باید مودی رتبه بندی آمده در خط با دیگران (حتی با یک چشم انداز منفی) آن را تنها کوچک و کوتاه مدت تاثیر منفی بر INR.

توسط شخصی Varma & Aurodeep Nandi

به عنوان Covid-19 همه گیر و همراه مستندات باید شروع به نیش می زنند به رشد و از خط خارج انضباط مالی کشورها به طور فزاینده ای رو به خطر اضافی داشتن به رقابت با رتبه نکند ، هند رتبه های BBB – ‘ثبات’ چشم انداز از S&P و Fitch یک درجه بالاتر از آشغال دسته. مودی نرخ آن معادل یک درجه بالا در Baa2 آن تغییر هند چشم انداز به ‘منفی’ در ماه نوامبر گذشته.

اخبار مرتبط

چرا جمع و جور کردن و یا چشم انداز تغییر بافندگی

رشد: هند در حال حاضر تحت مستند با مشتقات جزئی آرامش را اعلام ~60 درصد از اقتصاد در ‘منطقه سبز’ مناطق هدف در مناطق روستایی است. این است که به احتمال زیاد به هزینه ~7.5 درصد از تولید ناخالص داخلی. حتی پس از آن اقتصاد را به احتمال زیاد در تلاش برای عادی سازی که شرکت ها باید برای مقابله با نیروی کار و مواد خام و کمبود تقاضا به عنوان اجتماعی فاصله اجرا شده است.

به عنوان یک پس لرزه هند موجود سه گانه ترازنامه بحران بالقوه شکلگیری به چهار برابر یک طناب زدن در خانواده. به عنوان سود شرکت ها در حال ضربه و ورشکستگی وجود دارد خواهد بود اجتناب ناپذیر تاثیر در حقوق و دستمزد مشاغل و مصرف است. این به نوبه خود می تواند با گلوله برف زدن به تمدید استرس برای بخش بانکی است. در ضمن افزایش ریسک اعتباری اجرت بدان معنی است که نقدینگی اضافی را تضمین نمی کند یک تعقیب و گریز به سمت بالا و بازده دارایی های پر ریسک به عنوان بازگشت سرمایه می شود مهم تر از بازگشت سرمایه است. نقدینگی اضافی ادامه خواهد داد برای پیدا کردن خود را کشیده به قوی تر ترازنامه اشخاص برای ساخت فوق العاده زمین ناهموار برای اشخاص ضعیف تر.

با توجه به این اثرات مستقيم و غير مستقيم به رشد واقعی تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد به -0.5% y-o-y در سال 2020 (در مقابل 5.3 درصد در سال 2019). فصلنامه رشد پروفایل پیش بینی رشد 3.2% در Q1-2020 (Jan-Mar) قبل از سقوط به -6.1% در Q2, -0.5% در Q3 و خفیف دوره نقاهت به 1.4 درصد در Q4.

مالی خطرات: FY21 وعده داده می شود یک سال از سفت مالی headwinds و هدفمند دولت مرکزی مالی کسری بودجه از 3.5% به نظر می رسد به طور فزاینده ای بلند پروازانه است. وجود دارد سه عامل کلیدی است که درایو مالی لغزش در سال آینده است. اولین هدف این است که به شدت متکی به یک مهاجم هدف برای اتلاف سرمایه (~1%) و درآمدهای غیر مالیاتی. در شرایط کنونی بازار و رشد headwinds دولت را تلاش برای پیدا کردن پشتیبانی از این منابع درآمد است.

دوم با رشد تولید ناخالص داخلی واقعی به احتمال زیاد قرارداد -0.4% y-o-y در FY21 و اسمی تولید ناخالص داخلی رشد 1.5 درصد در FY21 در مقابل بودجه 10 درصد خواهد arithmetically نفخ کسری مالی, نسبت, اما آن را نیز به معنی بسیار پایین مالیات شناور. سوم در مقایسه با برآورد خروجی از دست دادن مالی بسته شده است به سختی 0.8 ٪ از تولید ناخالص داخلی تا کنون.
بیشتر محرک های مالی ممکن است به دنبال—tranche بعدی از اقدامات را به آدرس پول در جریان چالش های کوچک و متوسط و سخت-آمار صنایع (حمل و نقل هوایی و هتل و گردشگری و غیره). با توجه به شوک ناگهانی دولت ممکن است به طور موقت به حالت تعلیق FRBM قانون و فشار مالی کسری بودجه فراتر از 0.5 درصد است که مالی جاری قوانین اجازه می دهد.

کسری مالی به افزایش ~5.1 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY21 با صعودی قابل توجهی خطر بسته کوانتومی از آینده مالی پشتیبانی می کند. با متحده بودجه در ترکیب تثبیت مالی کسری بودجه خواهد شد گسترش به ~9.5-10 درصد نزدیک به بالاترین رکورد در گذشته بوده است. علاوه بر کاهش تولید ناخالص داخلی اسمی رشد همراه با افزایش مشروط بدهی (حمایت از بخش بانکی) به احتمال زیاد مادی افزایش بدهی عمومی به تولید ناخالص داخلی.

