این ویروس که به تازگی در چین به کشته شدن بیش از 235,000 مردم ساخته عمیق آسیب های اقتصادی در سراسر جهان و چپ دولت دست و پنجه نرم کردن با هزینه بدترین بحران بهداشت عمومی از سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا.

اگر چه نهایی تاثیر شیوع باقی مانده مشخص نیست headmaster از Eton یک مدرسه که نماد ممتاز اوج انگلیسی کلاس سیستم گفت: COVID-19 می تواند رسوب سریع تغییر اجتماعی.

“سال از زمانی که مورخان نگاهی به حوادث 2020 از آنها به احتمال زیاد به شناسایی COVID-19 به عنوان ماشه برای تغییر عمیق” سیمون هندرسون, headmaster از Eton College گفت: روزنامه تایمز.

“آن را به خوبی ممکن است رسوب سریع اجتماعی و تحول اقتصادی شبیه به آن است که به دنبال دو جنگ جهانی” گفت: هندرسون که مدرسه هزینه ها 42,500 پوند ($53,000) در سال است. “بی عدالتی تبدیل خواهد شد و شفاف است.”

جنگ جهانی اول که به میلیون ها نفر از زنان به انگلیسی, کارخانجات به عنوان مردان را امضا کردند تا به کمک زنان برنده حق رای و آنها باقی مانده اعضای حیاتی از نیروی کار پس از آن. بریتانیا دولت رفاه و خدمات بهداشت ملی تعیین شد تا پس از جنگ جهانی دوم است.

هندرسون گفت که به عنوان یک نتیجه از آخرین بحران “بسیاری از کسانی که کار در کمترین نقش پرداخت در واقع کلیدی برای بقای ما و این مردم که کم ارزش برای مدت طولانی نشان داده اند شگفت آور فداکاری که ما باید نیاز آنها بیشتر است.”

Eton تاسیس در 1440 و انگلستان منحصر به فرد ترین مدرسه به تحصیل 20 انگلیسی, نخست وزیران از جمله بوریس جانسون.

دانش آموزان سابق شامل شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری به ترتيب دوم و ششم در خط به تاج و تخت بریتانیا و همچنین به عنوان نویسنده جورج اورول و اقتصاددان جان مینارد کینز است.

برای قرن ها به عنوان یک سنگر و استحکامات از امتیازی که در آن حاکمان امپراتوری بریتانیا آموزش دیده بودند به مدرسه شبانه روزی در سال 2020 به دنبال بازیگران خود را به عنوان یک قهرمان از برتری علمی در حالی که کمک به کسانی که کمتر خوش شانس از بسیاری از آن ثروتمند دانش آموزان است.

هندرسون بود که تحصیل در کالج وینچستر یکی دیگر از نخبگان مدرسه گفت: او می خواست برای به چالش کشیدن مفهوم که Eton بود یک ضرب المثل برای نخبه گرایی.

Eton سرمایه گذاری 100 میلیون پوند (125 میلیون دلار) بیش از پنج سال برای کمک به کودکان محروم در شرق آنجلیا این Midlands و شمال. پول را از Eton خیریه اوقاف و جمع آوری کمک های مردمی بار گفت.

هندرسون گفت: اتون می تواند castigated در بحث های سیاسی در مورد نابرابری به احتمال زیاد به دنبال شیوع. او همچنین گفت: آخرین بحران فقیرترین سخت ترین و گسترش inequalityy.

با کودکان در خانه گیر کرده او گفت: بیشتر آسیب پذیر خواهد “flatline یا پسرفت اگر آنها نشده است و برای بسیاری از ماه ها زندگی در تنگ خانه و لازم نیست که دسترسی به رایانه است.”

مخالفان بریتانیا دو لایه در سیستم آموزش و پرورش که در آن برخی از والدین صرف ثروت های کوچک در بالا و دستیابی به هزینه پرداخت مدارس, در حالی که اکثر کودکان در مدارس دولتی از کیفیت های مختلف را به نام لغو وضعیت های خیریه از جمله هزینه پرداخت مدارس است که به مدارس مزایای مالیاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de