COVID-19, coronavirus in human blood, covid 19 symptoms, SARS coV 2 virus, COVID-19 patients, latest news on coronavirus outbreakمحققان پس از شناسایی ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی با fluorescently برچسب آنتی بادی.

دانشمندان توسعه سریع و حساس تست برای آنتی بادی در برابر رمان coronavirus در خون انسان است که می تواند کمک به پزشکان ردیابی فرد از قرار گرفتن در معرض به COVID-19 و همچنین تایید موارد مشکوک که آزمایش منفی توسط روش های دیگر است.

چون COVID-19 علائم طیف وسیعی از خفیف تا شدید با برخی از افراد ظاهرا بدون داشتن علائم تعدادی از افرادی که آلوده شده اند SARS-CoV-2 ویروس در برخی از نقطه است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از تعداد مورد تأیید محققان گفتند.

اخبار مرتبط

اگر چه تحقیقات بیشتری باید انجام شود این امکان وجود دارد که مردم با آنتی بادی ها به ویروس می تواند به سیستم ایمنی بدن به آینده COVID-19 شیوع بیماری با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Analytical Chemistry.

برای کمک به شناسایی افراد مبتلا فعلی و یا گذشته قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2, محققان, از جمله کسانی که از جنوب دانشگاه علوم پزشکی در کشور چین می خواستم به توسعه سریع و حساس آزمایش پادتن. آنها بر اساس آزمون خود را در یک روش به نام یک جریان جانبی روش (LFA); یک تست حاملگی خانگی یک مثال از این نوع شد.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

تیم متصل ویروسی کت پروتئین به یک منطقه خاص در یک نوار از نیتروسلولز و سپس اضافه سرم انسان.
سرم سرازیر شد از انتهای نوار را به طرف دیگر و هر گونه آنتی بادی علیه پروتئین ویروسی محدود به آن منطقه بر روی نوار.

محققان پس از شناسایی ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی با fluorescently برچسب آنتی بادی.

این فلورسانس بر اساس تشخیص بسیار حساس تر از برخی دیگر LFAs مانند تست های بارداری که می توان با چشم غیر مسلح آنها گفت.

محققان تست جدید سنجش در هفت نمونه سرم از COVID-19 بيمار و 12 نمونه از افرادی که تا به حال آزمایش منفی برای این بیماری توسط رونوشت معکوس-واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) در راس یک تست تشخیصی است که گاهی اوقات قادر به تشخیص موارد مثبت.

جدید سنجش درستی تشخیص داده تمام هفت نمونه مثبت — به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی “منفی” مورد داشتیم که مشکوک به علائم بالینی در تنها 10 دقیقه در هر نمونه آنها گفت.

این روش می تواند مفید در تایید منفی تشخیص مانیتورینگ بیمار بهبود مطالعه گذشته مواجهه و شناسایی بهبود افراد با سطوح بالای آنتی بادی به عنوان پتانسیل نقاهت پلاسما اهدا کنندگان محققان گفتند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de