دهلی نو یک مهار منطقه در هر منطقه با حداکثر فعال موارد است.

COVID-19: با گسترش مستند تا مارس 17, دولت مرکزی گذاشته برخی از معافیت ها و که بیش از حد بسته به مناطق قرمز و نارنجی و یا سبز. اما وقتی که می آید به پایتخت این کشور وجود دارد خاص طبقه بندی نواحی که می آید تحت مناطق شهری در دهلی نو. در حال حاضر در کشورهای دیگر دولت اجازه داده است ارزیابی انجام شود تا حکیم منطقه بر شهری و غیر شهری مناطق. بنابراین در دهلی نو بیش از حد یک شهرداری ward, حکیم طبقه بندی مورد نیاز است با توجه به گزارش های هند اکسپرس. این گزارش با استناد به یک دهلی رسمی دولت گفت: دولت به احتمال زیاد به رویکرد دولت مرکزی با توجه به این پیشنهاد برای طبقه بندی.

آن است که به یاد داشته باشید که دهلی نو به یک مهار منطقه در هر منطقه با حداکثر فعال موارد است. این گزارش گفت که دولت تا کنون ده-مهر و موم شده از چهار منطقه در درون دولت که در آن سه نفر در شرق دهلی نو. حدود 97 هنوز هم مهر و موم شده. این گزارش در ادامه گفت که در جنوب شرقی منطقه 20 مهار مناطق وجود دارد در حالی که حداقل سه مهار مناطق در شمال غرب منطقه.

اخبار مرتبط

در ضمن با توجه به آخرین دستورالعمل وزارت خانه امور (MHA) برخی از فعالیت های که در آن سرگیری مجاز است در دهلی شامل برخی از خدمات عمومی مانند صدور تولد, طبقه, درآمد گواهی و افتتاح دفاتر خصوصی با 33 درصد نیروی کار است. از آنجا که هیچ منطقه حکیم طبقه بندی و همه مناطق 1 در دهلی نو تحت red zone دسته این گزارش گفت که حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو و یا خودکار و e-کالسکه اجازه داده نخواهد شد تا مرحله سوم از مستند تحمیل شده است.

علاوه بر این همه مشروب مغازه ها به احتمال زیاد بسته باقی می ماند تا زمانی که بیش از حد وجود دارد این است که برخی از طبقه بندی ward-دانا است. اکثر مغازه مشروب در دهلی نو در خرید مجتمع مراکز و یا دیگر مناطق تجاری. دیگر از این چشمه های معدنی سالن باربر مغازه ها نیز بسته باقی می ماند در دهلی نو. در حالی که MHA اجازه داده است برخی از فعالیت های صنعتی و معلوم نیست که آیا آن اعمال خواهد شد در دهلی یا نه که هنوز هم به احتمال زیاد روشن توسط رئیس, منشی, Vijay Dev پس از او مسائل مربوط به یک دولت خاص سفارش در خصوص تسهیلات این گزارش گفت:. تا آنجا که دهلی مرز نگران هستند سه نفر از شش منطقه است که به اشتراک گذاری دهلی مرزی مانند Faridabad Sonepat و نیدا نیز اعلام شده است که مناطق قرمز در حالی که سه تن دیگر از ژججر Ghaziabad و گورگان آمده در منطقه نارنجی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de