اسلام آباد, مه 2

اندکی افزایش در تلفات در حملات شبه نظامیان در پاکستان در مارس حتی به تعداد این حملات باقی مانده همان است که در مقایسه با ماه مارس بر اساس یک مطالعه جدید.

داعش به نظر می رسد تلاش برای بازگشت برخی از خاک در وزیرستان شمالی منطقه قبیله ای خیبر پختونخوا که در آن بسیاری از این فعالیت های صلح آمیز ثبت شد در آوریل طلوع آفتاب به گزارش روز شنبه با استناد به مطالعه منتشر شده توسط اسلام آباد-بر اساس فکر می کنم تانک پاکستان برای جنگ و مطالعات امنیتی (PICSS).

نود درصد از تلفات در حوادث خشونت بار در ماه مارس صورت گرفت در وزیرستان شمالی منطقه است.

افزایش اندک نیز مشاهده شده در فعالیت های نیروهای امنیتی پاکستان علیه شبه نظامیان.

با توجه به آمار منتشر شده توسط PICSS, تعداد تلفات در فعالیت های شبه نظامی در سراسر پاکستان افزایش 6 درصد در آوریل نسبت به ماه مارس است.

PICSS ثبت شده در مجموع نه حملات در طول مارس است که در آن 18 نفر کشته شدند — 10 پرسنل امنیتی و هشت شبه نظامیان — در حالی که شش امنیت پرسنل نیروهای زخمی شدند.

قبایل مناطق خیبر پختونخوا شاهد بیشترین خشونت های شبه نظامی فعالیت های که در آن شش نفر از مجموع نه حملات صورت گرفت.

هشت پرسنل امنیتی از دست داده و زندگی خود را در مناطق قبیله ای از KP در حالی که هشت شبه نظامیان نیز کشته شدند. چهار پرسنل امنیتی نیز مجروح شدند. جدا از هشت طالب در اقدامات تلافی جویانه توسط نیروهای امنیتی 21 بیشتر طالبان در KP در اقدامات آغاز شده توسط نیروهای امنیتی این مطالعه گفت.

دو شبه نظامی حملات گزارش شده در بلوچستان و یکی در Sindh — همه آنها جزئی از طبیعت با دو تلفات در بلوچستان.

هیچ نظامی فعالیت های ثبت شده در پنجاب گلگت-بلتستان و پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M).

نیروهای امنیتی پاکستان انجام شده در مجموع 16 عملیات علیه شبه نظامیان در مناطق بلوچستان در خیبر پختونخوا و سند.

نیروهای پاکستانی بازداشت 12 مظنون درگیر در های مختلف تروریستی و ضد دولتی فعالیت ها از جمله هشت از سند و چهار از KP. چهار نفر از اعضای القاعده در شبه قاره هند نیز در کراچی دستگیر.

بر اساس این گزارش یک دستیار زیر بازرس از پلیس دستگیر شد به گفته روابط با سازمان اطلاعات خام (تحقیق و تجزیه و تحلیل بال). PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net