مرکز بین المللی حل و فصل سرمایه گذاری اختلاف و یا ICSID اعلام کرد این حکم در فوریه 28, دولت, وزیر انرژی و منابع معدنی Nasrul حمید گفت: در رسانه های آنلاین جلسه توجیهی در روز یکشنبه.

آن را پس از بنگلادش ارائه یک ادعای غرامت به ارزش حدود 1 میلیارد دلار بر اساس تجزیه و تحلیل از کارشناسان بین المللی است. دادگاه گفت: محیط زیست و هزینه های سلامت باید اضافه شود برای این مقدار.

حکم این است که به رسمیت شناختن نیکو را مجرمیت در blowouts که منجر به تلفات گسترده برای بنگلادش گفت: وکیل مدافع معین الدين, یکی از دولت های مشاوره.

دادگاه همچنین کارگردانی این حزب برای اضافه کردن به آن ادعای غرامت آسیب به سلامت انسان و محیط زیست ناشی از blowouts.

“ما عمیق تر به این موضوع از ما قبلا در سال 2016 پس از این حکم. ما از دست داده اند مقدار زیادی از داده ها بیش از دهه گذشته است. اما ما سعی خواهیم کرد به تعامل با کارشناسان بین المللی و شکل های زیست محیطی و مرتبط با سلامت ضرر و زیان است. ما نیاز به اضافه کردن ملی دست دادن به آن گفت:” حمید.

دولت به کمک طلب کردن از خدمات کارشناسان بین المللی پس از انجام COVID-19 بحران به پایان می رسد, او گفت:.

“ما هنوز هم باید برای مقابله با اثرات گاز نشت پس از انفجار در سال 2005. بنابراین میزان غرامت برای Petrobangla بیشتر افزایش خواهد یافت. کارشناسان بین المللی را مورد مداقه قرار دادن آن” دولت وزیر اضافه شده است.

دولت را تعیین مجموع خسارت و گزارش به دادگاه در شش ماه گفت: وکیل مدافع معین. او انتظار حکم نهایی تحویل داده می شود یک سال پس از تسلیم.

دادگاه اشاره کرد که نیکو موفق به تطابق با استاندارد بین المللی در این دوره از کار خود نقض شرایط قرارداد خود را با Petrobangla.

در آن زودتر تسلیم بنگلادش محاسبه ضرر و زیان خود را در $118 میلیون دلار در میدان گازی و $896 میلیون دلار ضرر اقتصادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de