واشنگتن ممکن است 2

دو ما اعضای کنگره از جمله هند-آمریکا امی Bera باید پرسید که وزیر امور خارجه مایک Pompeo به اطمینان حاصل شود که ما منجر به تلاش های بین المللی برای توسعه و توزیع COVID-19 واکسن.

در نامه ای به Pompeo روز جمعه کنگره Bera و تد Yoho خواست آمریکا برای پیوستن به ائتلاف اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) بین المللی و مشارکت عمومی-خصوصی در حال حاضر پیشرو در تلاش برای ساخت یک بین المللی واکسن مکانیسم همکاری.

مشارکت ما در CEPI که هند عضو خواهد سرعت بخشیدن به توسعه COVID-19 واکسن و آن را می گویند در CEPI این واکسن با همکاری و تلاش دو کنگره گفت.

“این COVID-19 همه گیر تا به حال بی سابقه ای بر روی ما تاثیر بهداشت عمومی و اقتصاد است. افزایش تست و تماس با ردیابی اجازه می دهد متحده به آرامی شروع شل شدن محدودیت اما تنها با یک واکسن را آمریکایی ها قادر به واقعا به حالت عادی بازگشت” Bera گفت.

“در حالی که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ایالات متحده خواهد بود که برای اولین بار در کشور به منظور توسعه یک واکسن ممکن است که دیگران ممکن است انجام این کار برای اولین بار. به همین دلیل آن مهم است که ما سرب و روی بین المللی توسعه, تولید و توزیع COVID-19 واکسن از جمله ایجاد یک بین المللی ساز و به اطمینان حاصل شود که واکسن می رسد بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان برای اولین بار,” او گفت:.

Bera گفت: در صورت عدم مشارکت و رهبری ما خطر وجود دارد که این قوانین ممکن است دیکته شده توسط کشورهای دیگر است که می تواند ترک آمریکایی بهداشت و درمان کارگران بدون دسترسی به یک واکسن هنگامی که دیگران آن را دریافت خواهید کرد.

Yoho اشاره کرد که ایالات متحده و بقیه جهان گرفتار شد آمادگی در COVID-19 بیماری همه گیر.

“در حال حاضر زمان برای ایالات متحده برای نشان دادن رهبری و کمک به تامین بودجه لازم برای حمایت از تحقیقات و توسعه واکسن نه تنها برای مقابله با COVID-19 اما بسیاری دیگر از بیماری های آینده آمده است,” او گفت:.

Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته تاکنون بیش از 65 ، 000 زندگی در آمریکا و بیش از 2,35,000 زندگی در سطح جهان است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de