زن و شوهر جوان آماده پوشاک کارگران از Enayetpur رفت پرداخت نشده در طول دو ماه گذشته به عنوان کارخانه بسته شده است در طول coronavirus مستند آنها به پلیس گفت.

18 ساله بود بستری در بیمارستان مرکزی در Konabari on May 21, Konabari ایستگاه پلیس OC Md Emdad حسین گفت: bdnews24.com. او تا به حال یک C-بخش به ارائه کودک خود را.

آنها صورتحساب Tk 42,000 توسط مرکز خصوصی برای 11 روز اقامت در بیمارستان.

“اما آنها نمی باید این پول را به عنوان آنها تا به حال پرداخت شده است دستمزد خود را. هنگامی که آنها به بیمارستان در مورد وضعیت آنها در آن خواسته آنها را به پرداخت Tk 19,000 پس از تخفیف. اما زن و شوهر نمی تواند به استطاعت که در مجموع به عنوان” OC گفت.

“آنها فقط خراشیده تنها Tk 4,000 با هم اما مقامات بیمارستان حاضر پرداخت. این زن و شوهر به نوزاد خود را به دور به یک زوج بدون فرزند در نزدیکی Rowshan بازار در Kashimpur برای Tk 25,000,” او گفت:.

Gazipur کمیسر پلیس, Md, Anwar Hossain پرداخت Tk 25,000 به زن و شوهر که در زمان فرزند آورده و آن را به مادر خود را زمانی که او یاد گرفته در مورد موضوع OC گفت.

“من می تواند پرداخت صورتحساب بيمارستان بود و من در مورد آن شناخته شده قبل از آنها نمی باید به دور خود کودک است. ما نیز با توجه به پدر و مادر Tk 5,000 بیشتر برای خرج کردن در کودک گفت:” انور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de