رسما به نام پاکستانی رشته امداد اردوگاه محوطه شده است و این مستند با تمام دروازه های خود را بسته و پس از خاموش شدن در سراسر بنگلادش آغاز شد Apr 26.

ترس از شیوع حاضر به رفتن دور به عنوان ساکنان در حال رفتن در مورد زندگی به طور منظم در داخل کهنه کمپ

بیش از یک ماه به مستند پلیس و برخی ساکنان می گویند که مرگ و میر آغاز شد و با دو برادر یکی با سن 30 و 50 – در طول دو روز در اواسط ماه آوریل است.

به مردم گفته شده اجتماعی را حفظ فاصله و به دنبال قوانین قرنطینه اما واقعیت داخل ژنو اردوگاه در داکا کاملا متفاوت است. عکس: آصف محمود Ove

برخی از مرگ و میر رخ داده در بیمارستان و آنها به خاک سپرده شده بود توسط مقامات در قبرستان تعیین شده برای COVID-19 بيمار.

SM سیما قریشی اقدام رئیس غیر محلی تسکین جامعه گفت: این بیمارستان به اطلاع خانواده ها در مورد برخی از بیماران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دو تا سه روز پس از مرگ.

او گفت: ساکنان اردوگاه سعی در پنهان کردن علائم ترس از ‘آزار’.

“هیچ کس مرده است از coronavirus. مرگ و میر شده است ناشی از مشکلات تنفسی و بیماری های دیگر” گفت: Nurul اسلام از ساکنان اردوگاه.

داکا شهری معاون کمیسر پلیس Biplob Bijoy Talukder گفت: آنها می دانستند که در مورد دو coronavirus موارد در اردوگاه بودند و چک کردن تم.

تمام ورودی ها از ژنو اردوگاه در داکا بسته شده اند و برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما مردم وجود ندارد غذای توصیه در همه. عکس: آصف محمود Ove

سید حسن نور اسلام, محلی, شهرستان, شرکت, عضو شورا گفت: آنها مرتب 20 تخت برای قرنطینه در یک مدرسه اما هیچ یک توافق برای اقامت وجود دارد.

“هیچ کس به پیروی از قوانین در جایی مثل این که در آن مردم با استفاده از اتاق در سه شیفت به خواب و صرف بقیه روز را در خارج از,” او گفت:.

حدود 10000 خانواده با حداقل چهار نفر از اعضای هر یک در این اردوگاه زندگی می این عضو شورا گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de