بیش از 700 مهاجر بودند به زندان گرفته شده از جمله کودکان و قومی Rohingya پناهندگان میانمار در طول روز جمعه در حمله به یک مرکز که در آن هزاران نفر از مهاجران و پناه جویان زندگی می کنند, گروه های مدافع حقوق بشر گفته بود.

این عملیات ها که با هدف جلوگیری از مستند نشده مهاجران از سفر به مناطق دیگر در میان جنبش محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش شیوع بازرس کل پلیس عبدالحمید Bador گفت: دولت خبرگزاری برناما.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد آنها را به حرکت آزادانه… به عنوان آن خواهد بود دشوار است برای ما به آنها پیگیری کردن اگر آنها را ترک شناسایی مکان” عبدالحمید به نقل شد.

کسانی که در بازداشت خواهد بود قرار داده شده در یک محل واحد برای نظارت تا زمانی که جنبش محدودیت برداشته شد گفت: با توجه به برناما.

این دستگیری به دنبال خشم عمومی در روزهای اخیر بیش از حضور مهاجران خارجی به خصوص Rohingya پناهندگان با برخی از در مالزی متهم آنها را از coronavirus و یک بار در دولت منابع است.

مالزی حدود 2 میلیون نفر ثبت نام کارگران خارجی اما مقامات تخمین می زنند بسیاری از زندگی در جنوب شرقی آسیا کشور بدون اسناد و مدارک مناسب. مالزی نه به طور رسمی و تشخیص پناهندگان در مورد آنها را به عنوان مهاجران غیر قانونی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله