ما مجوز remdesivir دارو به عنوان درمان اورژانس برای COVID-19

واشنگتن ممکن است 2

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) دارای اعطا مجوز به Gilead Sciences Inc برای استفاده از آن تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 آژانس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه.

در طول یک جلسه در دفتر بیضی با مغلوب ساختن پیشی جستن جلعاد اجرایی دانیل o’day به نام حرکت اولین گام مهم و گفت: این شرکت اهدا شد 1.5 میلیون ویال از این دارو برای کمک به بیماران.

“ما با فروتنی با این حال اولین گام مهم برای بستری بیماران است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ چیز می شود در راه این بیماران گرفتن, پزشکی, بنابراین ما تصمیم به اهدای حدود 1.5 میلیون ویال,” او گفت:.

جلعاد گفت: مواد مخدر در حال کمک به بهبود نتایج برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus و ارائه داده ها نشان می دهد این کار بهتر است هنگامی که داده های قبلی در این دوره از عفونت است.

نزدیک تماشا مواد مخدر منتقل شده است بازارهای مالی در هفته های اخیر پس از انتشار مطالعات متعددی که رنگ یک تصویر مخلوط از اثربخشی آن است.

علاقه جلعاد مبارزه با مواد مخدر بالا بوده و به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن پیشگیرانه برای COVID-19 و پزشکان از جان گذشته برای هر چیزی که ممکن است تغییر این دوره از بیماری است که حملات ریه و می تواند تعطیل ارگان های دیگر در موارد بسیار شدید.

جلعاد دفاع می کرد چشم انداز remdesivir در کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در برابر نشانه هایی که ممکن است به طور قابل توجهی بهره مند شوند.

پیش نویس یک مطالعه مقاله منتشر سهوا توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هفته گذشته گفت: remdesivir موفق به بهبود بیماران بیماری و یا کاهش پاتوژن حضور در خون است. این شرکت داروسازی گفت: تجزيه و مجمل از آنجا که مطالعه آن زود است.

Remdesivir که قبلا شکست خورده به عنوان یک درمان برای بیماری ابولا است که سعی کردم در برابر COVID-19 دلیل آن طراحی شده است برای غیر فعال کردن مکانیسم است که توسط برخی از ویروس ها از جمله جدید coronavirus را کپی از خود و بالقوه خود را پایمال میزبان سیستم ایمنی بدن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 1.5 میلیون ویال شروع می شود در حال توزیع به بیمارستان در روز دوشنبه. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر