بنگال غربی اصرار دارد تنها 33 مرگ و میر منتسب به Covid-19 در حالی که دیگر مرگ و میر به دلیل شرکت morbidities.

West Bengal را نادرست از Covid-19 شیوع ياوه هشدار دهنده عمق. یک دولت منصوب مرگ کمیته حسابرسی (DAC) گزارش 33 Covid-19 مرگ و میر به عنوان از آوریل 30 در حالی که آن اذعان دارد که تعداد مرده که تست مثبت برای Covid-19 105. آن اصرار دارد تنها 33 مرگ و میر منتسب به Covid-19 در حالی که دیگر مرگ و میر به دلیل شرکت morbidities. برابر مجموع 744 موارد (به عنوان در هر دولت, مارس 30 بولتن) میزان مرگ و میر است 4.4% اگر ’33 و میر’ نسخه در نظر گرفته شده است; این است که بالاتر از ملی مرگ و میر از 3.2% اما نه به شدت که میزان مرگ و میر از 14.1% اگر تعداد مرگ و میر گرفته شده است به 105.

چنین طبقه بندی مرگ و میر بسیار نامنظم—هیچ دولت دیگر در کشور است که تنزیل Covid-19-مثبت و میر از قبل موجود شرایط پزشکی. با توجه به خطر مرگ در Covid-19 موارد با افزایش همکاری morbidities بسیاری از حوزه های قضایی سراسر جهان طبقه بندی شده اند از جمله مرگ و میر به عنوان Covid-19 مرگ و میر. مهم تر با مطالعات نشان می دهد که Covid-19 پاتوژن حملات بدن در سایت های متعدد و در راه های متعدد آن است که روشن نیست که چگونه دولت در ساخت و تمایز در اسناد از مرگ است. در واقع تیم مرکزی وظیفه نظارت بر دولت را پاسخ خواسته بود DAC به توضیح روش.

اخبار مرتبط

DAC طبق یک گزارش در هند بیان کرده است توصیه وزارت بهداشت دولت مقامات به “حفظ سوابق بیماران و بهبود روش نگهداری سوابق”. آن را نیز تحت فشار قرار دادند برای یک فرمت به صدور گواهی مرگ, جزئیات علت مرگ پيشين علت مرگ و علت مرگ پروتکل استاندارد برای گزارش های پزشکی از مرگ است. که این کمیته باید به حتی تکرار یک پروتکل استاندارد نشان می دهد که چگونه رویه ساقط نیز می تواند پوشش دولت درست Covid-19 بار.

نیز به عنوان متهم در رسانه های اجتماعی در حالی که یک annexure به نامه ای از بنگال غربی در بخش بهداشت و درمان به وزارت بهداشت و درمان اتحادیه مورخ 30 آوریل خواستار ارزیابی مجدد از ‘red-کهربا-سبز’ مناطق در دولت بر اساس موارد گزارش شده از هر منطقه می دهد در مجموع 931 موارد در دولت وزارت بهداشت را بولتن مورخ 30 آوریل می دهد در مجموع 744; اضافه کردن حتی 72 مرگ و میر در نظر گرفته نمی شود به عنوان Covid-19 مرگ و میر توسط دولت با وجود مرحوم داشتن آزمایش مثبت کل هنوز 816. که دولت باید دو عدد مختلف برای همان تاریخ است علامتی از چه فقیر آن نظارت از وقوع است.

اضافه کردن به این واقعیت است که دولت قادر نبوده است به شدت اجرای ملی مستند—پلیس در تلاش برای به اجرا درآوردن این مستند در یک منطقه قرمز در هوره بودند حمله و حلیم با سنگ در حالی که گزارش شده است از رویدادهای اجتماعی که در بعضی از نقاط در یک کسب و کار-به-حالت معمول—دولت واقعا نیاز به آن هم عمل می کنند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de