بنابراین هنگامی که یک دوست به او گفت در مورد مبهم شرکت کالیفرنیا بود که درخواست برای اهدای خون از افرادی که بهبود از ویروس برای کمک به محققان در توسعه تست برای آنتی بادی های او دریغ نکنید.

“اگر من به اهدای خون می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی کسی که مسن تر و یا بیشتر در معرض خطر” گفت: Jenkins, 42, از خط ساحلی واشنگتن “آن خواهد بود را دیوانه می خواهید برای کمک به انجام این کار است.”

اما آنچه او را نمی دانند در این زمان بود که شرکت کانتور BioConnect شد و فروش آن کمک های مالی به آزمایشگاه و تست کنندگان در گاهی اوقات قیمت های گزاف: از $350 به $40 ، 000 برای یک نمونه نادر از یک اهدا کننده.

کانتور BioConnect گفت: قیمت آن به طور مستقیم مربوط به “هزینه های بالا” از آن زنجیره تامین که شامل پیدا کردن اهدا کنندگان آزمون نمونه ایمنی و هزینه های حمل و نقل تدارکات.

در سراسر جهان دانشمندان در مسابقه برای توسعه و تولید انبوه قابل اعتماد آنتی بادی آزمون است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند یک عنصر بسیار مهم در پایان دادن به coronavirus مستندات است که باعث ویرانی اقتصادی. اما این تلاش است که صالح دانشمندان می گویند با کمبود نمونه خون حاوی آنتی بادی به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس که نیاز به اعتبار آزمون.

به رسمیت شناختن یک فرصت نادر برخی از شرکت ها به دنبال به پول نقد در در کمبود خواهان خون کمک های مالی و فروش نمونه در غنی نشانه های یک عمل است که محکوم شده توسط متخصصان پزشکی به عنوان حداقل غیر اخلاقی.

در حالی که تجارت است که اتفاق می افتد در سراسر جهان است کمبود در بریتانیا است که تنها تعداد کمی از مثبت COVID-19 نمونه خون مقامات بهداشت عمومی گفت: به دلیل آن را آهسته به رول تست.

به طور سنتی, خون, نمونه های ارائه شده در هزینه کم توسط بریتانیا تا حد زیادی متمرکز نظام سلامت به آزمایشگاه و درمانگاه. در مقایسه با بازار خصوصی در ایالات متحده, انگلیسی, سیستم تنظیم نشده است تا برای توزیع نمونه ها به یک شبکه بزرگ از آزمایشگاه و آزمایش کنندگان ترک بسیاری از آنها در حال حاضر به دفع کردن برای خود.

قوانین سفت و سخت حاکم بر این مجموعه و استفاده از نمونههای انسانی در کشور ممنوعیت پرداخت اهداکنندگان (گذشته یک هزینه هزینه) و منع اشخاص ثالث از ساخت سود از نمونه خون تهیه شده از خدمات بهداشت ملی.

اما متوقف شده است که کسب و کار از تلاش برای ایجاد یک سود با فروش خون های اهدا شده در کشورهای دیگر به بریتانیا و جاهای دیگر که آنها می توانند از نظر قانونی.

اسناد و ایمیل ها و لیست قیمت به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که کانتور BioConnect یکی از شرکت های مختلف در سراسر جهان ارائه به فروش COVID-19 نمونه خون به آزمایشگاه و تست تولید کنندگان در افزایش قیمت. بالاتر از سطح آنتی بادی در خون بالاتر قیمت می باشد.

از 31 مارس تا آوریل 22, قیمت های پرسیده شده توسط کانتور BioConnect برای آن ارزان ترین نمونه — همیشه فروخته شده توسط millilitre معادل کمتر از یک چهارم از یک قاشق چای خوری — افزایش بیش از 40 درصد به 500 $از $350. در علاوه بر این به $40,000 نمونه این شرکت همچنین افزایش میزان نمونه خون برای فروش برای $3000 جدید معرفی شده قیمت از $1000 به $2,000 دیگر “حق بیمه” سهام.

“من هرگز دیده می شود این قیمت ها قبل از,” گفت: دکتر جو Fitchett مدیر پزشکی Mologic یکی از تست کنندگان که ارائه شد نمونه خون. “این پول که از مردم رنج می برند.”

مانع با افزایش قیمت دانشمندان در بریتانیا می گویند که آنها مجبور شده اند به نوبه خود به ارتباطات شخصی و کلمه از دهان به تهیه خون کمک آنها نیاز دارند.

انسان نمونه بافت حیاتی هستند برای virologists محققان پزشکی و داروسازی شرکت در تلاش برای توسعه واکسن ها و درمان, درمان و آزمایشات است. نمونه ها شامل چیزهایی مانند ارگان ها و استخوان ها و همچنین خون.

“هر گونه دارو و یا واکسن یا کیت تست در حال توسعه نیاز به رفتن را از طریق آزمایش و آزمون و امکان سنجی و برای انجام این کار شما نیاز به نمونه مثبت” گفت: Kelly Sapsford که مدیریت خون مجموعه برای آزمایش های بالینی و آزمایشگاهی, خدمات, خصوصی اهدای خون در مرکز لندن. “آنها مهم است.”

همه شرکت های ذکر شده در این مقاله باید هرگونه احتکار.

کانتور BioConnect تاسیس شد در سال 2016 در سن دیگو حومه. خالق آن دیوید کانتور شد زیر را در جای پای پدر خود را در آنچه پس از یک خواب آلود کسب و کار. او در بیانیه ای گفت که او “افتخار به بازی نقش مهمی را در تحقیقات علمی است که در نهایت کمک به خنثی کردن این ویروس مرگبار است.”

کانتور اولیه بود به نقطه شکاف در بازار است. در 18 مارس این سال او posted on Facebook, “همانطور که می دانید جنگ علیه coronavirus در حال حاضر با فقدان مانع از تست در دسترس است.”

او افزود: “من با آب گرفتگی برای این درخواست خون و ما نیاز به پیدا کردن 50 نفر مایل به کمک به این علت با اهدای برخی از لوله ها از خون.”

کانتور و کارکنان خود را شروع تماس با کروناویروس بیماران در رسانه های اجتماعی به درخواست اهدای خون. در یک پس-حذف تبلیغات آنلاین آنها گفت: آنها مشغول به کار بودند “در رابطه” با کاخ سفید COVID-19 نیروی کار و ارائه 100 دلار برای هر کمک مالی.

ده ها تن از کمک های مالی به سیل از سراسر ایالات متحده است. در روز او حمل و نقل کردن ویال خون به مشتریان در سراسر جهان است.

بزرگترین تقاضا کانتور گفت: آمد از ما آزمایشگاه و آزمایش پادتن تولید کنندگان. اما این شرکت نیز جلب عمده تقاضا از ژاپن و اروپا گفت: از جمله چند “واسطه” در بریتانیا.

برخی از کانتور BioConnect خون نمونه ها با قیمت مناسب برای ما در بازار صنعت ، اما گفت که “حق بیمه موجودی” قیمت 3000 $در هر millilitre به مراتب بالاتر از حد نرمال است. و همه آنها توضیح داده شده این شرکت در قیمت از $40,000 “seroconversion پنل” از سه اهدای خون از یک بیمار به گزاف.

این شرکت اعلام کرد که آن کلی حاشیه سود در این پروژه 30% به 40% که در آن گفت: همسو با هنجارهای صنعت. آن گفت که $40,000 برچسب قیمت برای یک “معامله تنها” از بسیار نادر و ارزشمند نمونه و که آن را پیگیری حاشیه سود از هر نمونه منحصر به فردی فروخته می شود.

Aleacia Jenkins, who wanted to donate her blood after recovering from the coronavirus and reversed her decision after learning how much it would be sold for, at her home in Shoreline, Wash, April 30, 2020. The New York Times

Aleacia جنکینز که می خواست برای اهدای خون پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus و معکوس تصمیم خود را پس از یادگیری چه مقدار از آن خواهد بود برای فروش به در خانه او در خط ساحلی, شستشو, مارس 30 سال 2020 است. نیویورک تایمز

کانتور مشخص شده هزینه های خود را در هر نمونه به عنوان 100 دلار کمک کننده هزینه حداکثر 200 دلار به کشتی کمک مالی به شرکت خود و پرداخت برای یک فصاد به جمع آوری نمونه خون.

