سازمان ملل متحد, مارس 30

آسیای جنوبی صورت می تواند یکی دیگر از بهداشت و درمان اضطراری اگر unimmunised یا بخشی از واکسینه کودکان در این منطقه نزدیک به 4.5 میلیون نفر از آنها زنده, در, هند, پاکستان,

و افغانستان دریافت نمی کنند و زندگی خود را-صرفه جویی در مصرف واکسن عکس با توجه به COVID-19 مستندات به یونیسف هشدار داده است.

پراکنده شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری ها از جمله سرخک و دیفتری در حال حاضر دیده شده است در بخش هایی از بنگلادش و پاکستان و نپال, سازمان ملل متحد, صندوق کودکان گفت.

“با مستندات در محل به عنوان بخشی از رمان coronavirus پاسخ معمول واکسن شده اند به شدت مختل و پدر و مادر به طور فزاینده ای تمایلی به گرفتن فرزندان خود را به مراکز درمانی به صورت معمول jabs” آن گفت:.

“واکسن سهام در حال اجرا خطرناکی پایین در برخی از کشورهای منطقه به عنوان زنجیره تامین شده است مختل با ممنوعیت سفر و پرواز لغو شد. تولید واکسن نیز اختلال ایجاد اضافی کمبود” منطقه ای بهداشت مشاور یونیسف دفتر منطقه ای جنوب آسیا (رزا) پل Rutter گفت.

“به عنوان طولانی به عنوان خط مقدم سلامت کارگران را به اقدامات احتیاطی مناسب به خصوص شستن دست های خود را وجود دارد هیچ دلیلی برای واکسیناسیون – در واقع آن را بسیار مهم است که واکسیناسیون ادامه” راتر گفت. — PTI

کودکان آسیب پذیر

تقریبا یک چهارم از جهان unimmunised یا واکسینه زندگی کودکان در جنوب آسیا است.

تقریبا همه آنها (4.5 mn) یا 97 درصد زنده, در, هند, پاکستان و افغانستان است.

جنوب آسیا و منطقه نیز به دو از آخرین فلج اطفال بومی کشورهای جهان, افغانستان و پاکستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de