خطرات خارجی و خاموش: این اصلاح شدید قیمت نفت خام در سطح جهان است به احتمال زیاد به بازی یک outsized نقش در حفظ CAD در FY21 تحت بررسی کنید. هند-صادرات و نامرئی آن مازاد هستند به احتمال زیاد به طور متوسط در FY21. در حساب سرمایه سمت خروج از نمونه کارها سرمایه گذاری و اعتدال در خالص جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی توسط ~$10bn از FY20 سطح مورد انتظار است. به طور کلی CAD ممکن است به شدت محدود به 0.6 درصد در FY21 مقابل -1.1% (FY20).

چگونه رتبه سازمان واکنش نشان می دهند ؟

مودی: شیوع این بیماری را تهدید می کند بیشتر به هم باز کردن رمز و خوش مفروضات اساسی مودی را ارتقا دهید. مودی است که به احتمال زیاد به جمع و جور در هند امتیاز از Baa2 ‘منفی’ به Baa3 پایدار است’. ممکن است صبر کنید برای دریافت یک دسته بهتر در دولت مالی طرح را کامل تر ارزیابی رشد و تاثیر مالی. آن را نیز احتمالا نزدیک نظارت بر تحولات در ثبات مالی با بانک ها و سایه بانک ها در مواجهه با اولین جلسه از نقدینگی فشار.

استاندارد و پور: قبل از Covid-19 S&P به حال هشدار داد در ماه دسامبر است که “اگر این بازیابی می کند دلیلی ندارد و آن را می شود روشن است که هند ساختاری رشد قابل توجهی رو به وخامت گذاشته ما می تواند کاهش امتیاز”. آن انتظار دارد رشد تولید ناخالص داخلی از 1.8 درصد در FY21 قبل از افزایش به 7.5 درصد در FY22.

در حالی که افزایش در بدهی به 75 ٪ از تولید ناخالص داخلی خواهد شد و احتمالا باعث تغییر در مالی رتبه بندی در مطلق گروه است تحمل بیشتری در 60-80% (در مقایسه با مودی 65-70%). برای S&P به نظر جمع و جور کردن فقط مالی وخامت ممکن است به اندازه کافی از یک ماشه. بلکه این امر نیاز به متقاعد شده است که مداوم اقتصادی درد ساختاری و شامل تغییرات نهادی عوامل خطر ابتلا به انسجام اجتماعی کاهش ظرفیت موسسات ضعیف بازار کار و یا شواهدی از کاهش تدریجی در اصلاحات شتاب. در مرحله کنونی یک چشم انداز تغییر توسط S&P در معرض خطر است اما نه قریب الوقوع است.

رتبه Fitch: هفته گذشته Fitch تجدید نظر خود را از هند رشد تولید ناخالص داخلی در FY21 به 0.8% انتظار یک کاهش در هزینه های مصرف کننده رشد و انقباض در سرمایه گذاری. بر اساس عوامل خطر که در آن مشخص شده در دسامبر اولین مورد از “مواد” لغزش در کسری مالی و بدهی پایداری به احتمال زیاد محسوس و هر امتیاز منفی اقدام به دنبال به جلو خواهد لولا در این. Fitch در حال حاضر پروژه های بدهی عمومی به تولید ناخالص داخلی به افزایش بیش از 77 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY21 از آن پیش بینی قبلی از 71 درصد و نسبت به باقی می ماند در یک مسیر رو به بالا در FY22. با توجه به آن ارزیابی بدهی پایداری و فقیر مالی با سابقه, احتمال چشم انداز تغییر به “منفی” بالا است.

باید مودی رتبه بندی آمده در خط با دیگران (حتی با یک چشم انداز منفی) آن را تنها کوچک و کوتاه مدت تاثیر منفی بر INR. هر outflows در ارتباط با جمع و جور کردن به تنهایی نیز می تواند متوسط. بزرگتر از خطر ناشی از S&P و Fitch که در آن هند رتبه BBB – و پایدار است. اگر هند چشم انداز است نقل مکان کرد به منفی و سپس گام بعدی این است که یک پتانسیل جمع و جور کردن. وجود دارد کاهش عوامل. به طور کلی رتبه بندی خطر است و بیشتر در میان مدت به خصوص اگر بهبود اقتصادی و مالی با احتیاط مسیر در حال تحت فشار قرار دادند. در کوتاه مدت ریسک سرمایه جریان نفت و قیمت ها قابل توجه رانندگان است.

یک رتبه کاهش به زیر درجه سرمایه گذاری می تواند دندانه چشم انداز هند پیوند جریان در میان مدت; در کوتاه مدت ما معتقدیم عوامل داخلی از جمله مالی لغزش و RBI پشتیبانی برای صدور کلیدی هستند.
با همكاري کریگ چان و Dushyant Padmanabhan, NSL

ویرایش گزیده ای از Nomura آسیا بینش گزارش مورخ 29 آوریل سال 2020 است.

نویسندگان تحقیقات تحلیلگران آسیا اقتصاد Nomura. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله