Children with special needs, especially, can be greatly benefitted by audiobooks. کودکان با نیازهای ویژه, به ویژه می تواند تا حد زیادی سود by audiobooks.

توسط Reya Mehrotra

در ماه سپتامبر این سال نویسنده پرفروش دن براون را سرفصل زمانی که او با انتشار اولین کتاب کودکان وحشی سمفونی. منتشر شود توسط Penguin Random House, تصویر کتاب, خواهد بود”, فکر, طنز موسیقی”, به عنوان در هر ناشر. اما این تنها چیزی bibliophiles هیجان زده هستند. این کتاب نیز یک گزینه برای خوانندگان کمی برای گوش دادن به موسیقی به عنوان آنها به عنوان خوانده شده. همه پدر و مادر خود نیاز به انجام است که خود را نگه دارید دوربین گوشی بیش از آن و رایگان گوشی های هوشمند تعاملی برنامه با استفاده از واقعیت تقویت می بازی این آهنگ مناسب برای هر صفحه.

اخبار مرتبط

کتاب های کودکان را دستخوش یک تحول بزرگ در طول چند سال گذشته. آخرین خشم هستند و کتاب های صوتی. QR و آر کد در پشت کتاب و یا در داخل به خصوص هستند و بازدید در میان کودکان است که می توانید آنها را اسکن و پس از آن گوش دادن به کتاب در هر نقطه و در هر زمان. آن را نمی خواهد شاید به اشتباه می گویند که کتاب های صوتی یک فرزند جدید بهترین دوست, دوست, در حال حاضر, حصول اطمینان از وجود یک مادر برای هر بچه در حسرت یک داستان قبل از خواب.

این جای تعجب نیست پس از آن که پیشرو در صنعت چاپ و نشر در سراسر جهان در حال تجاری در روند. نه فقط دن براون کتاب Penguin Random House نیز به تازگی منتشر شده یک سری صوتی از نویسنده رسکین باند فصل کتاب برای کودکان (روایت شده توسط نویسنده خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک تعاملی صوتی از نویسنده Devangana داش به جنگل های رادیویی. “آینده کتاب های صوتی در ادبیات کودکان و نوجوانان بسیار امیدوار کننده است. شده است وجود دارد آهسته اما پیوسته رشد فروش طی چند محله برای ما می گوید:” یک سخنگوی چه کسی نمی خواهم به نام در Penguin Random House هند و اضافه میکند: “مفهوم audiobooks نیست اخیر… در واقع در اواسط تا اواخر 90s وجود دارد بسیاری از کتاب های کودکان است که به فروش می رسد همراه با نوار کاست های صوتی. این بیشتر بود یافت, در بازارهای توسعه یافته تر. کتاب های صوتی می تواند به بهبود phonetical درک در رابطه به مطالعه و خواندن چندحسی.”

موافق تینا نرنگ ناشر کتاب های کودکان HarperCollins. “چاپ است و دیگر تنها راه برای رسیدن به خوانندگان. ما نیاز به پیدا کردن فرمت های جدید به کودکان قلاب به داستان و داستان سرایی… پادکست جالب یک راه رو به جلو” او می گوید.

در حالی که چنای بر اساس انتشارات کودکان Karadi قصه های انجام شده است آن را برای در حالی که در حال حاضر Amar Chitra Katha این انتشارات است که به ارمغان می آورد از wildly محبوب کتاب های کمیک با همین نام برای فرزند, قصد دارد به معرفی کتاب های صوتی این سال است. “ما خواهد شد راه اندازی نسخه های صوتی از Amar Chitra Katha داستان بر روی سیستم عامل مانند شنیدن و بلو در این سال است. یکی را پس از آن قادر به گوش دادن به کتاب ها با دانلود نرم افزار… وجود دارد اما هیچ QR کد اسکن شده از نسخه های سخت. ما همچنین Amar Chitra Katha مسابقه در الکسا می گوید:” Preeti Vyas, رئيس جمهور, Amar Chitra Katha. در حال حاضر فایل های صوتی و تصویری روایات از Amar Chitra Katha داستان در دسترس هستند فقط در یوتیوب.

Vyas معتقد است رسانه مهم نیست وقتی که می آید به داستان سرایی. “ما را به داستان به مصرف کننده و این داستان باید در دسترس مصرف کننده در راه دومی می خواهد آن را به توان آن را به صورت صوتی یا تصویری,” او می گوید.

Vyas نیز نفی این دیدگاه که کودکان نمی خواهم به عنوان خوانده شده این روزها. “این یک تصور غلط است که در زمان امروز کودکان به عنوان خوانده شده نیست. در واقع با مزایای خواندن آمدن به جلو با تحقیقات علمی پدر و مادر بیشتر و بیشتر تشویق از عادات مطالعه در کودکان خود را,” او می گوید و اضافه کرد: خانواده ها به مراتب بیشتر تحصیل کرده و از لحاظ اقتصادی پیشرفته امروز را تشویق به خواندن و خرید خوب ادبیات برای کودکان. فروش کتابها کودکان و نوجوانان است که شاهد شکوفایی در سال های اخیر است.” چه شیرین معامله است این واقعیت است که کتاب های صوتی در حال حاضر به راحتی در دسترس به عنوان کتاب های فیزیکی با بسیاری از وب سایت های خرید آنلاین مثل آمازون به فروش آنها.

اموال Amar Chitra Katha, Tinkle, کمیک, معرفی کدهای QR برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را در کمیک در ماه فوریه و شده است وجود دارد 100% پرش در بازخورد دریافت کرده است. “ما اضافه شده کدهای QR به عنوان ما می خواستیم به کودکان یک صفحه فرود برای ما مسابقات و به انتقادات می گوید:” Rajani Thindiath, editor-in-chief, Tinkle, کمیک اضافه میکند: “و ما شاهد یک جهش بزرگ در بازخورد دریافت شده به عنوان در حال حاضر کودکان فقط می توانید انتخاب کنید تا به تلفن و ارسال به ما.”

در حالی که آنها لازم نیست که کتاب های صوتی در عین حال آنها گنجانیده شده اند برخی از واقعیت تقویت (AR) ویژگی های. “ما لازم نیست یک کتاب صوتی رتبهدهی نشده است, اما ما باید AR ویژگی های است که ما به معرفی چهار-پنج سال پیش. کودکان می توانید دانلود AR برنامه و دیدن انیمیشن کمیک می گوید:” Thindiath.

او معتقد است کمیک مانند 10 دقیقه فیلم و QR/علیرضا کدهای خدمت به عنوان add-ons. “کودکان را دوست دارم خواندن کمیک ها و کتاب های صوتی فقط منظور افزایش تجربه,” او می گوید. جسارت موفقیت کتاب های صوتی برخی از ناشران نیز راه اندازی صوتی را نشان می دهد برای بچه ها. نیروی عظیم منهدم کننده مثلا معرفی کرد هند برای اولین بار افراد مشهور, صوتی, نمایش برای کودکان و نوجوانان به نام داستان با Soha Ali Khan در ماه فوریه.

جالب سنتی داستان سرایی نیست و تنها در منطقه که شاهد این تحول است. Audiobooks امروز در حال آمدن به کمک تحصيلات به عنوان به خوبی. “کتاب های صوتی در حال فراگیر راه به آموزش و پرورش ابلاغ به عنوان نه همه کودکان می تواند جزئیات را در یک شیوه ای مشابه… برخی از نیاز های بصری و صوتی ارشاد به عنوان به خوبی به درک چیزهایی که می گوید:” کون بزرگ Nowal همکار آموزش برای هند است. “دوره های زبان به خصوص مانند زبان انگلیسی لزوما نیاز به راهنمایی های صوتی, آن را به عنوان یک زبان خارجی و بسیاری از کودکان ندارد و دسترسی به آن را در خانه یاد بگیرند و آن را تنها در مدارس” او می افزاید.

کودکان با نیازهای ویژه, به ویژه می تواند تا حد زیادی سود by audiobooks. “دیجیتالی-interfaced متون و تکمیلی کتاب به ویژه کمک به کودکان با نیازهای ویژه که این تنها بدان معنی است که به آنها آموزش می گوید:” Bharti Kaushik, دانشیار, وزارت آموزش و پرورش از گروه با نیازهای ویژه NCERT. “برای مثال کودکان مبتلا به نابینایی هم می توانید با یادگیری از طریق خط بریل کتاب های صوتی و یا دیجیتال در دسترس سیستم اطلاعات (دیزی) کتاب… اما دیزی کتاب لازم نیست که نگاه و احساس از یک کتاب و بیگانه می سازد که کودکان با استفاده از آنها. بنابراین تنها راه برای ایجاد گنجاندن خود در فضاهای آموزشی است که با معرفی کدهای QR در کتاب… NCERT موظف است کدهای QR برای تمام کتاب های درسی و تعدادی از آنها در حال حاضر این” Kaushik می افزاید.

این کتاب به عنوان یک کمک بزرگ برای دهلی نو-بر اساس Apala Bhargavi از دوقلو های ویژه دختران, زمانی که او در مدرسه در منزل آنها (یکی از آنها در حال رفتن به مدرسه در حال حاضر). “پس از برخی از زمان در کلاس درس تدریس می شود خسته کننده می گوید:” Bhargavi. “من همیشه استفاده می شود سمعی و بصری متوسط برای آموزش دختران من زمانی که من در مدرسه در منزل آنها. من احساس سمعی و بصری متوسط باید اجباری برای همه کلاس اولیه. کودکان به راحتی می توانید تمرکز از طریق چنین رسانه… آنها پریشان گوش دادن به همان صدای معلم روزمره است.”

سمعی و بصری و متوسط و نیز استفاده از روشنایی تا بچه تخیل. “گوش دادن به صوتی و تصویری نسخه های مورد علاقه من کتاب سری هری پاتر می افزاید: به تجربه. آن را فقط باز کردن قدرت تخیل خود می گوید:” 15 ساله آگرا مبتنی بر کش Dembla.

هجده ساله Hiranya Bhargavi احساس می کند هر دو رسانه هستند به همان اندازه مهم است. “این بستگی به فردی است. در کلاس درس تدریس معلم می داند که در آن به درک کودک و جایی که به سرزنش و توبیخ رسمی. وجود انسان لمسی است که می تواند جایگزین… با کتاب های صوتی, یکی نیست نیاز به اعمال خود برای خواندن. آن زمان-صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در پل فاصله بین قصه گویی و خواندن می گوید:” دهلی نو-بر اساس Bhargavi و اضافه میکند: “اگر من عاشق خواندن من را ترجیح می دهند و کسی که روایت یک داستان برای من به عنوان من لذت بردن از روند داستان سرایی.”

واضح است که کتاب نیست فقط صفحه-turners هر بیشتر. “آنها بحث ارتباط برقرار کردن و بیان خود را می گوید:” Nishtha Kapila ناشر روپا انتشارات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de