These aircraft will orbit over Delhi and will be visible to the residents. (Representative image/ File photo)این هواپیما به مدار بیش از دهلی نو و قابل مشاهده خواهد بود به ساکنان. (تصویر نماینده/ فایل عکس)

نیروی هوایی هند (IAF) همراه با خواهر خود خدمات دارای چیزی منحصر به فرد برنامه ریزی شده از طریق پنج شنبه, مه 3 برای بیان قدردانی خود را به همه رزمندگان از COVID-19 سراسر کشور است. Flypast هواپیما از نیروی هوایی اسرائیل برنامه ریزی شده است را از مکان های مختلف در سراسر کشور است.

های جزئیات بیشتر در مورد برنامه رسمی سخنگوی جنگنده بال فرمانده Indranil Nandi گفت: “این کار شده است همراه با آموزش معمول. این به این معنی است که هیچ یک از این هواپیما که دیده خواهد شد پرواز در سراسر شهرستانها چند در حال گرفتن airborne برای آموزش و همچنین برخی از حمل بار است.”

اخبار مرتبط

“نیروی هوایی اسرائیل شده است نقش مهمی در تلاشهای این کشور برای جلوگیری از گسترش جهانی بیماری همه گیر coronavirus. از آن حمایت کرده توسط بسیج مردان و ماده هر دو در داخلی و همچنین در سطح بین المللی,” او گفت:.

به عنوان یک به روز رسانی در تلاش جنگنده های نیروی رسمی سخنگوی گفت که بیش از 600 تن از لوازم پزشکی و تعداد زیادی از مردم شده اند airlifted از جمله پزشکان Para-پزشکان و تجهیزات برای راه اندازی COVID آزمایشگاه تست.

برنامه ریزی برای روز

سلام به رزمندگان در حال رفتن به بین 1000-1030 ساعت بیش از دهلی شورای ملی مقاومت که هواپیماهای جنگنده سازند که باید Sukhoi-30 MKI MiG-29 و جگوار در حال انتظار برای پرواز بیش از Rajpath. این هواپیما به مدار بیش از دهلی نو و قابل مشاهده خواهد بود به ساکنان.

همانطور که در گزارش قبلی این است که در ترکیب با فعالیت آموزشی و همچنین به عنوان یک فرصت پرواز, حمل و نقل, هواپیما و هلیکوپتر که در حال حرکت لوازم مربوط به COVID-19 وظیفه.

آمریکایی C-130 هواپیمای حمل و نقل را به دنبال خواهد داشت مشابه تشکیل و پوشش کل شورای ملی مقاومت خواهد شد و پرواز در ارتفاع 500 متر تا 1000 متر نگهداری هوافضا ایمنی داشته باشید.

هلیکوپتر در حال انتظار برای انجام گلبرگ رها کردن بیش از پلیس یادبود جنگ در ساعت 0900 و همچنین در دهلی بیمارستان که در آن COVId-19 بیماران در حال درمان.

لیست بیمارستان های به اشتراک گذاشته شده توسط MoD شامل: Ram, منهر Lohia بیمارستان Safdarjang بیمارستان روپیه Ganga رم بیمارستان AllMS, Deen Dayal Upadhyay بیمارستان GTB بیمارستان Loknayak بیمارستان بابا Saheb Ambedkar بیمارستان حداکثر زعفران Rohini بیمارستان آپولو ایندرپرستها بیمارستان ارتش و بیمارستان تحقیقاتی و Referal.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de