As per the report, before the lockdown, on February 5, the users on an average spent 41.4 minutes on Facebook, but after the lockdown on March 29, they were active for 66.9 minutes on the platform. همانطور که در گزارش قبل از این مستند در فوریه 5 کاربران به طور متوسط صرف 41.4 دقیقه در Facebook, اما پس از مستند در مارس 29, آنها فعال بودند برای 66.9 دقیقه بر روی پلت فرم.

حتی زمانی که ما مجبور نیست با یک مستند و یک ویروس کشنده را به باقی می ماند از لحاظ فیزیکی دور از دوستان و خانواده, رسانه های اجتماعی یک راه محبوب برای باقی می ماند در تماس باشید. در حال حاضر آن است که تنها راه جلوگیری از تماس های تلفنی.

اطلاعات همچنین با اشاره به همین ترتیب. گزارش اخیر داده های اطلاعاتی شرکت KalaGato نشان می دهد که متوسط زمان صرف شده بر روی Facebook و Instagram رفت تا 62 درصد در حالی که Infinite دیدم 44 درصد افزایش LinkedIn افزایش 27 درصد و زمان صرف شده در توییتر افزایش 34 درصد بین 5 فوریه و مارس 29.

اخبار مرتبط

همانطور که در گزارش قبل از این مستند در فوریه 5 کاربران به طور متوسط صرف 41.4 دقیقه در Facebook, اما پس از مستند در مارس 29, آنها فعال بودند برای 66.9 دقیقه بر روی پلت فرم. متوسط زمان صرف شده Infinite برای همان تاریخ های رفت تا از 39.5 دقیقه به 56.9 دقیقه و در Instagram از 21.8 دقیقه به 35.4 دقیقه است.

اما در حالی که زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی سیستم عامل بالا رفته قابل ملاحظه ای تبلیغات خرج می کند در این سیستم عامل به شدت پایین آمده به عنوان مارک های مختلفی را کوچک تبلیغات.

“تبلیغات بسیار اساسی تابع از فروش و از آنجا که اکثر شرکت ها نمی تواند فروش در این نقطه در زمان و یا هیچ محصولی برای فروش صرف پایین آمده اند می گوید:” Shamsuddin Jasani گروه MD Isobar جنوب آسیا.

مراقبت شخصی راه اندازی Mamaearth می گوید آن است که تنها تبلیغات محصولات مراقبت از نوزاد در نمونه کارها خود را که می آید تحت ملزومات دسته و کوچک ماهانه ad بودجه 25٪. “ما قادر به ارائه محصولات تنها به 50-60 ٪ از ما کدهای pin به عنوان وقت آن است که برای کاهش هزینه ها می گوید:” Varun Alagh از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Mamaearth.

رئیس یک آژانس های دیجیتال سهام که چند تا از مشتریان خود را متوقف کرده اند و تبلیغات در رسانه های اجتماعی برای سه ماه آینده.

به عنوان یک نتیجه از کاهش حجم تبلیغات در این شبکه های اجتماعی سیستم عامل وجود دارد بیشتر آگهی موجودی در دسترس است که پایین آورده آگهی نرخ به شدت.

Bikash چودری, افسر ارشد بازاریابی از نگاه یک قفل صفحه نمایش محتوا پلت فرم می گوید: به عنوان آلی رسیدن به رفته است تا در رسانه های اجتماعی موجود و برداشت در این سیستم عامل نیز افزایش یافته و در نتیجه cost per mille یا CPM در این سیستم عامل پایین آمده اند. “ما در حال اجرا برخی از مبارزات ما در 30-40 ٪ کاهش هزینه نسبت به قبل از-مستند دوره” او می افزاید.

CPM هزینه شده است یک نام تجاری برای پرداخت یک هزار و نمایش و یا کلیک از تبلیغات در رسانه های دیجیتال. به گفته کارشناسان بسیاری از این آگهی اقدام به خرید در رسانه های اجتماعی هستند biddable رسانه ها به این معناست که بازاریابان یک پیشنهاد برای قرار دادن تبلیغات کلمات کلیدی و غیره. از این رو با کاهش حجم این قیمتهای پایین تر هستند و CPMs پایین آمده اند. به گفته تحلیلگران پیش از آن در حالی که یک نام تجاری را مجبور به پرداخت بگو 100-110 تومان در هر CPM برای زیبایی مخاطبان در Instagram, این در حال حاضر پایین آمده به 30-35 تومان.

ماهیت تبلیغ در این رسانه نیز تغییر کرده در طول مستند. بسیاری از شرکت های خرده فروشی, خودرو, تجارت الکترونیکی و لوازم خانگي مصرف کننده را متوقف کرده اند و تبلیغات در هفته بعد از مستند. در ضمن مارک های که بیشتر محصولات ضروری و یا عظیم حضور دیجیتال در حال هل دادن تبلیغات خود را در رسانه های اجتماعی. “شرکت های بیمه, آنلاین, بازی, نرم افزار و آموزش آنلاین برنامه برخی از نمونه. بسیاری از آنلاین برنامه های در حال صرف پول بیشتر از قبل می گوید:” Tushar Khakhar اول اجرایی در AGENCY09.

اما این وضعیت بهتر است یک بار این مستند است ؟ صنعت ناظران فکر می کنم آن ممکن است اما نه به میزان قبل از آن بود این مستند. Jasani از Isobar پیش بینی کرد که صرف شروع خواهد کرد به آینده را هنگامی که e-شرکت تجارت الکترونیک خود را راه اندازی مجدد عملیات.

“قبل از Covid-19 انتظار این بود که رسانه های دیجیتال خواهد رشد در حدود 30 درصد از نظر تبلیغ صرف این سال بیش از 2019. در حال حاضر ممکن است وجود دارد یک 15-13% افت و آن را رشد خواهد کرد در صرف 15-18 ٪ در سال جاری” او می افزاید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de