کنگره آمریکا خواستار بزوس از آمازون به شهادت

بزوس, ثروتمندترین فرد است که بالاترین-مشخصات اجرایی به نام شهادت به عنوان بخشی از این بررسی است. آن را اجازه می دهد نمایندگان مجلس به سوال او در مورد اتهامات که آمازون نقض آن قدرت بازار آنلاین در خرده فروشی و بدرفتاری انبار کارگران لطمه می زند و کسب و کارهای کوچک.

بسیاری دیگر از تکنولوژی رهبران از جمله تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل به نظر می رسد قبل از کنگره در سال های اخیر, پاسخ دادن به سوالات زیر سوگند در مسائلی مانند حریم خصوصی و گسترش دروغ. بزوس هنوز تحمل همان نور افکن.

پانل ضد تراست فرعی است برای ماه ها بررسی شده است قدرت آمازون همراه با Facebook گوگل و اپل. سال گذشته نمایندگان مجلس با درخواست کشت از اسناد داخلی از شرکت ها از جمله ایمیل ها بین مدیران ارشد. نامه ای به بزوس شد نشانه آن است که پرس و جو کرده بود متوقف نشده و به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران رهبری دموکراتیک رئیس کمیته Rep. Jerrold Nadler نیویورک را تهدید به استفاده از پنل قدرت به صورت قانونی وادار بزوس به شهادت اگر او نمی بود تا به میل خود یک گام جدی در هر کنگره بررسی است.

“اگر چه ما انتظار داریم که شما را با شهادت به صورت داوطلبانه ما حق توسل به اجباری فرایند در صورت لزوم” به نمایندگان مجلس نوشت: به بزوس.

یک سخنگوی آمازون را بلافاصله ارائه نظر در این کمیته خواسته است.

بزوس به طور سنتی متکی به نمایندگان خود مانند جی کارنی سابق دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای تعامل با سیاستگذاران. او با انجام چند مصاحبه در مورد آمازون در سال های اخیر است. اما او ساخته شده است که حرکت به سمت تبدیل شدن به یک حضور بیشتر در واشنگتن است.

او خریداری واشنگتن پست در سال 2013 نگه می دارد و آلاینده در این شهر مجلل Kalorama محله است. در اوایل سال جاری او میزبانی یک حزب پس از سالانه يونجه باشگاه شام در عمارت خود را طراحی کسب و کار و رهبران سیاسی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب هدفمند بزوس با انتقاد و سعی در لینک آمازون به پست هنگام حمله کاغذ. (نشریه متعلق به بزوس شخصا و بدون شرکت در رابطه با Amazon.)

در پاییز پنتاگون اهدا شد 10 میلیارد دلار cloud computing قرارداد به مایکروسافت بیش از آمازون رقیب پیشنهاد; آمازون شکایت کرد و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تضاد عامل بود.

تصمیم به تماس بزوس به شهادت می آید پس از یک مقاله در وال استریت ژورنال دقیق چگونه کارکنان آمازون تا به حال مورد استفاده قرار داده از فروشندگان شخص ثالث به سنگ تیز کردن آن برچسب های خصوصی ارائه شده و به طور بالقوه تناقض شهادت داده شده توسط آمازون وکیل به این کمیته سال گذشته است.

نمایندگان مجلس گفت: در نامه ای که اگر “مقاله دقیق است و سپس اظهارات آمازون ساخته شده به این کمیته در مورد این شرکت شیوه های کسب و کار به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious.”

آمازون مدیران گفته اند که آنها بر این باورند که اتهامات در این مقاله دقیق بودند اما این شرکت اعلام کرد تحقیقات داخلی به مسائل است.

تا کنون تحقیقات ضد تراست شده اند تا حد زیادی دو حزبی امر است. اما نشانه هایی وجود دارد که در حال تغییر است. چند جمهوری خواهان در کمیته امضا این نامه هر چند Rep. جیم اردن اوهایو نماینده مجلس که فقط در زمان بیش به عنوان پانل های برتر حزب جمهوری خواه نیست.

راسل رنگ سخنگوی کمیته جمهوری خواهان گفت: “ما اعضای سوالی برای آمازون و می خواهید برای دریافت پاسخ برای مردم آمریکا” اما “ما تعجب آنچه در قوه قضائیه دموکرات’ انگیزه های واقعی هستند.”

رنگ گفت که در اوایل سال جاری دموکرات گفت که “شرکت هایی مانند آمازون نباید وجود داشته باشد و باید شکسته شود تا به سادگی از آنجا که آنها بزرگ کسب و کار موفق.”

عمومی است به طور فزاینده تبدیل به آمازون فروشگاه آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر. میلیون ها خانه نشین آمریکایی ها استفاده می شود این شرکت در ارائه خدمات به سفارش غذا و دیگر اقلام ضروری هل دادن شبکه خود را از انبارها به محدودیت های آن است. از مزرعه خود در تگزاس, بزوس صرف اکثریت از وقت خود را در مدیریت این شرکت در پاسخ به این ویروس.

در روز پنج شنبه آمازون گزارش داد که آن را تا به حال $75.5 میلیارد فروش در آخرین سه ماهه 26 درصد از مدت مشابه سال قبل است.

اما آمازون منتقدان را ضبط کرده و در این لحظه ، این رو ائتلاف کارگران, فعالان و نمایندگان مجلس می گویند این شرکت انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از خط مقدم آن کارگران خواستار این شرکت برای ارائه به خطر پرداخت و بهتر است برای برقراری ارتباط با کارکنان انبار.

در گزارش مالی سه شنبه بزوس گفت که این شرکت برنامه ریزی شده به صرف 4 میلیارد دلار یا بیشتر در سه ماهه بعدی “در COVID-هزینه های مربوط به گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است.” او گفت: هزینه های آن می تواند به این معنی است که این شرکت هیچ سود.

“آمازون اغلب به عنوان هر چند آن را بالاتر از قانون” استیسی Mitchell, co-مدیر موسسه محلی اعتماد به نفس و دیرین منتقد این شرکت در بیانیه ای گفت. “امروز کمیته قضایی مجلس بصورتی پایدار و محکم نشان داد که این طور نیست.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر