(یعنی عکس)
  • Atul Thakkar و Shahan Sud

از آنجایی که مستند شده است در نیروی بیش از 300 میلیون نفر (هند جمعیت در سن مدرسه)
تا به حال به محوری نسبت به تحصیل کرده بودن از خانه. این تغییر به سمت آموزش مجازی آغاز شده است به اطمینان حاصل شود که رمان coronavirus نمی گسترش به دلیل افزایش جامعه در معرض قرار گرفتن آجر-و-موتور مدارس. این وقفه در سنتی عملکرد K-12 نهادهای جدید است که مدارس از اول به خاموش کردن پس از هر فاجعه طبیعی – و Coronavirus همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد آن را به عنوان طبقه بندی شده به عنوان یک مطلع فاجعه است. اما آنچه این فاجعه مطلع به ارمغان می آورد همراه با آن است که شتاب تغییر نسبت دیجیتالی سنتی یادگیری دارایی های است که اطمینان مجازی در یادگیری می شود هنجار رفتن به جلو. و توانایی برای انطباق با این تغییر چیزی است که کمک خواهد کرد که یک میزبان از پدر و مادر که درک کامل هزینه چشم پوشی ممکن است یک جایگزین عملی در این نقطه در زمان.

با توجه به این که K-12 نهادهای بالا ثابت و هزینه های عملیاتی بسیار تنظیم شده در طبیعت و در حال اجرا به عنوان “غیر انتفاعی” سازمان باعث می شود آن را دشوار برای K-12 بخش برای انطباق با اختلالات مانند COVID-19. با توجه به این حقوقی راه اندازی آن بسیار مهم است به درک میزان ROI یک مدرسه می تواند تولید. هرجور ممنوع اصطلاح شاید به همان اندازه مهم است برای معاش مدارس. برای یک مدرسه است که صاحب آن را از زمین و دارایی های سخت تولید ROI زیر 10%; این رقم می تواند تا 15% اگر مدرسه استیجاری دارایی – مشروط به این واقعیت است که این عمل در 90% استفاده سطح (که طول می کشد در هر نقطه بین 5 – 10 سال برای رسیدن به).

اخبار مرتبط

پس از یک جزئی شیب به درک اقتصاد K-12 موسسه را پدر و مادر می دانم که به غیر از شهریه یک میزبان از دیگر هزینه های عاقلانه به نگه داشتن فعالیت های جانبی و در حال اجرا. آنچه نیز بسیار مهم است به دانستن این است که یک میزبان از K-12 بازیکن در حال نشستن بر روی حجم زیادی از بدهی خود به ادامه عملیات و همچنین اطمینان دیجیتال زیرساخت آماده است برای حمایت از دانش آموزان در خانه. به منظور ارائه یک زیرچشمی نگاه کردن نمای بالا 20 دهندگان (بانک ها و NBFCs) در حال حاضر حدود 50,000 تومان کرور روپیه وام کتاب اختصاص داده شده به K-12 بخش است. این COVID-19 تاثیر کامل چشم پوشی از مدارس هزینه خواهد منجر به یک اثر دومینو. با قطع ناگهانی هزینه های پیش بینی شده برای دیدن یک اثر موج دار شدن از نظر یک میزبان از این فرعی ارائه دهندگان خدمات تبدیل شدن به بیکار (و به عنوان بسیاری از این فرعی بازیکنان مانند اتوبوس و پیمانکاران و ناشران ، را نیز گرفته شده و بدهی آنها بیش از حد ممکن است منجر به افزایش NPAs در سیستم بانکی ما) به عنوان آموزش و پرورش را به آرامی تغییر نسبت دارایی های مجازی.

هر چند این وضعیت ممکن است به نظر می رسد gnarly در حال حاضر ما باید در پوشش نقره ای در هر وضعیت. این به این معنی نه تنها ما نیاز به اطمینان حاصل شود وجود دارد تداوم در یادگیری دانش آموزان نیز روزی از ارائه دهندگان خدمات که برای اطمینان از K-12 مجموعه عملیاتی است. از این رو والدین و جامعه باید نگاه موجود مستند به عنوان پیشرفته تعطیلات تابستان و همزمان با تدبیر راه حل های راهبردی برای مقابله با این معما در کوتاه مدت اجرا شود. بعلاوه به عنوان جامعه هند در طول تاریخ مورد نیاز یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به جلو و جوراب خود را به COVID-19 همه گیر شده یکی برای ویران مدرسه زیرساخت و برنامه های درسی. تغییر از دارایی های عمومی و هزینه های عملیاتی نسبت به دارایی های مجازی و هزینه های عملیاتی است که نه تنها رفتن به دوباره تعریف کردن skillset اولویت برای نسل آینده خواهد شد اما همچنین برنامه درسی به مراتب بیشتر مربوط به زمان بعد ،

که گفت:, شما ممکن است تعجب است که هنوز هم وجود دارد ممکن است یک عدم تطابق بین مدیریت مدرسه و پدر و مادر. ما توصیه می کنیم یک میزبان از استراتژی برای مقابله با این در کوتاه مدت اجرا:

  • انجمن اولیا و مربیان باید با مدیریت مدرسه است و باید به ایجاد یک صندوق استخر که در آن پدر و مادر که شغل خود را از دست داده می شود باید حداکثر هزینه چشم پوشی.
  • با توجه به این که مدارس عامل عملا از طریق یادگیری دیجیتال, ماژول, که بدان معنی است که یادگیری را متوقف کرده است. پس چرا باید هزینه ها, حق? اما با توجه به این تست زمان, مدارس و پدر و مادر بدن باید رسیدن به یک اجماع در جایی که آنها به توافق برسند به اقلیت تخفیف در هزینه های عامل به حساب غیر عملیاتی دارایی های سخت است که خود را در زیرساخت های مجازی در حال حاضر با استفاده از.
  • بازسازی هزینه های بسیار مهم خواهد بود به ارائه پدر و مادر با انعطاف پذیری لازم برای کمک به
    مدرسه در یک مرحله به مرحله شیوه ای حتی زمانی که وجود دارد این است که پول نقد-بحران.

با وجود این ممکن است گزینه های موجود در آن بسیار مهم است که در این یدک کش-از-جنگ بین مربیان و والدین دانش آموزان از دست دادن نیست در چه هدف از کل این فرآیند یعنی یادگیری است. اگر این همچنان برای مدت طولانی پس از آن ما می توانیم انتظار برای دیدن بیشتر اسکلت در گنجه از سیستم آموزش و پرورش ما. هر چند آن را بسیار آسان برای مدارس به بدهی آنها باید نیست. مدارس باید خودداری از مصرف به عنوان بدهی این نیست مشکل جریان نقدی آن یک درونها است که مختل تکنیکهای آموزشی و مدل های کسب و کار – شتاب تغییر به آموزش مجازی و عصر جدید, مهارت. پیشنهاد ما این است که رفتن به جلو K-12 بخش نیاز به عرق خود را در دارایی های فیزیکی بیشتر به طور موثر استفاده از Edtech برای تکمیل موجود تکنیکهای آموزشی بازتعریف تخصیص کار برای مدیریت و آموزش کارکنان بر اساس یک کار از خانه راه اندازی و همچنین ارائه تخفیف قابل توجهی را برای کلاس های مجازی رفتن به جلو (که خود را P&L).

بنابر این, ما می خواهم به این نتیجه گفت: به عنوان بانک پیدا کردن اتاق به جای قرار گرفتن در معرض اضافی در این تنظیم فضای K-12 مدرسه نیاز طراحی استراتژی برای مارس به جلو در زمان که در آن یک کروناویروس و رکود اقتصادی در حال بازی صندلی موسیقی. این تعریف خواهد شد یا نه K-12 سقوط خواهد کرد مانند یک خانه از کارت در این زمان دشوار است.

  • Atul Thakkar سر آموزش و تمرین در نند Rathi ، Shahan Sud یک تحلیلگر سرمایه گذاری در نند Rathi مشاوران. نظرات بیان شده خود نویسندگان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de