The JEE-Mains is considered as a qualifying exam for JEE-Advanced. (Representative image)این JEE-برق در نظر گرفته شده است به عنوان یک آزمون مقدماتی برای JEE-پیشرفته. (تصویر نماینده)

در یک تسکین برای رشته های مهندسی و پزشکی جزوات این HRD وزارت اعلام خواهد شد خرمای تازه برای امتحانات رقابتی –JEE و NEET– on May 5. آزمون به تعویق افتاد با توجه به مستند در سراسر کشور اعلام کرد به شامل COVID-19 گسترش یافته است.

“تازه تاریخ اعلام خواهد شد توسط HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ on May 5. این را برای پایان دادن به عدم قطعیت برای جزوات. وزیر نیز در تعامل با دانش آموزان حاضر همان روز” یک مقام ارشد وزارت خارجه.

اخبار مرتبط

در حالی که مشترک کنکور-برق (JEE-برق) انجام شده است برای ورود به دانشگاه های مهندسی در سراسر کشور ملی واجد شرایط بودن انزال در آزمون ورودی (NEET) برگزار می شود برای دانشکده های پزشکی.

بیش از 15 لاخ دانش آموزان در سراسر کشور ثبت نام کرده اند برای NEET در این سال است که دروازه ورود به دانشکده های پزشکی در هند, در حالی که بیش از 9 لاخ ثبت نام کرده اند برای JEE برق ورودی آزمون برای سایر دانشگاه های مهندسی به جز IITs.

این JEE-برق در نظر گرفته شده است به عنوان یک آزمون مقدماتی برای JEE-پیشرفته.

این HRD وزارت ملی تست آژانس (NTA) نیز به دانش آموزان داده می شود گزینه ای برای تغییر آنها تصمیم گرفتند مراکز برای دو آزمون به دانش آموزان منتقل شده اند به مکان های مختلف از مستند.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16 زمانی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان یکی از اقدامات شامل COVID-19 شیوع. بعد یک مستند در سراسر کشور اعلام شد از مارس 25 که تمدید شد و تا مارس 17.

وجود دارد اما هیچ وضوح و در عین حال در زمانی که در انتظار مدیره امتحانات کلاس 10 و 12 انجام خواهد شد توسط هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE).

هیئت مدیره اعلام کرده بود که انجام خواهد شد در انتظار آزمون در 29 موضوعات بسیار مهم برای توسعه و ورود به موسسات آموزش عالی.

مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 1,301 و تعداد موارد صعود به 39,980 در این کشور روز یکشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

تعداد فعال COVID-19 مورد بود در 28,046 در حالی که 10,632 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت وزارت گفت.

تعداد کل موارد شامل 111 اتباع خارجی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de