Ashish Tandon, موسس و مدیر عامل شرکت از Indusface

اخبار مرتبط

در این سرعت در حال تغییر سناریو به عنوان بیشتر و بیشتر کسب و کار و سرعت بخشیدن به دیجیتال شدن دستگاه از عملیات خود را از طریق برنامه های کاربردی وب مبتنی بر نرم افزار مدیریت راه حل های امنیتی مانند ما هستند و پیش بینی می شود در خواست بزرگ می گوید:” Ashish Tandon, موسس و مدیر عامل شرکت از Indusface.

این رشد سریع نرم افزار امنیتی, SaaS, راه اندازی, که کمک می کند تا کسب و کار خود را محافظت وب و برنامه های کاربردی تلفن همراه امن 5 میلیون دلار در بودجه از تاتا رشد سرمایه صندوق II برای سرعت بخشیدن به جهانی کسب مشتری و نوآوری در محصول برنامه. “ما خوشحال به همکاری با یک نام تجاری قابل اعتماد مانند تاتا رشد سرمایه صندوق و نگاه به جلو به اعمال نفوذ خود را توسعه جهانی و تخصص در اجرای ما رشد برنامه های به سرعت در حال,” او گفت:.

تاتا رشد سرمایه صندوق (TCGF) II, سرمایه گذاری در شرکت های است که می تواند سگمنتال تحت سه تم—urbanisation گسسته تولید و استراتژیک خدمات. این رشد سریع شرکت های بهره مندی از هم افزایی و شبکه های که تاتا گروه و تیم را فراهم خواهد کرد. TCGF خانواده از بودجه را به ایجاد یک تو رفتگی در دیوار در نظر شناسایی شرکت هایی که به خوبی می چرخاند به دوباره تعریف کردن یا بزرگ ایجاد بازارهای جدید با قابل توجه سرمایه گذاری مانند ستاره بهداشت و متفقین بیمه سای علوم زندگی و خانه اول امور مالی شرکت به نام چند. پست معامله Pramod Ahuja, شریک, تاتا رشد سرمایه صندوق را به پیوستن به Indusface هیئت مدیره.

Akhil Awasthi شریک مدیریت تاتا رشد سرمایه صندوق گفت: “ما معتقدیم که امنیت سایبری در بازار ادامه خواهد داد به رشد قابل توجهی به تامین امنیت دارایی های دیجیتال می شود اولویت با افزایش برجستگی دیجیتال فرآیندهای کسب و کار.”

Indusface راه حل های امن هزاران نفر از برنامه های کاربردی مشتری در سطح جهانی با شناسایی خطرات امنیتی و حفاظت از آنها را از هک شدن. در قلب Indusface راه حل این است که یک ابر مبتنی بر امنیت پلت فرم ساخته شده با استفاده از آن وب اختصاصی نرم افزار Security Scanner و پویا Web Application Firewall یکپارچه با هوشمند تهدید جهانی موتور اطلاعات و مدیریت توسط کارشناسان امنیتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de