نیویورک, آوریل 3

ریشه دوانده اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای مانند مردم تبریک یکدیگر با یک “ناماسته” در هند ممکن است ارائه حفاظت بیشتر در برابر کروناویروس که باعث شده است که بی سابقه خرابی در برخی از کشورها در حالی که ترک دیگران نسبتا دست نخورده با توجه به ما گزارش رسانه های.

Coronavirus را لمس کرده است تقریبا در هر کشور بر روی زمین اما تاثیر آن به نظر می رسید “دمدمی مزاج. جهانی کلانشهرهای مانند نیویورک و پاریس و لندن ویران شده اند در حالی که پرتکاپو شهرستانها مانند بانکوک, بغداد, دهلی نو و لاگوس را تا کنون تا حد زیادی در امان است” نیویورک تایمز در یک گزارش ‘به Covid-19 معما: چرا ویروس Erikson برخی از اماکن و لوازم یدکی دیگران؟’.

“این پرسش که چرا ویروس به ضعف برخی از مکان ها و چپ دیگران نسبتا دست نخورده است یک پازل است که باعث شده است نظریه های متعدد و گمانه زنی اما هیچ پاسخ قطعی. که دانش می تواند پیامدهای عمیقی برای چه کشورهای در پاسخ به این ویروس برای تعیین اینکه چه کسی در معرض خطر است و برای دانستن زمانی که آن را بی خطر به بیرون رفتن دوباره” آن را گفت.

این گزارش اضافه شده است که در سطح جهان وجود دارد در حال حاضر صدها نفر از مطالعات در جریان به دنبال چه جمعیتی از قبل موجود شرایط و ژنتیک ممکن است تحت تاثیر قرار تنوع گسترده ای در تاثیر.

در این گزارش ذکر شده مصاحبه با بیش از دو دوجین کارشناسان بیماری های عفونی بهداشت مقامات اپیدیولوژی و دانشگاهیان در سراسر جهان که گفت چهار عامل اصلی می تواند کمک به توضیح دهد که این ویروس رشد و جایی که آن را نمی کند: جمعیت, فرهنگ, محیط زیست و سرعت پاسخ های دولت.

“عوامل فرهنگی مانند اجتماعی فاصله ساخته شده است که به برخی از جوامع ممکن است به برخی از کشورها بیشتر حفاظت اپیدیولوژی گفت. در تایلند و هند که در آن ویروس اعداد نسبتا کم مردم خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در یک فاصله با کف دست متصل به هم که در نماز. در ژاپن و کره جنوبی مردم تعظیم و قبل از coronavirus وارد, آنها تمایل به پوشیدن ماسک صورت زمانی که احساس ناخوشی” این گزارش اضافه شده است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که در بسیاری از کشورهای در حال توسعه سفارشی از مراقبت از سالمندان در خانه منجر به کمتر خانه های سالمندان که در کشورهای غربی دیده می شود غم انگیز شیوع بالا و تعداد مرگ و میر در میان افراد مسن است.

مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه تحقیقات Ashish Jha گفت که سازمان ملل “واقعا در اوایل این بیماری است. اگر این یک بازی بیس بال بود دومین زمین باز یافته و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که توسط the ninth inning بقیه جهان است که به نظر می رسد در حال حاضر مانند آن نبوده است تحت تاثیر قرار نمی خواهد تبدیل به مانند جاهای دیگر.”

بسیاری از کشورها که فرار کرده اند توده شیوع نسبتا جوان جمعیت این گزارش گفت:.

“افراد جوان هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد خفیف یا بدون علامت موارد که کمتر انتقال به دیگران گفت:” رابرت بولینگر استاد بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله