In other words, we can speculate, but frankly, we don’t have much to go by till we know that work can be resumed to some extent. به عبارت دیگر ما می توانیم حدس بزنیم اما ما لازم نیست برای رفتن تا ما می دانیم که کار می تواند از سر گرفت به حدی است.

در این نقطه ما محدود شده است به خانه های ما برای طولانی ترین زمان پس شاید بسیاری از ما متولد شد و عدم اطمینان از چیزهایی که رفتن پیش بافندگی. این ویروس در پی آن است wreaked ویران در صنایع و باعث آسیب به ارزش میلیاردها روپیه در حال حاضر ما تنها می تواند از بند خودمان را برای چه آمده است. من معنی نیست که به تمسخر تمام کسانی که فیلم های آنلاین زندگی می کنند بحث و آموزشی توسط مشاهیر برجسته از F&B, صنعت, اما سعی کنید و حتی suss فقط چگونه این آسیب است و یا زمانی که و چگونه این صنعت را بهبود می یابند این است آنچه که من اسمش ‘با استناد به یک پل’, مرجع بودن به پل هشت پا است که می تواند به نوعی “پیش بینی” نتایج مسابقات جام جهانی.

به عبارت دیگر ما می توانیم حدس بزنیم اما ما لازم نیست برای رفتن تا ما می دانیم که کار می تواند از سر گرفت به حدی است. و حتی پس از آن ما ذاتی ناتوانی قادر به درستی حدس می زنم که چگونه مصرف کنندگان پاسخ خواهد داد پیش رفتن بدان معنی است که ما در حال تلاش برای تعادل یک معادله است که بیش از حد بسیاری و به طور مداوم در حال تکامل متغیر است.

اخبار مرتبط

و در عین حال امیدواریم که چنین چیزی است که ما حتی من ورود به سیستم بر روی آن چت و گوش دادن کاملا امیدوار است که موفق رستوران و آشامیدنی تولید کنندگان منتقل چیزی کمی اضافی توسط دولت و شاید نور آنها قادر به درخشش در آن خواهد بود برای همه ما نیاز به روشن کردن تاریکی که در حال حاضر همچنان ادامه دارد.

من هم برای بخشی از من شده اند صحبت با صنعت مدافعان به درک که در آن ایستاده ایم. در اینجا چیزی است که من جمع آوری کرده اند از صنایع مختلف…

ارواح: ساخت ارواح موظف است در فصول مانند بنابراین هنگامی که کار رزومه, منابع می تواند به عقب در قفسه sans delai. تنها تاخیر اگر در همه اتفاق می افتد پایین خط اگر هر گونه مواد اولیه در انبار—خواهم, بگویم, مخمر آبجو جو برای malts — به دلیل حمل و نقل بین المللی هنوز هم محدودیت های خاص. همچنین اجازه دهید عامل که انتقال سهام بین کشورها ممکن است کمی طولانی تر از آن استفاده می شود به با توجه به استانداردهای بهداشتی.

آبجو: در اینجا دوباره محرومیت غیر دسترس بودن مواد خام از مواد تشکیل دهنده و مرطوب به خشک آنهایی که مانند قوطی و بطری و تاج کلاه زنجیره تامین تاخیر باید حداقل. Abhinav لیورپول از Kimaya نوشیدنی های به اشتراک گذاشته شده است که ایده آل چرخه تولید طول می کشد بیش از یک ماه تا یک بار آنها رفتن پیش آنها به راحتی می تواند تولید در 30 روز و در عین حال قبلی سهام می تواند با ارائه بسیار مورد نیاز متوقف کردن شکاف. او همچنین افزود که اگر چه آبجو و دیگر ترکیبات در حال حاضر به دنبال بسیار سخت کدهای بهداشت چک برای جلوگیری از آلودگی در چرخه زندگی خود را, آنها ممکن است مجبور به پیروی اضافی compliances باید دولت آنها را احساس می کنید لازم است.

شراب: ما در گذشته ارز با York کارخانه شراب سازی و Grover-Zampa کارخانه شراب سازی نشان داد که برداشت کرده بود همه می آیند و آب گیری که انجام شد به عنوان هر سال اما با اضافه احتیاط اجتماعی فاصله و اجباری متوسط چک برای همه کارگران نیز مکرر sanitisation از سطوح و دست. از آنچه که من شنیده ام 2020 به نظر می رسد خوب, آسان, قدیمی, در هند به طوری که شراب زمانی که آنها ضربه قفسه قطعا باید در ما لیست خرید.

صفحه اصلی تحویل: من امیدوار بودم که به نحوی این مستند خواهد مدیریت برای شروع صفحه اصلی تحویل و فروش الکل, که پس از آن تبدیل به یک سابقه مفید برای بعد. به عنوان چیز ایستاده من نمی بینم هتل ها و رستوران ها چیدن تا هر زمان قبل از ماه اوت (وجود من به استناد یک پل خودم) و سپس آنهایی که موفق به زنده ماندن هنوز هم ممکن است پیدا کردن مشتری مردد به صرف در شراب. خود را برای مصرف کنندگان در حال حاضر آموخته هنر و مزایای سرگرم کننده در خانه به طوری که آنها ممکن است نگاه به خرید بیشتر در خرده فروشی و کمتر در F&B موسسات. و این جایی است که خانه تحویل می داده اند که این افزایش بیشتر, اما من حدس می زنم آن را نمی خواهد به نور روز را فقط رتبهدهی نشده است.

به طور کلی کانال توزیع الکل ممکن است تغییر اما این فروش ادامه خواهد داد, یک پیش بینی است که ممکن است به تولید کنندگان و واردکنندگان اما نه به عنوان آرامبخش برای هتل ها و رستوران کسب و کار.

نویسنده sommelier

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de