میلز شاهد افزایش قند offtake در هفته گذشته و یا پس از مارس سال 2020 است.

تولید شکر از اکتبر سال گذشته تا ماه آوریل این سال در این زمان شکر فصل کاهش یافته است 20 ٪ به 25.80 میلیون تن (تن) در مقایسه با 32.17 تن تولید شده در مدت مشابه گذشته شکر فصل پاییز 6.37 MT.
به عنوان بسیاری از 112 کارخانه قند شد خرد کردن نیشکر به عنوان در 30 آوریل این سال برابر 90 میلز تا همان تاریخ در سال گذشته گفت: هند کارخانه های تولید قند’ Association (Isma) در روز جمعه.

با توجه به گزارش ها از آسیاب و پورت 3.5 تن منتقل شد/اعزام از کارخانه های تولید برای صادرات است. قرارداد صادرات قند دوباره در حال امضا برای مقاصد مختلف با مقادیر عمده برای صادرات به اندونزی و ایران است. محموله ها نیز اتفاق می افتد و انتظار می رود برای عادی سازی.

اخبار مرتبط

به گفته اسماعیل, 3.53 لاخ تن از حداکثر مجاز صادرات مقدار (MAEQ) شده اند تسلیم توسط برخی از کارخانه های تولید در ماه آوریل سال 2020 است. همان شده است مجددا اخذ در 30 آوریل سال 2020 توسط دولت به کسانی که میلز مایل به صادرات است. آن است که تخمین زده است که 3.53 لاخ تن مطمئنا صادر و قرارداد بیشتر خواهد شد امضا گرفت.

دولت تمدید زمان برای امضای قرارداد صادرات و disptaches تا 30 ژوئن 2020 اما گفت: پس از آن MAEQ کسر خواهد شد از میلز که آیا صادرات و نیز قسمت بزرگي ازانرژي جنبش و آنها را فاقد شرایط لازم برای بافر یارانه. بنابراین دور دیگری از reallocations است که انتظار می رود در دو ماه راس بدن گفت.
نسبت به فروش سال گذشته در پنج ماه اول فصل, قند, اعزام این سال تا فوریه بالاتر بود توسط 10.24 لاخ تن. با توجه به مستند قند فروش در ماه مارس و آوریل سال 2020 کمتر از آنچه فروخته شد و در سال گذشته 10 لاخ تن آوردن ما را به همان سطح سال گذشته است.

میلز شاهد افزایش قند offtake در هفته گذشته و یا پس از مارس سال 2020 است. و انتظار می رود شکر تقاضا افزایش خواهد یافت و به زودی به عنوان مستند خارج شده است به خصوص به دلیل تقاضا از معامله گران به دوباره پر کردن خط لوله که تقریبا خشک و همچنین افزایش مصرف در تابستان برای نوشیدنی و بستنی آب میوه و غیره.
به موقع تخصیص مجدد از اتانول توسط OMCs به انبار در ایالات مانند Jharkhand, West Bengal, Madhya Pradesh, Andhra Pradesh, Telangana, Rajasthan, Gujarat, Odisha و آسام تضمین کرده است که شده است وجود دارد مقدار اختلال در اعزام و حرکت اتانول طبق قرارداد امضا شده بین OMCs و اتانول تامین کنندگان. این است با توجه به فرصت OMCs خود را به آزمون آمادگی در مصرف اتانول و ذخیره سازی در انبار در این کشورها بیش از حد.

با هدف ارزیابی از نیشکر در دسترس بودن و محصول شرایط برای برداشت محصول در خرد کردن فصل اسماعیل را برای به دست آوردن تصاویر ماهواره ای از نیشکر منطقه در سراسر کشور در اواخر ماه ژوئن خود را با برآورد اولیه.

میلز در اوتار پرادش تولید کرده اند 11.65 MT به عنوان در 30 آوریل سال 2020 است که 3.72 لاخ تن بالاتر از آنچه تولید شد یک سال پیش. 119 میلز عمل در این سال 44 میلز به پایان رسید خود را خرد کردن. به عنوان بسیاری از 75 میلز عامل به عنوان برابر 68 میلز در سال گذشته تا مارس 30.

در ماهاراشترا تولید بسیار پایین تر بود در 6.06 تن در مقایسه با 10.71 تن تولید شده در مدت مشابه سال گذشته است. در زمان 2019-20 تنها سه کارخانه قند شد عامل 145 میلز در دولت است. همه عامل کارخانه قند در کارناتاکا بسته اند عملیات و تولید کرده اند 3.38 MT. اما چند میلز ممکن است این عمل در فصل ویژه شروع ماه جولای سال 2020 است. در تامیل نادو میلز که به طور موقت تعطیل به دلیل مستند را از سر گرفت ، به عنوان در تاریخ 15 میلز بودند در عملیات. تا مارس 30 تولید در کشور بود 5.41 لاخ تن در مقایسه با 7.02 لاخ تن.

گجرات تولید کرده است 9.02 لاخ تن و تنها یک آسیاب در عمل است. ایالت آندرا پرادش, Telangana, Bihar, Uttarakhand, Punjab هاریانا و Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Rajasthan و Odisha باید مجموع تولید 3.25 تن تا 30 آوریل سال 2020 است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de