این یکی از سنتی فروش هاب از پارچه های محلی در بنگلادش, یک ساعت رانندگی از مرکز. چندین بومی پارچه های بازار از جمله gamchha و lungi معروف هستند در سراسر کشور و صادر به عنوان به خوبی.

هزاران نفر از معامله گران و لباس کارگران بستگی دارد بازار برای معیشت خود را. حجم معاملات روزانه در طول جشنواره عید معمولا می ایستد در Tk 10 میلیارد اما معامله گران و کارگران نگران هستند در مورد فروش این سال به عنوان آنها در حال حاضر دچار یک ضربه بزرگ.

کارگران معیشت خود را از دست داده اند در حالی که معامله گران نیز با بحران مواجه به بازپرداخت وام آنها گرفته شده از بانک ها. معمولا فروش شاهد یک رشد قوی یک ماه یا 15 روز قبل از عید اما بیش از 10 روز از ماه مبارک رمضان در حال حاضر به تصویب رسید.

تجارت ادامه داد: پس از در سراسر کشور خاموش شد اعمال شده در مارس اما بازار کاملا بسته که مقامات قرار داده نرسینگدی کامل مستند در آوریل 9 زیر افزایش coronavirus موارد است.

آن را از سر گرفت عملیات روز یکشنبه پس از یک برنامه Baburhat معامله گران’ انجمن و نرسینگدی اتاق بازرگانی و صنعت پس از بازگشایی پوشاک کارخانه در بنگلادش منطقه معاون کمیسر Syeda Farhana Kawnine گفت.

معامله گران شده است گفت: برای حفظ فاصله فیزیکی و تجارت آنلاین در حالی که بیش از سه مشتریان اجازه خواهد داشت در یک فروشگاه در یک زمان.

اما نرسینگدی اتاق بازرگانی و صنعت رئیس جمهور علی حسین Shisir گفت: بسیاری از معامله گران نمی باید مهارت های لازم برای اجرای فروشگاه آنلاین.

“ما بسته خواهد شد بازار دوباره اگر معامله گران موفق به دنبال قوانین” DC گفت.

مجریان قانون به رهبری اجرایی بازپرس خواهد شد و نظارت بر بازار ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de