در پاسخ به پرسش دیگری, او در بیانیه ای گفت که فرآیند جمع آوری خون از COVID-19-مثبت اهدا شد و “پیچیده” و “بسیار دشوار و پر هزینه” از آنجا که از پروتکل های ایمنی و تعداد کمی از coronavirus موارد شناخته شده زمانی که او برای اولین بار شروع به منابع خون کمک های مالی.

“راه هایی برای انجام کارهای خوب و با خیال راحت و پس از آن وجود دارد راه های دیگر به آنها ارزان است,” او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت تا به حال به فروش می رسد نمونه به “یکی از بزرگترین تولید کنندگان آزمون کمک به آن را به “صرفه جویی در زندگی می کند.”

در گام نهایی, کانتور BioConnect متکی به یک وب سایت واسطه ها و شرکت ها که پیدا کردن خریداران برای محصولات خود در سراسر جهان است. کانتور کاهش یافته است به نام خود مشتریان و یا شرکای اما اسناد و مدارک نشان می دهد که Advy شیمیایی عمده بیوتکنولوژی تولید کننده در بمبئی یکی از واسطه ها.

این شرکت هندی تولید کیت تشخیصی و مواد مورد نیاز برای توسعه آزمایشات برای بیماری های مختلف است که آن را پس از آن مبادرت به فروش آن از طریق شبکه در سراسر جهان از مشتریان. این گواهی توسط آلمان ایمنی تنظیم کننده و دارای مجوز توسط هند غذا و دارو.

با توجه به ایمیل ها و لیست قیمت reviewed by بار در یک روز و قیمت آن برای ارزان ترین نمونه خون بیش از دو برابر افزایش به $950 یک millilitre از $350 در حالی که “حق بیمه” افزایش موجودی به 5000 $از $3,000. گران ترین نمونه خون شد $50,000 افزایش $10,000 بیش از کانتور BioConnect است.

Advy شیمیایی در بیانیه ای گفت که این شرکت به فروش نیست هر نمونه خون خود را اما که آن را کمک به تسهیل ارتباطات برای محصولاتی که تولید کنندگان دیگر ممکن است نیاز به. آن گفت که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به فروش می رسد هر یک از کانتور BioConnect نمونه.

پرسید: چرا آن را تا به حال متورم قیمت تا حد زیادی اگر آن را صرفا یک تسهیل کننده این شرکت ذکر شده “سخت” عدم اطلاع و موافقت نامه گفت: این امر نه دیدگاه در “کسب و کار گمانه زنی ها و کسب و کار خاص.”

این شرکت به شدت تکذیب افزایش قیمت با مقدار نشان داده شده در ایمیل ها و لیست قیمت.

“ما تنها قصد داشت برای کمک به بیشتر آزمایش دقیق و با سرعت بیشتری” را در بیانیه ای گفت:. “ما تا به حال امیدوار است این کمک خواهد کرد که بشریت در راه این بار تلاش.”

بدون شک وجود دارد که بازار فشار شدید هستند. در بریتانیا که در آن هزینه از یک انسان نمونه است که معمولا پایین دانشمندان و تولید کنندگان شوکه شده بودند به نقل از $925 برای یک نمونه خون توسط یک شرکت اسکاتلندی به نام بافت راه حل — به مراتب بالاتر از حداکثر 50 دلار است که از آنها گفت: آنها به طور معمول خواهد پرداخت بیمارستان.

بافت راه حل’ مدیر اجرایی, مرگ مك فارلين گفت: این شرکت نه سود از نمونه ها که نقض انگلستان ممنوعیت اشخاص ثالث بهره مندی از بیمه خدمات درمانی خون مجموعه.

او گفت که قیمت بالاتر آن بود یک نتیجه از بیمارستان biobanks شارژ بیشتر برای جمع آوری خون به دلیل ماهیت پیچیده جمع آوری بالقوه مسری COVID-19 نمونه.

توضیح هر آنچه که اعتبار خود را رفتن نیست دور با جنکینز می شود خون اهدا کننده. پس از گفت توسط یک خبرنگار چقدر پول ساخته شده بود, از اهدای خون درخواست شده توسط کانتور BioConnect او گفت: او تصمیم گرفت که او می خواست “هیچ بخشی از آن” خواهد بود و به جای اهدای خون او را به یک غیر انتفاعی درمانگاه در سیاتل.

“هر کسی که در تلاش برای استفاده از یک بیماری همه گیر” او گفت:, “من فکر می کنم که واقعا غم انگیز و اشتباه است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de