نیویورک, آوریل 1

ممکن است آوردن محتاط reopenings از coronavirus مستندات از پکن شهر ممنوعه برای مراکز خرید در تگزاس به عنوان تیره و تار اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کنه بالاتر است.

بسیاری از جوامع در سراسر جهان در حال صعود به سمت عادی و بدون یقین بیش از این که آیا آنها مغلوب شیوع ویروس. اما تلخ چهره های جدید بر درد تحمیل شده توسط این بیماری و افزود: به فشار بر رهبران برای پایان دادن به خاموش شدن ناگهانی.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری پیشی گرفته متناوب 30 میلیون و اروپا رشد اقتصادی یک رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان هتل ها, رستوران ها, سایت های ساخت و ساز و تولید یخ زده بودند با مستندات.

چین باستان با شکوه شهر ممنوعه بازگشایی در روز جمعه با تمام بلیط مارس 1-5 دوره تعطیلات به فروش می رسد و یک حد از 5000 بازدید کننده در یک روز از قبل از آن حداکثر 80000. چینی ها سرمایه بازگشایی پارک ها و موزه ها با کنترل ورودی حدود سه ماه پس از صدها میلیون نفر از مردم دستور داده شد به نزدیکی مستند به عنوان coronavirus وقوع فوران در مرکز شهر ووهان.

در ایالات متحده, که در آن تعداد زیادی از مردم هنوز هم در حال مرگ از COVID-19 مقامات بهداشتی هشدار از خطر موج دوم از عفونت و برخی از کارفرمایان و کارکنان ابراز ترس از رفتن به کار.

مالزی نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: اکثر فعالیت های کسب و کار را دوباره باز از دوشنبه, روز قبل از دو ماه مستند با توجه به پایان پس از عفونت به شدت کاهش یافت و در هفته های اخیر.

تایلند آماده می شد برای بازگشایی پارک ها و برخی از خرده فروشان مو سالن و رستوران ها در حالی که نگه داشتن یک ساعت 10-4 am مقررات منع رفت و آمد در محل و گسترش آن ممنوعیت فروش الکل.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان “گذشته اوج” و “در یک شیب رو به پایین” در آن شیوع بود اما انتظار می رود به گسترش اقدامات احتیاطی در حالی که آلمان و پرتغال و جمهوری چک شد تا برای شروع به شل شدن محدودیت های خود را. —AP


رکورد 8,000 COVID-19 موارد در روسیه

مسکو: روسیه ثبت شده تقریبا 8,000 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه سنبله آوردن مجموع به 1,14,431. تعداد موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان هر کس می شود آزمایش و آزمون در روسیه گزارش شده است تنها 70-80 ٪ دقیق است. روز پنجشنبه روسیه PM میخائیل Mishustin اعلام کرد آزمایش مثبت برای ویروس جدید و به طور موقت به قدم از در حال اجرا کابینه.

نرخ بیکاری ممکن است به 19 درصد در اسپانیا

مادرید اسپانیا انتظار دارد که یونان چهارمین اقتصاد بزرگ کوچک خواهد شد با 9.2 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری را به 19 درصد از جمعیت در سن کار. معاون PM نادیا Calviño اعلام گریم هوا در روز جمعه هنگامی که او توضیح داد که در اسپانیا به ثبات اقتصادی طرح آن ارائه شده به اتحادیه اروپا است. این می آید یک روز پس از دولتی اسپانیا گفت که اقتصاد این کشور منقبض شده بود با 5.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است.

ژاپن با تکیه به سمت گسترش اورژانس

توکیو: نخست وزیر شینزو آبه گفت که او با تکیه به سمت تمدید وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه به عنوان کارشناسان گفت: محدودیت باید در محل باقی می ماند تا زمانی که تعداد موارد سقوط بیشتر است. اضطراری است که با توجه به پایان می رسد در مارس 6 اما آبه گفت: این وضعیت همچنان دشوار و همکاری های بیشتر مورد نیاز است از شهروندان ژاپنی, اگر چه او را یک تصمیم نهایی در مارس 4.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de