اکثر مردم با دیدن این سند احساس این بود که به زودی اجرا شود پس آن را از حساب توییتر از IRS انجمن.

دولت است که احتمالا در آن حقوق را به اقدام در برابر دفتر حامل از نمایندگان انجمن برای خود نیروی Majeure گزارش که به عنوان دولت گفت: تا به حال “ایجاد وحشت و عدم قطعیت مالیات در حال حاضر تاکید کرد شرایط اقتصادی در این کشور”.

جدا از این واقعیت است که انتشار این گزارش بود که در برابر قوانین—بسیاری از افراد با دیدن این سند احساس این بود که به زودی اجرا شود پس آن را از حساب توییتر از IRS انجمن—دولت گفت: دفتر حامل بود غلط 50 افسران جوان احتمالا کسانی که مشغول به کار در این گزارش توصیه می شود که یک افزایش در نرخ مالیات اعمال ثروت و مالیات بر ارث و Covid اضافه کردن.

اخبار مرتبط

در واقع بسیاری بر این باور بودند که دولت تا به حال در واقع خواسته مقامات به آمده تا با یک برنامه ریزی و ارتباط با انتشار این فقط یک آزمایش بالون. در زمانی که هر دو شرکت ها و افراد reeling از تاثیر ویروس و کاهش دستمزد و کار-زیان—در سطح کلان اقتصاد است به احتمال زیاد قرارداد در FY21—بیشتر به دنبال یک بسته امداد نه مالیات بیشتر.

وجود دارد اما این مسئله که آیا دولت مقصر است با استفاده از نیروی بیش از حد آن را به عنوان شد. قطعا دولت می توانست مودبانه خود را به فاصله از گزارش و سمت چپ ماده در آن است ؟ پس از همه, در زمانی که دولت منابع مالی رفته اند کاملا بلا استفاده است و همچنین وظیفه هر مالیات رسمی—در واقع همه بوروکرات—برای دیدن چگونه برخی از این کمبود را می توان ساخته شده است. اینکه دولت بخواهد به رفتن به مشاوره و یا نه آن است حق.

مهم تر آیا این اقدام سیگنال تغییر در نگرش دولت است که صرفه جویی در اقتصاد است که به عنوان مهم به عنوان یک اولویت مقابله با رمان coronavirus و هر چیزی که لطمه می زند و این خواهد شد مجازات ؟ که در این صورت اگر یک سیاست مانند اعمال حصیر در FPIs—این آنها را خروج از کشور در اعداد بزرگ—است که اجرا خواهد شد و دولت اقدام علیه مقامات که به آن پیشنهاد و شاید اجرا شده است ؟

در واقع مختلفی وجود دارد از جمله ضد سرمایه گذار سیاست هایی که در این روزنامه برجسته شده است به طور مداوم برای چندین سال در حال حاضر, بسیاری از, که, هر چند نه همه نشأت گرفته از بخش مالیات. اگر این مورد است و آن را احتمالا نیست متاسفانه—و سپس اقدام علیه IRS مقامات است که به احتمال زیاد یک واکنش افراطی و بیشتر با هدف تولید تبلیغات خوب از هر چیز دیگری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de