این حرکت دقیقا سه ماه پس از سازمان اصلی تصمیم به اعلام “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در Jan 30. در آن زمان تنها 98 از نزدیک به 10 ، 000 تایید موارد رخ داده بود در خارج از چین مرز.

اما این بیماری همه گیر در ادامه به رشد می کنند. بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است آلوده شده اند و نزدیک به یک چهارم میلیون فوت کرده اند, با توجه به رسمی شمارش. شواهدی وجود دارد در شش قاره پایدار انتقال ویروس است.

همه این ها باعث شده است تا کارشناسان در این که کمیته اضطراری برای reconvene به ارزیابی این دوره از شیوع بیماری و به توصیه توصیه های به روز شده, گفت,,,, Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus این سازمان مدیر کل.

“همه گیر باقی می ماند اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی” Tedros گفت که بحران “است و نشان داده شده که حتی پیچیده ترین سیستم های سلامت در حال تلاش برای مقابله با یک بیماری همه گیر.”

یک افزایش سریع در موارد جدید در آفریقا و آمریکای جنوبی که در آن بسیاری از کشورهای ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی بود و هشدار دهنده است. شتاب رخ داده است و حتی به عنوان گسترش ویروس به نظر می رسد به سرعت در بسیاری از کشورها در آسیا و اروپا است.

اگر چه مردم به آرامی شروع به بازگشت به کار در چین پس از سه هفته از مستندات و کسب و کار و مدارس و موسسات فرهنگی هنوز در توقیف در اکثر نقاط جهان است. این ویروس به شدت آسیب دیده اقتصاد جهانی است.

در سراسر ایالات متحده فرمانداران در حال مبارزه به میدان ترکیبات’ خواسته برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات با عواقب ناشی از شل شدن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

علمی و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بازگشایی رستوران سینما و مراکز ممکن است منجر به یک کشنده موج دوم از عفونت است.

چند سناتور جمهوریخواه به خصوص کسانی که قفل شده است و در مسابقه دشوار را آغاز کرده اند تغییر تقصیر را به گردن برای گسترش ویروس بر روی چین است. مقامات حزب امیدوارم که منحرف خشم بیش از تلفات جانی و اقتصادی در ایالات متحده کمک خواهد کرد نجات یک مشکل انتخابات است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش استراتژی خواستار “چین اطلاعات غلط” و این که “چین-محور” پاسخ در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

او را متهم کرد که بدون شواهد از کمک چین به مبهم میزان آن بیماری همه گیر در اوایل روز و همچنین به عنوان آرام به انتشار دستورالعمل برای اقدامات احتیاطی در برابر عفونت.

در واقع این که شروع به بالا بردن آلارم در اوایل ژانویه به عنوان به زودی به عنوان آن مطلع شد توسط چین از یک بیماری مرموز در شهر ووهان. روز جمعه Tedros اصرار داشت که که نمی اتلاف وقت هر در سفر به پکن “به بحث در مورد با رهبری و برای پیدا کردن, برای دیدن, برای خودمان, وضعیت در چین است.”

در اواسط ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به توقف کمک های مالی به چه کسی است. ایالات متحده است که تا کنون این سازمان بزرگترین نیکوکار.

Tedros جمعه اعلام کرد که بانک سرمایه گذاری اروپا خواهد ارائه کمک های مالی و حمایت های مالی برای کمک به تقویت جهانی زنجیره تامین و تسهیل توزیع تشخیص تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر تجهیزات پزشکی.

“ما مشتاقانه منتظر دیدن چگونه آن نوع از تامین مالی نوآورانه می تواند ارائه نتایج واقعی برای بهداشت جهانی وقتی که دفاع از سلامت برای همه” Tedros گفت. “که عمیقا سپاسگزار به بانک سرمایه گذاری اروپا برای حمایت و همکاری است.”

اما تهمت و دولت شده است به تنهایی در نخوری که. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات کشورهای دیگر از جمله وزیر امور مالی ژاپن نیز گفت: این سازمان بیش از حد احترام به چین است.

دیگران گفته اند که باید متوجه باشند در اوایل ژانویه بود که انسان-به-انسان انتقال ویروس است که سازمان باید متوقف مسدود کردن مشارکت تایوان.

هنوز که هنوز موفق coronavirus بحران به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند و بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیاری از کارشناسان می گویند.

این که به ترتیب تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای کشورهای در نیاز و برگزار شد, اخبار روزانه جلسات برای هشدار دادن به جهان است که ویروس پخش شد و این کشورها باید به انجام همه چیز آنها می تواند آن را متوقف کند.

در تقریبا در هر جلسه Tedros تکرار: “ما یک پنجره فرصت برای جلوگیری از این ویروس است. اما این پنجره است که به سرعت در حال بسته شدن است.”

روز جمعه Didier Houssin صندلی که کمیته اضطراری گفت که اعضای کمیته ساخته شده بود بیش از 20 توصیه امیدوار به کاهش اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هدایت با تمرکز بر کاهش وقفه به توزیع مواد غذایی و دارو ناشی از مستندات امن بازگشت به کار و از سرگیری عادی مسافرت هوایی. این کمیته گفت: محققان همچنان به دنبال حیوانات فکر به منبع اصلی از coronavirus و به توسعه بالقوه واکسن و درمان.

“ما را تشویق کشورها به دنبال چه کسی مشاوره که ما دائما در حال بررسی و به روز رسانی به عنوان ما به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر از کشورهای در مورد بهترین شیوه برای پاسخ به آن” Tedros گفت.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de