نارندرا نخست وزیر دولت روز جمعه گفت هند – کشور با بیشترین تعداد مردم در lockdown – آیا گسترش آن در سراسر کشور اقدامات کنترلی برای دو هفته از دوشنبه به نبرد گسترش کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری, اما اجازه می دهد تا “قابل توجه تسهیلات” در کاهش خطر منطقه.

به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مبارزه با ویروس مرگبار هند در ماه گذشته راه اندازی نرم افزار Aarogya Setu – معنی سلامت پل – بلوتوث و GPS مبتنی بر سیستم توسعه یافته توسط ملی انفورماتیک مرکز. برنامه هشدار از کاربران که ممکن است در تماس با مردم بعد از آن یافت می شود مثبت برای COVID-19 یا تلقی می شود در معرض خطر بالا.

“استفاده از Aarogya Setu باید به صورت اجباری برای همه کارکنان هر دو خصوصی و عمومی” هند وزارت امور گفت: در اطلاع رسانی اواخر روز جمعه.

آن را به عهده روسای شرکت ها و سازمان ها “برای اطمینان 100% پوشش این برنامه در میان کارکنان” وزارت گفت.

مقامات در هند فن آوری وزارت و یک وکیل که قاب سیاست حفظ حریم خصوصی برای Aarogya Setu به رویترز گفت این برنامه نیاز به حداقل 200 میلیون گوشی آن را به طور موثر در کشور 1.3 میلیارد نفر است.

برنامه دانلود شده است حدود 50 میلیون بار بر روی تلفن های آندروید است که تسلط بر هند گوشی هوشمند کاربر پایه 500 میلیون, با توجه به فروشگاه Google Play داده است.

برنامه استفاده اجباری است افزایش نگرانی در میان طرفداران حفظ حریم خصوصی که معلوم نیست چگونه از این اطلاعات استفاده خواهد شد و کسی که استرس است که هند فاقد قوانین حفظ حریم خصوصی حاکم بر برنامه است.

“این حرکت باید حمایت اختصاص داده شده در قانون فراهم می کند که حفاظت اطلاعات قوی پوشش و تحت نظارت یک نهاد مستقل” گفت: Udbhav Tiwari, مشاور سیاست عمومی برای اینترنت شرکت موزیلا.

دهلی نو گفت: این برنامه نمی خواهد تجاوز بر حریم خصوصی به عنوان تمام داده های جمع آوری شده به صورت ناشناس.

این برنامه می تواند کمک به مقامات شناسایی ویروس نقاط و بهتر هدف سلامت و تلاش و فناوری وزارت به رویترز گفت در اواخر ماه آوریل و اضافه کرد که اطلاعات در برنامه استفاده می شود “تنها برای اداره پزشکی لازم مداخلات”.

روز جمعه اعلام کرد که دفاتر دوباره باز خواهد شد و همچنین باید به اجرای اقدامات مانند شکاف بین شیفت و مبهوت استراحت ناهار شامل گسترش coronavirus که آلوده 3.3 میلیون نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 230,000 مرگ و میر.

هند گزارش شده بیش از 37,000 موارد و 1,218 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de