روز پس از Facebook-حمایت ترازو کوچک جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به یک ارز جهانی چین است که در حال حاضر صعود پیش رو در این مسابقه است. (عکس: رویترز)

بانک مرکزی چین آغاز شده است تست رسمی خود بیت کوین مانند ارز دیجیتال DCEP و این بانک در حال حاضر برنامه ریزی برای رول کردن پول مجازی سیستم پرداخت به زودی. روز پس از Facebook-حمایت ترازو کوچک جاه طلبی های خود را برای تبدیل شدن به یک ارز جهانی چین است که در حال حاضر صعود پیش رو در این مسابقه است. ارز دیجیتال موسسه تحقیقات بانک خلق چین (PBC) گفت که تحقیق و توسعه از چین رسمی ارز دیجیتال DCEP است اقدام به طور پیوسته PTI گزارش شده است. چین در حال حاضر انجام خلبان داخلی آزمون برای cryptocurrency در چهار شهرستانها. اما cryptocurrency شده است به طور رسمی راه اندازی نشده است, رسانه های دولتی گزارش شده است.

دادگاه اجرا می شود برای DCEP خواهد بود سرنشین در یک محدوده کوچک از بانک ها و کاربران نهایی است. پس از آن خواهد شد که به طیف وسیع تری با برخی از بهبود در تکنولوژی و سیستم جهانی بار گزارش شده است. بعد از بیشتر بانک ها نیز به احتمال زیاد به شرکت در آزمون DCEP به بهبود کلی تکنولوژی و امنیت و ثبات این ابزار پرداخت چن بو مدیر امور مالی مرکز تحقیقات در موسسه مالی و کار در مرکزی دانشگاه امور مالی و اقتصاد گفت: روزانه است.

اخبار مرتبط

“وجود خواهد داشت دو نوع از بازیکنان در آینده آزمایش های بانک ها و شرکت های مخابراتی. در حال حاضر بانک مرکزی در حال تست نرم افزار DCEP و این که آیا آن را با ترکیب 5G و سیم کارت ها در آینده نیاز به بحث” چن گفت.

قبلا ما مبتنی بر رسانه های اجتماعی وب سایت Facebook به حال همچنین اعلام کرد برنامه های خود را برای راه اندازی آن در خانه cryptocurrency به نام برج میزان با راه اندازی می رود در سال 2020 است. اما ارز ملاقات با یک ولرم پاسخ در صفحه اصلی بازار با ما تنظیم کننده و سیاستمداران ابراز نگرانی در مورد ارز. هند بیش از حد ابراز کرده رزرو در مورد cryptocurrencies به طور کلی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de