اسلام آباد, آوریل 1

برای اولین بار پاکستان با کمبود پول ملی حامل پرچم اتحاد اجازه داده شده توسط مقامات ایالات متحده برای ورود به امریکا به طور مستقیم شرکت هواپیمایی سخنگوی گفت.

یک اطلاعیه صادر شده توسط وزارت حمل و نقل مجاز خطوط هوایی بین المللی پاکستان به کار 12 پرواز در یک ماه. مجوز منقضی خواهد شد در آوریل 29, 2021, طلوع نیوز گزارش داد.

پیش از این بودند به حال به تصویب از طریق چک های امنیتی در فرودگاه ها در اروپا و بریتانیا قبل از ورود به ایالات متحده – با توجه به دومی امنیت مقررات اکسپرس تریبون گزارش داد.

“این اولین بار است که پاکستان پرچم ملی, حامل, خواهد شد راه اندازی پرواز مستقیم به آمریکا” هواپیمایی سخنگوی عبدالله حافظ گفت: در روز پنج شنبه شب.

این سخنگو همچنین گفت که این شرکت تا به حال هیچ هواپیما و ظرفیت برای پرواز مستقیم به آمریکا قبل از 9/11 حمله تروریستی هنگامی که پس از دوقلو برج حملات مقامات ایالات متحده ممنوع پرواز مستقیم از پاکستان به دلیل امنیتی تا اکنون.

این حملات تروریستی کشته 2,977 مردم از جمله 40 سرخپوستان زمانی که القاعده تروریست ها سقوط کرد ربوده هواپیما به دو برج مرکز تجارت جهانی.

این PIA خواهد بود محدود به اطلاع رسانی در بخش حمل و نقل در نوشتن از این مسیر در آن زمان برای هر مسافر یا محموله چارتر پرواز کمتر از پنج روز پس از عمل ،

برای هر مسافر پرواز است که رهبری به ما از یک مقصد در خارج از پاکستان PIA خواهد شد که به اطلاع رسانی در نوشتن بخش حمل و نقل از این مسیر آن است که مصرف سه روز قبل از عمل.

با توجه به نگرانی های امنیتی به ما اجازه هر گونه پرواز مستقیم که نشات گرفته از پاکستان در فرودگاه به حریم هوایی خود را. در اکتبر سال 2017 بودند قطع آن پرواز به آمریکا به دلیل افزایش هزینه های عملیاتی و در تلاش برای کاهش ضرر و زیان آن را به حال مواجه شده است.

اما PIA مقامات شده اند در تلاش برای به دست آوردن ترخیص کالا از آمریکا و مذاکرات شده اند در جریان دو سال گذشته. در ماه مارس این سال ما حمل و نقل اداره امنیت تیم بازدید پاکستان برای انجام نهایی بازرسی امنیتی.

کمبود پول نقد PIA شده است در حال اجرا به بزرگ مالی ضرر و زیان است. برای سال های هواپیمایی با 18,000 به علاوه کارمند و یک ناوگان از 32 هواپیما شده است با اضافه کردن میلیاردها دلار به آن دست ورق.

بودند رو از دست دادن بزرگ به ارزش Rs 180 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار) با توجه به رسانه های پاکستان گزارش. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de