video calling, video conference, video calling apps, video conference apps, Zoom, Google Meet, Facebook messenger, Messenger Rooms, whatsapp video callقبلا گوگل اعلام کرد که آن ویدئو کنفرانس محصول برآورده خواهد شد به زودی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان. (بازنمودی تصویر)

توسط Anwesha Ganguly

بزرگترین شرکت های نرم افزاری پله تا بازی خود را برای رقابت با زوم و دیدار با افزایش تقاضا برای مکالمه تصویری که بیشتر مردم خود جدا برای محدود کردن گسترش Covid-19. ماه گذشته کاربران رشد با احتیاط و با استفاده از زوم پس از بحرانی مسائل امنیتی به نور آمد به Google, Microsoft و Facebook یک پنجره از فرصت به طناب در بیشتر کاربران با خدمات رایگان و ویژگی های جدید است.

اخبار مرتبط

در اوایل این هفته گوگل اعلام کرد که آن ویدئو کنفرانس محصول برآورده خواهد شد به زودی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان. Google دیدار با بخشی از شرکت G مجموعه پرداخت می شود برنامه های بهره وری. “شروع در اوایل ممکن است هر کسی با یک آدرس ایمیل می توانید ثبت نام برای ملاقات و لذت بردن از بسیاری از ویژگی های در دسترس برای کسب و کار ما و آموزش و پرورش کاربران” گفت: Javier Soltero, معاون رئیس جمهور و مدیر کل G Suite. بیش از چند هفته آینده گوگل را به تدریج برنامه را آزادانه در دسترس برای همه. گوگل ملاقات روزانه شرکت کنندگان در جلسه بود و در حدود 100 میلیون نفر در هفته گذشته در مقایسه با زوم 300 میلیون.

مایکروسافت تیم های, در ضمن اعلام کرد که تعداد کاربران قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش خود را خواهد بود ramped تا از چهار تا نه است. آن را آغاز کرده است نورد از این ویژگی به مشتریان و تلاش برای افزایش محدودیت بیشتر یک کارمند گفت.

در ماه آوریل تیم را دیدم بیش از 200 میلیون روزانه شرکت کنندگان در نشست هنوز بسیار پایین تر در مقایسه با زوم. در ماه آوریل مایکروسافت متعلق به اسکایپ یکی از بازیکنان مسن در تصویری-تماس با فضا نیز آغاز شده برجسته ترویج آن به صورت ویدئو کنفرانس از ویژگی های ملاقات در حال حاضر. این ویژگی بود که نورد در ماه دسامبر 2019 اجازه می دهد تا به 50 نفر از جمله غیر کاربران اسکایپ برای پیوستن به یک تماس تصویری با استفاده از یک لینک وب.

Facebook, از سوی دیگر است که با استفاده از آن حضور در رسانه های اجتماعی به معرفی جدید ویژگی های چت تصویری از طریق برنامه های خود را. در آوریل Facebook حال راه اندازی یک برنامه دسکتاپ برای چت ویدیویی است. فقط در هفته گذشته این شرکت راه اندازی شد “مسنجر اتاق” که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد یک اتاق چت تصویری از خود را در Facebook و یا مسنجر نرم افزار. “اتاق به زودی نگه دارید تا به 50 نفر بدون محدودیت زمانی” این شرکت اعلام کرد. اتاق می تواند ایجاد شده و به اشتراک گذاشته شده از طریق Facebook news feed و یا در گروه. اتاق به زودی در دسترس در دیگر Facebook را از جمله برنامه های Instagram و واتساپ. رسانه های اجتماعی غول پیکر نیز برنامه ریزی برای راه اندازی گزینه های مانند Facebook, دوستیابی مجازی دوستیابی از طریق تماس تصویری. WhatsApp messenger آخرین به روز رسانی اجازه می دهد تا برای هشت نفر به اتصال از طریق تماس ویدیویی در مسنجر WhatsApp.

بی شمار از گزینه های در دسترس به این معنی است که کاربران می توانید انتخاب خود تماس تصویری پلت فرم با توجه به نیازهای خود را. “اگر تیم HR نیاز به مجازی کلاس های یوگا برای کارکنان زوم تماس کافی خواهد بود. اما حساس تر جلسات انجام شده بیش از Microsoft تیم گفت:” یک مقام ارشد اجرایی از Aditya Birla ،

یک زیرساخت مهم است که برگزاری جلسات هیئت مدیره بیش از زوم در طول مستند است با توجه به استفاده از Google دیدار با رفتن به جلو ارشد اجرایی گفت. “ما باید با استفاده از زوم برای دو جلسه تا کنون. ما ممکن است در نظر با استفاده از گوگل ملاقات بعدی از زمان ساخته شده است آزادانه در دسترس است و ممکن است امن تر” اجرایی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله