واشنگتن, مارس 30

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که چین را از دست داده و coronavirus اثبات شده است که پکن “را انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند” را به او از دست دادن خود را از حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت دشوار و چین گفت که او به دنبال در گزینه های مختلف را از نظر عواقب پکن بیش ویروس. “من می توانم در یک مقدار زیادی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آید تپه سرزنش در چین به صورت جهانی و همه گیر است که به کشته شدن حداقل 61,000 مردم در ایالات متحده و پرتاب ما اقتصاد را به رکود عمیق قرار دادن در معرض خطر امید خود را برای چهار سال مدت است.

“چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن این مسابقه گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که او معتقد است که پکن می خواهد خود را دموکراتیک حریف جو بایدن برای برنده شدن در این مسابقه به سهولت فشار تهمت قرار داده شده در چین بیش از تجارت و مسائل دیگر. —رویترز

نه علاقه مند در ما نظرسنجی می گوید چین

“ما انتخابات ریاست جمهوری است و یک مسئله داخلی ما هیچ علاقه ای به دخالت در آن” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت. “ما امیدواریم که مردم از ما نمی خواهد بکشید چین به انتخابات آن سیاست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de