چندی پیش سیاستمداران در ایتالیا — که به عنوان مرکز اروپا سرایت بیشتر در این بیماری همه گیر چرخه از دیگر کشورهای غربی — پیشنهاد صدور مجوز به کسانی که تا به حال مورد ضرب و شتم ویروس و توسعه مناسب آنتی بادی برای بازگشت به کار.

محققان و سیاستمداران در چین, ایالات متحده, آلمان, انگلیس و فراتر از ضامندار بر روی آنتی بادی به عنوان یک راه حل بالقوه برای این ویروس و یک خروجی از مهار اقدامات است.

اما این بحث همیشه جلوتر از علم رشد کرده بیشتر خاموش در هفته های اخیر. با پژوهش حاضر به همکاری کارشناسان در ایتالیا می گویند وعده آنتی بادی ممکن است از آنچه مردم تصور کرده اند. حداقل در حال حاضر.

“ما نمی دانیم که اگر هر کسی که تا به حال این بیماری توسعه یافته قابل قبول محافظ ایمنی” گفت: دکتر الساندرو شده بود فنتر رئیس جمهور از سن ماتئو بیمارستان در لمباردی شهر پاویا.

بیمارستان معتبر آنتی بادی آزمایش غربالگری مورد استفاده برای نقشه برداری این ویروس در لمباردی ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه است.

افراد آلوده به توسعه های مختلف مقادیر آنتی بادی و محققان هنوز در حال مطالعه این سطح ارائه می دهد که حمایت و برای چه مدت.

“ما نمی دانیم که چه مدت آنها گذشته” شده بود فنتر گفت. “این است که نقطه مرکزی.”

An antibody test is performed at the Niguarda hospital in Milan, April 30, 2020. Talk of licensing people to return to work with the right antibodies, always ahead of the science, has faded as experts warn that they are still studying what level offers protection and how long it lasts. (Alessandro Grassani/The New York Times)

یک تست آنتی بادی انجام شده است در Niguarda بیمارستان در میلان, مارس 30 سال 2020 است. صحبت از صدور مجوز مردم را به بازگشت به کار با آنتی بادی همیشه جلوتر از علم کمرنگ شده به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که آنها هنوز در حال مطالعه چه سطح ارائه می دهد حفاظت و چه مدت آن طول می کشد. (الساندرو Grassani/نیویورک تایمز)

که سخت است نه تنها برای ایتالیا است که در شل شدن آن مستند دوشنبه اما برای بقیه جهان است.

دولت ایتالیا به زودی شروع به تست 150,000 مردم برای آنتی بادی برای “بررسی نمونه در گسترش عفونت” با توجه به وب سایت خود را.

بسیاری از مناطق از جمله لومباردی و ونتو هنوز انجام چنین نمایش. اما در حالی که ماه گذشته روسای جمهور این مناطق ترویج این ایده از صدور مجوز به اعضای سیستم ایمنی نیروی کار در حال حاضر آنها را کاهش داد آزمون از نوش دارو به یک ابزار تحقیقاتی است.

“ایمنی مجوز فقط زباله گفت:” ماریو Plebani های هماهنگ کننده آنتی بادی آزمایش برای منطقه ونتو.

سیاستمداران و کارشناسان سعی کرده اند به کاهش انتظارات. اما متوقف شده است که شهروندان از جان گذشته به می دانم که اگر آنها را به حال ویروس ها و محافظت از آن ها و شرکت های مشتاق به بازگشت به حالت عادی از هجوم آوردند به آنتی بادی نمایش.

بسیاری از کسب و کار در این منطقه پرداخت شده است برای کارکنان برای دریافت تست به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار در صورتی که آزمایش منفی برای ویروس و یا مثبت آنتی بادی است.

شده بود فنتر گفت: کسانی که آزمونهای اساسا “بی فایده” از آنجا که آنها توصیف نیست که آیا یک فرد که سطح آنتی بادی و از آنجا که هیچ کس می دانست و در عین حال آنها چه مدت به طول انجامید.

