An empty petrol pump in New Delhi (Bloomberg image)خالی پمپ بنزین در دهلی نو (انتخاب تصویر)

به عنوان و هنگامی که آن را بیش از و ما خارج از این مستند برای اولین بار تمایل در همه جا خواهد بود به بازگشت به آنچه که ما تا به حال عادی بدون در نظر گرفتن آن بسیاری از مشکلات است. هر کس نیاز به احساس می کنید که مخوف بیماری همه گیر را حذف کرده اند و آنها می توانند زندگی خود را به عنوان آنها استفاده می شود.

این تعمیر. این شامل کمک به گروه های بسیاری از مردم که زندگی شده اند به شدت مختل شود. همه مردم گذاشته با توجه به اقتصاد در حال تعطیل خواهد شد نیاز به کمک دارید با از سرگیری زندگی قدیمی خود را. دولت ها در سطح دولت نمی تواند کمک کند به عنوان آنها ضربه خورده است از دست دادن درآمد به علت تعطیل الکل مغازه ها و کاهش فروش بنزین دو محکم منابع درآمد است. تنها مرکز می تواند کمک به اینجا.

اخبار مرتبط

قدیمی طبيعی در یک مرحله از رشد رکود است. بودجه در حال حاضر اذعان کرد نیاز به یک محرک های مالی. در حال حاضر به عنوان دیگر اقتصادهای در حال انجام عظیم reflation لازم خواهد بود برای به انجام رساندن وظایف تعمیر و مرمت و تجدید. ترمیم فوری مرحله که اقتصاد به مسیر رشد.

نیازمندان گروه شهری است که کارگران در بخش غیررسمی به خصوص مهاجران. این مهاجران مجبور به بازگشت آنها بومی مناطق به تازگی با کمک از خود ‘اصلی’ متحده است. در حال حاضر به آنها را باید به مرکز وظیفه تا آنجا که تامین مالی نگران است. در حالت ایده آل, این مرکز باید جبران متحده که پرداخت کرده اند را به ” خود ” مهاجران بازگشت به خانه.

کار بعدی این است که برای ایجاد یک دولت رفاه مناسب برای شرایط. مودی 1.0 شروع به کار از ارائه مراقبت های بهداشتی شمول مالی دیجیتال دسترسی داشته باشید. مودرا ارائه کمک های مالی برای کسب و کارهای اجرا شده توسط زنان, Dalits قبایل. این نیاز در حال حاضر است به آدرس بزرگترین شکاف سمت چپ توسط 70 سال از سیاست های اقتصادی — بخش زیادی از بیکاران. نیاز است به صورت موقت بیکاری طرح تا 100 روز سال شبیه به MNREGS به طوری که کارگران شهری رنج می برند در طول دوره های کوتاه مدت از بیکاری است. این ایجاد برابری بین فقیر روستایی و شهری.

مودی 1.0 همچنین برای ارائه مسکن روستایی در مقیاس بزرگ است. وضعیت اسفبار کارگران مهاجر اشاره به نیاز برای مسکن شهری است. یک برنامه مسکن شهری در اجاره مقرون به صرفه برای واجد شرایط کار در خانواده ها مورد نیاز است در سراسر بزرگ و شهرهای کوچک. Dharavi شده است بسیار romanticised در کتاب و فیلم. باید آن را لکه ننگی در بمبئی و هند است. استفاده از مسکن به عنوان یک سرمایه گذاری زیرساخت های است که ظرفیت خود را برای ایجاد شغل و همچنین مقابله با بی خانمانی. با توجه به بزرگ نشده تقاضای این را باید چند سال پروژه های سرمایه گذاری.

مسکن در این برنامه کمک خواهد کرد که از سرگیری رشد و حفظ آن بیش از یک دوره طولانی است. اما نیاز به تجدید رشد صنعتی. بیش از گذشته 70 به علاوه هند frittered شانس برای تبدیل شدن به یک مرکز تولید در مقیاس دیگر کشورهای آسیایی است. این بود که با توجه به قوانین کار که محافظت کوچک بخش رسمی. این امر منجر به برآمدگی از بیکاری است. اختلال جهانی زنجیره تامین در طول همه گیر ایجاد فرصت های فوق العاده ای به reindustrialise هند است. هیچ دولت قبلی بوده است در برابر این چالش است. مودی 1.0 راه اندازی را در هند است. در حال حاضر فرصتی برای تجدید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de