واشنگتن, مارس 30

ناسا برای اولین بار در مریخ هلیکوپتر دارای یک نام در حال حاضر و اعتبار می رود به 17 ساله هندی-منبع دختر Vaneeza Rupani. Rupani یک دبیرستان کاربر از نورثپورت آلاباما به دست آورده افتخار نامگذاری این هلیکوپتر پس از او فرستاده شده مقاله خود را به ناسا “نام رور” مسابقه.

به مقصد برای تبدیل شدن به اولین هواپیما به تلاش برای پرواز شده در یک سیاره دیگر ناسا مریخ هلیکوپتر رسما نام: نبوغ خود را به عنوان پیشنهاد شده توسط Rupani.

در حالی که ناسا اعلام کرد در ماه مارس که در آن بعدی مریخ نورد خواهد بود به نام پشتکار بر اساس هفتم کلاس الکساندر مدر مقاله آژانس نیز تصمیم به انتخاب یک نام برای هلیکوپتر است که همراه مریخ نورد به مریخ است.

“ما مریخ هلیکوپتر دارای یک نام جدید! دیدار: نبوغ. دانشجو Vaneeza Rupani با نام آمد در دوران ما “نام رور” مسابقه.

Rupani این مطلب در میان 28,000 مقالات فرستاده شده توسط K-12 دانش آموزان از هر خارجه آمریکا و خاک. “نبوغ و استعداد افراد مشغول به کار سخت برای غلبه بر چالش های سفر بین سیارهای چه اجازه می دهد همه ما به تجربه شگفتی های فضا اکتشاف” Rupani نوشته در مقاله با توجه به اخبار منتشر شده توسط ناسا.

نبوغ و پشتکار در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای و زمین در ماه فوریه آینده در مریخ’ Jezero دهانه سایت از یک دریاچه وجود داشته است که 3.5 میلیارد سال پیش. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de