برخی از virologists گفت: آنها نگران این هستید که همه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف آنتی بادی می تواند منجر به رفتار بد در میان کسانی که خود را شکست ناپذیر در نتیجه منجر به عفونت بیشتر.

“من بسیار نگران هستم که غیر مسئولانه استفاده از آزمايشهاي خواهد jeopardise فاز دو” شروع ایتالیا بازگشایی دکتر آلبرتو Mantovani پیشرو ایتالیایی immunologist گفت: تلویزیون کانال Sky TG24 هفته گذشته است.

اما شده بود فنتر گفت: آنتی بادی با قابلیت خنثی کردن ویروس هنوز هم تا به حال از توابع مهم از جمله برای توسعه پلاسما است که می تواند کمک به بیماران و همچنان پتانسیل برای پیشرفت است که در نهایت می تواند کمک به ایتالیا بازگشایی بیشتر به طور کامل.

او Humanitas بیمارستان تحقیقاتی در نزدیکی میلان درمان ایتالیا برای اولین بار شناخته شده coronavirus بیمار و تجربه عمیق با ویروس. شده است بررسی 2 درصد یا 3 درصد از مردم در این منطقه که گرد و خاک آزمایشات نشان می دهد به طور جدی آلوده اما که خون همچنین حاوی آنتی بادی شناخته شده به عنوان ايمونوگلوبولين G و یا IgG و آنتی بادی — که باید خنثی کردن ویروس. به عبارت دیگر این مردم هستند که دیگر مسری است.

در آن موارد شده بود فنتر گفت: این ویروس تکرار نیست و باعث گسترده تر عفونت است.

“این بدان معنی است که مسری نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که این بیمارستان را مطالعه فلس دار بودن به آن محققان به دنبال 200 چنین مواردی از سراسر لومباردی که در آن آنها برآورد 10 درصد از حدود 10 میلیون نفر قرارداد بسته اند ویروس.

محل آن موارد شده است آسان نیست با توجه به نادر بودن پیدا کردن کسی که هر دو آنتی بادی مورد نظر و ویروس contemporaneously.

نتایج را در هفته بیشتر اما اگر تایید کرد گفت: این امر نشان می دهد که افرادی که تست مثبت برای یک سطح کافی از خنثی سازی آنتی بادی های IgG مطرح نیست خطر سرایت.

در تئوری حتی کسانی که خوش شانس چند نمی خواهد نیاز به صبر برای دو دوره متوالی منفی تست های گرد — که گاهی اوقات ماه قبل منتشر شده از قرنطینه و اجازه بازگشت به کار.

“این امر می تواند مانند یک منفی نتیجه آزمون” او گفت:.

در این میان هر چند شده بود فنتر گفت: آن را غیر ممکن بود برای در نظر گرفتن نیروی کار ساخته شده تنها از مردم نشان خنثی سازی آنتی بادی است.

او گفت: ایتالیا بازگشایی فاز نیاز به تکیه می کنند مثلا مردم که از نظر او به 90 درصد از جمعیت و اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی.

در صحبت کردن در مورد ایمنی مجوز گفت: سیاستمداران باید “بدست جلوتر از خود را دارند.”

این هفته از لومباردی رئیس جمهور به Attilio فنتنا که پیش بینی کرده بود که ایمنی مجوز خواهد بود و در مارس 21, گفت: هر کس هنوز هم مورد نیاز است به دنبال توصیه می شود مستند اقدامات است.

“وجود دارد هیچ ایمنی مجوز” گفت: Giulio Gallera منطقه را بالا سلامت رسمی.

هنوز هم به عنوان برخی از شهرداران در ادامه به ترویج آنتی بادی آزمایش به عنوان یک راه ممکن است از مستند, مردم باید منتظر ساعت در ورزشگاهها به خون کشیده شده است.

پائولو Passaggio, 45, یک صادر کننده لوازم خانگی شروع به پریدن کرد در این فرصت زمانی که شهردار خود را کوچک لمباردی شهر Robbio به تازگی ارائه شده آنتی بادی غربالگری.

