واشنگتن ممکن است 2

چندین بیمارستان در ایالات متحده با استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 مثبت در بیماران مبتلا به گزارش رسانه ها گفته است.

MDedge پزشکی انتشار در جمعه گزارش داد که هیدروکسی کلروکین (HCQ) در حال حاضر خط اول درمان و توکلیزوماب دوم-خط دارو برای افراد بستری شدن polymerase chain reaction-تایید COVID-19 عفونت در دانشگاه ییل New Haven, نظام سلامت که در عمل بیمارستان در سراسر کانکتیکات است.

“هیدروکسی کلروکین است که خط اول در دانشگاه ییل به خاطر in-vitro نشان داده قوی مهار ویروس و ممکن است سود بالینی است که در مورد به خوبی به عنوان شواهد می شود در لحظه” هندی-آمریکایی متخصص قلب و عروق Nihar دسای گفت: پزشکی انتشار.

“آن را ارزان از آن استفاده شده است برای چندین دهه و مردم نسبتا راحت با آن,” او اضافه شده است.

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم. یکی امیدوار است ما هرگز به رفتن را از طریق هر چیزی شبیه به این (coronavirus همه گیر) دوباره” دسای گفت MDedge.

خانه خود را به موسسه ییل جدید هیون بیمارستان است که تقریبا نیمی کامل با COVID-19 بیماران در بیش از 400 این گزارش گفت:.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست هند اجازه صادرات 50 میلیون HCQ قرص برای درمان COVID-19 بيمار در امریکا بدترین آمار کشور توسط این بیماری همه گیر.

روز جمعه غذا و داروی آمریکا به اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) برای استفاده از تحقیقاتی ضد ویروسی Remdesivir برای درمان COVID-19 بيمار.

HCQ اولین دارو برای دریافت EUA از FDA برای درمان COVID-19 بيمار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مدافع استفاده از HCQ است که بنا به گزارش ها درمان بیماران در نیویورک و مکان های مختلف دیگر.

گزارش ها نشان می دهد که مالاریا مواد مخدر موثر بوده است در طول مراحل اولیه از یک فرد آلوده بودن coronavirus اما شمار یک خطر برای کسانی که دچار بیماری های قلبی است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de