این سریال نشان داده شد برای تقریبا سه سال و در سال 1996 به پایان رسید.

سری کریشنا برنامه تلویزیونی زمان بر روی DD ملی: پس از Ramanand ساغر را Ramayan در زمان, تلویزیون, توسط, طوفان, DD ملی تنظیم شده است را یکی دیگر از اسطوره سری, سری کریشنا است. اول پخش در ماه جولای سال 1993 در Doordarshan, Sri Krishna را باز گشت شروع فردا وزیر اطلاعات و پخش Prakash Javadekar نشان داد در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به امروز. وی اطلاع داد که نشان می دهد خواهد بود پخش هر روز ساعت 9 در Doordarshan.

قبلا Prasar Bharati به اشتراک گذاشته بود این اطلاعات از سری کریشنا به پخش بر روی DD ملی همراه با تبلیغی از این سری است که نشان داد برخی نگاه اجمالی از حوادث که در زندگی از لرد کریشنا با شروع از دوران کودکی خود را که در آن او برداشته دلمو تپه و رقصید بر سر یک اسطوره مار به نام Kaliya Naag. این نمایش نوشته شده بود کارگردانی و تولید شده توسط Ramanand ساغر که شهرت پس از ساخت Ramayan. این سریال نشان داده شد برای تقریبا سه سال به پایان رسید و در سال 1996 به عنوان آن را به تصویر کشیده کریشنا زندگی در 221 قسمت. این نمایش تا به حال Swapnil Joshi به عنوان جوان کریشنا که جالب توجه است نقش کش در ساغر را اوتار Ramayan آمد که پس از Ramayan به پایان رسید. Sarvadaman بانرجی از سوی دیگر نقش بزرگسالان کریشنا در نشان می دهد.

همچنین بخوانید: فوق العاده سوابق! Ramayan اسکریپت های جدید در سراسر جهان رکورد! می شود بیشتر به تماشای نشان می دهد با 7.7 کرور بینندگان

این مجموعه آورده شده است به Doordarshan در تلاش برای سرگرم کردن میلیون ها نفر در هند به عنوان مردم در حال حاضر به ماندن در خانه های خود با توجه به شیوع کروناویروس. قبل از این کانال پخش Ramayan دوباره و در حال حاضر در حال پخش اوتار Ramayan. پاسخ برای این تلویزیون را نشان می دهد چنین بوده است که آن را کمک DD تبدیل شدن به بالاترین بازدید کانال و Ramayan شد بیشتر به تماشای تلویزیون نشان می دهد از سال 2020 در سراسر جهان با 7.7 کرور نمایش در مارس 16.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de