دست دادن برکشایر بزرگترین تا کنون و تیز نوسان از یک $21.7 میلیارد دلار سود در سه ماهه مشابه سال قبل است. کنگلومرا را به آرایه وسیعی از سرمایه گذاری در معرض آن — و بافت طولانی به عنوان یکی از برتر جهان سرمایه گذاران — بزرگ عصری کتک اقتصاد ما است.

سرمایه گذاری کل خود از دست دادن سه ماهه بدون حسابداری برای عامل درآمد $بود 54.5 میلیارد دلار است. مقایسه سرمایه گذاری خود را به دست آورید در همه 2019 شد $56.3 میلیارد دلار است.

برکشایر گفت: آن را در ادامه به فروش سهام در فروردین جمعا به مبلغ 6.5 میلیارد دلار شخم که پول در درجه اول به supersafe خزانه. بعد از آن روز شنبه در سالانه سهامداران جلسه بافت پیشنهاد کرد که برخی از کسانی که در فروش درگیر برکشایر را معکوس آن حدود 10% در چهار بانک بزرگ ما شرکت های هواپیمایی.

برکشایر سرمایه گذاری ضرر دنبال, کلی, اسلاید در, بازار سهام: شاخص S&P 500 با کاهش 20 ٪ در سه ماهه اول. (این شرکت بزرگترین منابع نیز ستونهای S&P 500: American Express, اپل, بانک مرکزی آمریکا, Coca-Cola و ولز فارگو با کسانی که سهام به مقدار حدود 125 میلیارد دلار است.)

از دست دادن تحت الشعاع 6 درصد افزایش در برکشایر را عامل درآمد که پیگیری عملکرد این شرکت مالکیت و عملکرد کسب و کار مانند بیمه Geico. بافت توجه است که به عنوان یک اندازه گیری بهتر از این شرکت در عملکرد کلی و طولانی استدلال کرد که در سه ماهه کاغذ سود یا زیان در سرمایه گذاری خود را “بی معنی هستند” در آن درک کلی سلامت.

اما آن را سخت به چشم پوشی از آسیب به یک مجموعه که شامل سهام در شرکت های مالی مانند بانک مرکزی آمریکا و امریکن اکسپرس که هر دو گزارش تند قطره درآمد برای سه ماهه اول و چهار نفر از بزرگترین شرکت های هواپیمایی. (برکشایر همچنین فاش کرد که ارزش سهام خود در سس هاینز در آن کتاب بیش از ارزش بازار از برگزاری حدود 40% و هشدار داد که این ممکن است به نوشتن را در سرمایه گذاری در آینده است.)

حتی برخی از کنگلومرا را تماما متعلق به کسب و کار مانند Burlington Northern Santa Fe آهن و خرده فروشان مانند دیدن آب نبات درد نکنه با این مستندات که متزلزل اقتصاد ایالات متحده. هنوز Geico گزارش 28 درصد سود برای سه ماهه برای $984 میلیون در حالی که برکشایر کلی بیمه سرمایه گذاری سود افزایش میزان متوسطی به دلیل افزایش سود سهام درآمد برای این شرکت است.

اول-نتایج سه ماهه که در آن برکشایر گزارش داشتن $137.3 میلیارد دلار به صورت نقدی منتشر شد قبل از آن را برای اولین بار آنلاین-تنها سهامدار نشست. گاهی اوقات به عنوان یک نوع از Woodstock برای سرمایهداران در این جلسه است که معمولا weekendlong اوماها نبراسکا پر زرق و برق جشن همه چیز بافت و برکشایر.

در این سال آن را قطعا بیشتر مقهور امر بازتاب محدودیت در تجمع جرم و سفر از COVID-دوران بحران است. بافت دیرین شریک کسب و کار 96-سال-چارلی مونگر نه حضور در خانه ماندن در لس آنجلس.

“آن را فقط به نظر نمی رسد مانند یک ایده خوب به او را سفر به اوماها” بافت و افزود: “چارلی است که در شکل و او خواهید بود در سال آینده.”

بافت ملحق شد به جای گرگ هابیل برکشایر معاون نظارت بر همه این شرکت غیر از شرکت های بیمه که نشسته در یک میز جداگانه برخی از راه دور از بافت.

به جای مواجهه با هزاران نفر از ستایش و مرفه سهامداران بافت اشاره کرد که او تا به حال کوتاه کردن مو در هفت هفته برگزار جلو در یک تقریبا به طور کامل خالی اوماها عرصه صندلی که بیش از 17,000 به نظر او بودند livestreamed.

بحث تفکیک در بازارهای مالی است که باعث شد فدرال رزرو به شدت سطح شیب دار تا تلاش برای پمپ در نقد او گفت: “ما بسیار نزدیک به داشتن یک کل یخ اعتباری است.”

هنگامی که آن را به برکشایر است سهام خود را در شرکت های هواپیمایی بافت گفت: “من فقط تصمیم گرفتم که من می خواهم ساخته شده است یک اشتباه است.”

او اضافه کرد که به دلیل همه گیر و تاثیر آن بر سفر “هواپیمایی کسب و کار — و من ممکن است اشتباه باشد و من امیدوارم که من اشتباه می کنم — اما من فکر می کنم آن را بسیار عمده ای در راه است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de