به جای دولت, رسانه ها به سادگی نشان داد او را احاطه شده توسط مشاوران و ظاهر شدن اعتماد به نفس در gleaming کارخانه کود اعتقاد بر این است که خارج از کارشناسان به عنوان بخشی از یک راز هسته ای-سلاح فرستاده است.

در حالی که مقدار باقی می ماند یک رمز و راز در مورد کیم بیماری ناگهانی دوباره ظهور آرام و خندان رهبر روشن بود choreography از پیام های کلیدی از مرموز دولت: کیم است که رهبر معظم انقلاب در کنترل کامل یک درایو به منظور بهبود صنعت گردشگری در کشور امنیت غذایی و اقتصاد در میان سخت تحریم های بین المللی و تهدید های جدید کروناویروس.

مرکز اخبار جهان

رسمی Rodong Sinmun روزنامه اختصاص داده شده و طی آن شش صفحه در روز شنبه به شعار کیم رهبری اعتقاد او را برای آنچه که آن را به نام رفاه و اعتماد به نفس.

رویترز نمی تواند منظور بررسی صحت حساب رسمی یا صحت تصاویر از این رویداد.

وسیع و پیچیده است و در نتیجه از کیم دیدگاه برای ساخت یک کارخانه مدرن که حمایت از تولید محصولات کشاورزی و ایجاد پیشرفت در خودکار آن در صنایع شیمیایی و پاک پونگ جو یک حزب بزرگتر و یک دستیار وفادار به کیم گفت: در روبان برش که در آن کیم دوباره ظاهر شدند.

کره شمالی تحت تحریم های هسته ای-سلاح ها و موشک های برنامه های خروج از کشور مزمن مبارزه با کمبود مواد غذایی و تشدید و با آب و هوای بد و سوء مدیریت.

کیم ظاهر در Sunchon کود گیاهی است که رسانه های رسمی رخ داده است گفت: در روز جمعه شد یک مثال از “زمینه هدایت” – یک بخش کلیدی از کیم شخصیت های عمومی که در آن او ریاست بیش از یک رویداد در یک عمده صنعتی یا اجتماعی یا در زمان های دیگر در آموزش نظامی مربوط به سلاح های استراتژیک از جمله موشک های بالستیک و یا تاکتیکی جنگ.

دوم خود را در مکان بازدید این ماه به سایت 50 متر (30 مایل) شمال پایتخت پیونگ یانگ شامل قابل ملاحظه مخاطبان از مقامات ارتش حاکم حزب کارگران و جامعه محلی است. بسیاری از عینک ماسک صورت در آشکار احتیاط در برابر coronavirus.

“تولید محصولات کشاورزی یک اولویت است که تاثیر مستقیم بر زندگی مردم” کوه یو-hwan رئيس جمهور از موسسه کره برای وحدت ملی یک کره جنوبی دولت فکر می کنم تانک ،

کوه گفت: کیم ناگهانی عوض شد “یک استراتژی در مرکز جهان اخبار بدون توسل به هسته ای یا موشک آزمایش.”

همراهان

آرایش کیم همراهان برجسته چهره های آشنا در چنین رویدادهایی از جمله دو در خط مقدم جنوب سال-رانندگی طولانی برای بهبود شرایط اقتصادی: نخست وزیر سابق پاکستان پنگ Ju که کیم معاون در دولت و امور کمیسیون و پاکستان را به عنوان جانشین برتر, Kim Jae Ryong.

این جفت ارز همراه کیم در گذشته عمده زمینه هدایت مارس پیشگامانه از بیمارستان عمومی در پیونگ یانگ.

به کیم جونگ سازمان ملل متحد فوری راست بر روی سکو بود و خواهرش, کیم یو جونگ, یک معاون از حزب و کمیته مرکزی و غیررسمی او برادر رئیس ستاد.

پروژه مخفی

فسفات کود کارخانه در Sunchon, تحت ساخت و ساز از ژوئن 2017, دریافت کرده است توجه زیادی از کره شمالی, رهبران با چندین بار توسط Kim Jae Ryong و پاک می باشد.

ناظران بین المللی می گویند این گیاه بخشی از جنوب را مخفیانه تعقیب استخراج اورانیوم برای استفاده در سلاح های هسته ای به عنوان مواد معدنی می تواند یک محصول جانبی از ساخت فسفات کود.

شواهد قوی وجود دارد این کارخانه درگیر در استخراج اورانیوم گفت: گزارش این ماه توسط مرکز مطالعات منع گسترش مستقر در کالیفرنیا در خط با کیم سیاست به دنبال اقتصادی و قدرت نظامی.

شمالی است که انگیزه برای استفاده از این گیاه به دلیل آن است که مقرون به صرفه و به راحتی می توانید پنهان کردن غنی سازی اورانیوم که پیونگ یانگ به مدت طولانی به دنبال پنهان کردن این گزارش گفت:. غنی سازی اورانیوم ارائه می دهد یک جایگزین برای پردازش پلوتونیوم به عنوان سوخت برای سلاح های هسته ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de