coronavirus, coronavirus impact, coronavirus toll in west bengal, west bengal coronavirus, coronavirus in west bengal, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, west bengal coronavirus numbersرسمی تعداد افراد آلوده شد 758 در 30 آوریل.

فقط چگونه بسیاری از مردم در غرب بنگال در حال آلوده با Covid-19 و چگونه بسیاری از اند و با توجه به آن ؟ اعداد بیشتر کنجکاو روز به روز.

روز پنج شنبه در کمیته های تخصصی راه اندازی شده توسط دولت گفت: 105 نفر از افراد آلوده به این ویروس فوت کرده اما فقط 33 از این درگذشت توجه به این ویروس به بقیه درگذشت با توجه به موجود co-morbidities و این واقعیت که آنها تا به حال coronavirus بود و اتفاقی است.

اخبار مرتبط

در حالی که ميانگين کل جهان coronavirus مرگ و میر را باید محاسبه در یک صدای جیر جیر توسط Amit Bahare که مسئول بی جی پی را از آن سلول به نقل از دولت اصلی, منشی, نامه دادن به تعداد بسیار بالاتر از کسانی که آلوده می شوند.

در حالی که رسمی تعداد افراد آلوده شد 758 در 30 آوریل – که فعال موارد بهبود و مرده – اصلی, منشی, نامه به دولت مرکزی ایران چگونه دولت دارای چهار رنگ قرمز-منطقه-مناطق و 10 است که این مرکز ادعا می کند; اما در حالی که انجام این کار, آن را می گوید تعداد آلوده است 931.

اگر شما با استفاده از این شکل از 105 مرگ شما می توانید یک نرخ مرگ و از 13.8% رفتن توسط 758 شماره و 11.3% رفتن توسط 931 شماره. در هر دو مورد این است 3-4 بار همه-هند متوسط که بعید است. در تمام احتمال, به عنوان دیده شده است در سایر موارد عفونت نرخ در گزارش با توجه به عدم مناسب تست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de