“یک قایق کوچک حامل 43 نفر آمد به ساحل امروز” دولت رسمی گفت: کاهش به نام چرا که آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

برخی از ورود فرستاده شد به Bhasan کاراکتر یک جزیره دور افتاده در سواحل که در آن مقامات قبلا برنامه ریزی شده به خانه Rohingya رسمی گفت.

کریس Lewa مدیر Arakan نظارت بر پروژه گروه گفت: این گروه که فرود آمد از روز شنبه تا به حال به احتمال زیاد در یک قایق کوچک از یکی از شناورهای بزرگتر هنوز در دریا اعتقاد به حمل صدها نفر از مردم است.

صدها نفر از Rohingya اعضای یک اقلیت مسلمان از میانمار رشته هستند حداقل دو trawlers بین بنگلادش و مالزی گروه های حقوق بشر می گویند که دولت های جنوب شرقی آسیا سفت مرزها به حفظ کردن جدید کروناویروس.

یکی دیگر از قایق حامل صدها Rohingya که گرسنه و لاغر پس از هفته ها در دریا فرود آمد در بنگلادش در اواسط ماه آوریل است. بازماندگان گفت: چندین کشته در هیئت مدیره.

سازمان ملل متحد خواسته است مقامات اجازه دهید به قایق زمین اما ضد پناهنده تمایلات صعودی در مالزی و دولت می گویند مرزهای مهر و موم شده برای حفظ coronavirus.

برای سال Rohingya از میانمار و بنگلادش فرار کرده اند با قایق برای تایلند و مالزی زمانی که دریا آرام بین ماه های اکتبر و آوریل است. صدها نفر کشته در سال 2015 پس از سرکوب در تایلند led قاچاقچیان به رها کردن انسان خود را باربری در دریا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de