rahul gandhi, aarogya setu, coronavirusراهول گاندی مطرح است نگرانی های حریم خصوصی بیش از Aarogya Setu برنامه. (فایل عکس/PTI)

کنگره رهبر راهول گاندی در روز شنبه گفت: Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه است که پیچیده “surveillance system” برون سپاری به یک اپراتور خصوصی, بالا بردن امنیت داده ها جدی و نگرانی های حریم خصوصی.

فن آوری می تواند کمک به ما را امن نگه دارید, اما ترس نباید مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری شهروندان بدون رضایت خود را, او گفت:.

اخبار مرتبط

این نرم افزار تلفن همراه کمک می کند تا کاربران تشخیص اینکه آیا آنها در معرض خطر هستند از COVID-19 عفونت است. آن را نیز مردم را فراهم می کند با اطلاعات مهم از جمله راه هایی برای جلوگیری از coronavirus و علائم آن.

“این Arogya Setu, برنامه پیچیده است سیستم نظارت برون سپاری به pvt اپراتور با هیچ نهادی نظارت – جمع آوری داده ها جدی امنیتی و نگرانی های حریم خصوصی. فن آوری می تواند کمک به ما را امن نگه دارید; اما ترس نباید اهرمی برای پیگیری شهروندان خود را بدون رضایت او گفت:” در توییتر.

دولت مرکزی ساخته شده است آن را اجباری برای همه کارکنان خود را به دانلود برنامه و خواست خصوصی حق نیز به درخواست کارکنان خود را به استفاده از آن.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala گفت: کارشناسان مختلف را مطرح و مسائل متعدد از حفظ حریم خصوصی در مورد Aarogya Setu برنامه.

“ما به دنبال در مسائل مربوط به حریم خصوصی و همچنین اجباری کسر مقدار و امیدوارم ظرف 24 ساعت آینده ما خواهد آمد با یک مطلب جامع و کالیبره پاسخ در مورد این مسئله. اما این مناطق از نگرانی ما اشاره کرده اند که او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی.

BJP بازدید در راهول گاندی

ضربه در راهول گاندی برای تماس ‘Aarogya Setu’ برنامه پیچیده نظارت سیستم BJP گفت: این کنگره با رهبر صحبت از یک “دروغ جدید” روزانه و retorted که کسانی که زیاده روی در نظارت تمام زندگی خود را نمی خواهد می دانم که چگونه فن آوری می تواند اهرمی برای خوب است.

ارشد رهبر حزب راوی شانکار پراساد است که در ارتباطات الکترونیک و فناوری اطلاعات وزیر را رد کرد و گاندی شارژ که برنامه شده است سپاری به یک اپراتور خصوصی و اظهار داشت که در آن قوی امنیت اطلاعات معماری.

“آقای گاندی واقعا زمان که شما را متوقف و خود را برون سپاری توییتهایی به دوستان شما که نمی فهمم هند” او توییتی اضافه کرد که برنامه های که دولت می گوید یک ابزار در مبارزه با کروناویروس است که قدردانی در سطح جهان است.

حمله گاندی پراساد گفت: “روزانه یک دروغ جدید. Aarogya Setu قدرتمند همراه است که محافظت از مردم است. آن را به یک قوی امنیت اطلاعات معماری. کسانی که زیاده روی در نظارت تمام زندگی خود را نمی خواهد می دانم که چگونه فن آوری می تواند اهرمی برای خوب!”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de