یک کلید است خطر حرکت نزولی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de