بیهار پرانتز برای هجوم گسترده مهاجران; Nitish می پرسد مقامات به جلو و جوراب خود را

coronavirus, coronavirus impact, coronavirus toll in bihar, Bihar coronavirus, coronavirus in bihar, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, nitish kumar on coronavirusرئیس جمهوری در زمان توجه داشته باشید از تنگنای اقتصادی که در انتظار کارگران مهاجر.

یک هجوم گسترده کارگران مهاجر است که انتظار می رود در بیهار در آینده نزدیک و ترتیبات باید در محل برای آنها اجباری 21 روز قرنطینه آزمون پزشکی, درمان و اقتصادی توانبخشی وزیر Nitish کومار گفته است. در یک ماراتن جلسه اینجا را در روز جمعه به طول انجامید که برای نزدیک به شش ساعت کومار خواسته مقامات به جلو و جوراب خود را به عنوان مهاجران دانش آموزان و زائران گفت: در میلیون به نظر می رسد آماده به بازگشت به خانه در droves در هیئت مدیره قطار ویژه اجرا شده توسط مرکز.

علاوه بر دیگر شیوه های حمل و نقل ممکن است مرتب شده بر اساس توافق دو جانبه بین ایالات متحده نگران به منظور تسهیل بازگشت آنها, او گفت:. “ما باید اطمینان حاصل شود که قرنطینه مراکز عالی غذا و سرپناه و بهداشت و امکانات پزشکی. جداسازی مراکز باید در محل در بلوک و panchayat سطوح.

اخبار مرتبط

“اگر نیاز, ما باید راه اندازی مراکز به عنوان تعدادی از مردم بازگشت می تواند بزرگ” کومار گفت: در این نشست است. این جلسه با حضور در میان دیگران توسط معاون او Sushil Kumar Modi, رئیس, منشی, دیپاک کومار و مدیر کل پلیس Gupteshwar Pandey. منطقه دادستانی و Superintendents پلیس در سراسر کشور نیز از طریق ویدئو کنفرانس.

“باید تعداد کافی از وسایل نقلیه در محل گذر گاه مردم از ایستگاه های راه آهن به قرنطینه امکانات نزدیک به خانه های خود. باید وجود داشته باشد درایوهای آگاهی در روستاها با پیام blared در بلندگوها در مورد اقدامات مورد نیاز در شرایط کنونی” وزیر گفت.

بروز شیوع کروناویروس در دولت کم بود در ابتدا, اما شده است وجود دارد افزایش در اواخر تا حدودی به دلیل از افرادی که از خارج Bihar, حمل, عفونت, او گفت:. بیهار گزارش کرده است 466 COVID-19 موارد تا جمعه. “در حال حاضر ما باید بریس خودمان را برای شرایطی که ممکن است بوجود می آیند از هجوم زیادی است که انتظار می رود در پی این مرکز را اصلاح دستورالعمل ها با توجه به مستند” او گفت:.

رئیس جمهوری همچنین گفت: “ما باید در حال حاضر بسیاری از مراکز تست. در صورت نیاز این باید در دسترس در سطح منطقه. بر این اساس تست کیت هم باید مرتب و کافی عرضه دارو باید تضمین است.” در حال تست نمونه های در حال انجام در تنها شش مکان RMRI یک ICMR مرکز اینجا AIIMS, Patna, علاوه بر این دولت اجرا بيمارستان PMCH و IGIMS هر دو واقع در پایتخت, در علاوه بر این به SKMCH در مظفرپور و DMCH در دربنگا. هفتم تست تسهیلات در Jawahar لعل نهرو کالج پزشکی و بیمارستان در باگلپور برنامه ریزی شده است برای تبدیل شدن به کاربردی از یکشنبه.

کومار همچنین توجه داشته باشید از تنگنای اقتصادی که در انتظار کارگران مهاجر که eked کردن زندگی در دور اماکن و در حال بازگشت به خانه به عنوان متوقف فعالیت های اقتصادی زیر را در سراسر کشور مستند ارائه شده است آنها را بیکاری. “بسیاری از پروژه های در حال انجام در بیهار اتفاق می افتد به کار فشرده. هنگامی که گرد و غبار حل و فصل کردن یک بررسی باید انجام شود به منظور ارزیابی مهارت این کارگران مهاجر ممکن است و آنها باید در جذب نیروی کار درآمده است.”

او همچنین ابراز ناراحتی بیش از رسانه های اجتماعی که مملو از “خبر جعلی” و محتوای مخرب که تمایل به stigmatise افراد و جوامع است. رئیس جمهوری دستور مقامات برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک و استرن اقدام علیه کسانی که درگیر در “vitiating جو”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر