به عنوان TCS MD و مدیر عامل شرکت راجش Gopinathan گفت: طوفان بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود.

Hindustan Unilever CMD Sanjiv مهتا مشاهدات ارسال FMCG غول اعلام نتایج آخرین پنج شنبه که وجود دارد می تواند بیشتر اختلال و مشکل است که می گویند زمانی که بهبودی را در مجموعه تقریبا مبالغ تا خلق و خوی در شرکت های بزرگ هند است.

دست و پنجه نرم کردن با قطعیت در مورد چه مقدار خسارت این بیماری همه گیر می تواند به تقاضای هر دو در خانه و خارج از کشور مدیران به سادگی در حال انتظار برای شواهد بیشتر قبل از آنها قرار داده و از هر گونه اهداف رشد. به عنوان TCS MD و مدیر عامل شرکت راجش Gopinathan گفت: طوفان بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. نظر خود را به اثر است که مشتریان تاکید دارد و به دنبال بازسازی و دوباره قیمت قرارداد است نشانه آن است که واقعیات را تحت فشار است.

اخبار مرتبط

Wipro بیش از حد برجسته, چند, نگرانی, از جمله موارد از مشتریان کاهش بودجه های برش اختیاری صرف, قیمت, تخفیف, تجدید ساختار موجود آن را خرج می کند و حتی تمدید شرایط پرداخت. فشار بر قیمت ها خواهد بود و نه محدود به آن فضا اما دیده می شود در سراسر بخش به عنوان سقوط قدرت خرید و شرکت ها تلاش به فشار از طریق جلد است. در واقع دلپذیری 3,000 تومان کرور روپیه همه گیر مربوط ارائه شده توسط بانک محور نشان می دهد وجود دارد مقدار زیادی از درد جلوتر است.

در حالی که مستند است بدیهی است که از خط خارج رشد این واقعیت است که اقتصاد کند و قبل از این. Adani قدرت مثلا گزارش یک تثبیت از دست دادن خالص از Rs 1,313 کرور برای Q4FY20 عمدتا به دلیل افزایش هزینه های عملیاتی هر چند مجموع درآمد تضعیف به تومان 6,328 کرور سقوط حدود 20% y-o-y است. شیب کاهش قیمت برخی از کالاها — نفت خام به خصوص — منجر به بازیکنان مانند اعتماد صنایع از دست رفته سود برآورد لطف تومان 4,270-کرور دست دادن موجودی. اما سقوط به نفع کاربر و صنایع و شرکت هایی مانند بخش حمل و نقل هوایی.

در حالی که کندی در فروش دیده می شد در سراسر میزبان کالا و خدمات و حتی در دو ماه اول از سه ماهه عدم فعالیت در ده روز آخر ماه آوریل تشدید درآمد. جای تعجب تحلیلگران هنوز هم نسبتا قوی رشد برآورد 2020-21 در 20-25 ٪ اگر چه از فوریه 1, این کاهش یافته است در حدود 11 درصد است.

کردیت سوئیس معتقد است که در این مرحله اجماع 20-25 درصد رشد سالانه در شاخص EPS است که در تقابل با این خطر بالقوه کاهش تولید ناخالص داخلی در FY21 وجود ضعیف پایه FY20. درآمدها برای فلزات و صنعتی دیده می شود شدیدترین کاهش در حالی که مالی و انرژی را تحت سلطه سقوط در شاخص EPS.

تولید کنندگان مصالح ساختمانی تحلیلگران می گویند ادامه خواهد داد برای دیدن یک سقوط در حجم 2020. حجم در سیمان تولید Ambuja سیمان کاهش یافته است 10 ٪ y-o-y در طول سه ماهه رانندگی درآمد پایین 3% y-o-y; در ACC حجم کاهش 12% y-o-y در حالی که درآمد غوطه ور 11% y-o-y است. در حالی که فعالیت های ساخت و ساز خواهد بود به شدت تحت تاثیر پیش رفتن تحلیلگران بر این باورند مصرف در کالاهای اساسی گزاف گویی خواهد شد نسبتا به زودی. پدرم را کاهش حجم تیز 9% y-o-y اما این عمدتا به دلیل مشکلات با عرضه های زنجیره ای و رسانه های خرده فروشی در حال بسته تحلیلگران گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de