“من آن را به خودم از این شک و تردید گفت:” Passaggio که در ماه گذشته نشان داد COVID-19 علائمی از جمله تب پایین.

A laboratory worker analyses antibody tests at the Niguarda hospital in Milan, April 30, 2020. Talk of licensing people to return to work with the right antibodies, always ahead of the science, has faded as experts warn that they are still studying what level offers protection and how long it lasts. (Alessandro Grassani/The New York Times)

یک آزمایشگاه کارگر تجزیه و تحلیل آنتی بادی آزمایش در Niguarda بیمارستان در میلان, مارس 30 سال 2020 است. صحبت از صدور مجوز مردم را به بازگشت به کار با آنتی بادی همیشه جلوتر از علم کمرنگ شده به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که آنها هنوز در حال مطالعه چه سطح ارائه می دهد حفاظت و چه مدت آن طول می کشد. (الساندرو Grassani/نیویورک تایمز)

قادر به آزمایش این ویروس به عنوان سواب به طور کلی این سایت متعلق به بیمارستان منتقل شد او در زمان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از آلوده دیگران از جمله ماندن جدا شده برای هفته ها.

او نتایج سهشنبه: سطح بالایی از ايمونوگلوبولين G و یا IgG و آنتی بادی است. Passaggio گفت او درک از پزشکان در تلویزیون است که آن را به معنای میزان ایمنی و اعتماد به نفس او بود و نه خطری برای دیگران و این که او احتمالا می تواند “رفتن به محل کار قبل از شخص دیگری است.”

کارشناسان بهداشت می گویند که دور از روشن است. اما در هر صورت Passaggio گفت که او هیچ برنامه ای برای تغییر رفتار خود را به شدت. در حالی که او به هدف خود را ببینید پدر و مادر سالمند برای اولین بار در ماه او انتظار می رود به ماندن در حیاط و پوشیدن ماسک.

برخی از ایتالیا شهرداران خشمگین است که برای تست این ویروس شده است گسترده تر استدلال می کنند که آنتی بادی غربالگری مهم است که از نظر روانی از نظر علمی و عملی. آنها چسبیده به این امید که ایمنی مجوز تبدیل خواهد شد در دسترس برای کسانی که با حق آنتی بادی است.

“ما پیشگامان گفت:” روبرتو Francese شهردار Robbio که شروع تست در آوریل است. “در حال حاضر همه در حال انجام آن است.”

Francese گفت که یک ماه پیش 50 نفر در این شهر نشان داد روشن علائم ویروس اما مقامات بهداشتی موفق به تست آنها. آنها مریض شدم و پس از آن بستگان خود را مریض شدم و موارد نگهداری ساختمان است.

این شهر از سر استیصال و دنبال کردن آزمايشهاي ارائه شده توسط یک کارخانه چینی که شهردار گفت: تا به حال 96% میزان دقت و که او گفت: ایتالیا در مرکز تحقیقات ملی تا به حال تایید شده است.

Robbio در حال حاضر تست شده حدود نیمی از ساکنان آن را در بر داشت و جدا شده و بسیاری از موارد مثبت حدود نیمی از آنها تا به حال علائم, او گفت:. او همچنین گفت که این آزمون تا به حال نشان داده شده 12 درصد آنتی بادی های IgG.

او گفت که او در نظر گرفته آن دسته از مردم “ایمنی بدن و در نتیجه خواهد بود واجد شرایط” برای نهایی ایمنی مجوز با وجود کارشناسان بهداشت’ شک و تردید است.

شهردار لوکا Dure’ از Cisliano همچنین در لومباردی گفت: آزمایشات نشان دادن حضور محافظ آنتی بادی امر “تعیین نوع مجوز ایمنی” در برخی از نقطه در مرحله بازگشایی آغاز و تا روز دوشنبه.

“ما نمی دانیم که چه مدت اما مطمئنا برای برخی از آنها می تواند باقی می ماند در خون برای یک یا دو سال” او گفت: “این قطعا یک چیز مثبت است.”

حتی کسی که با آنتی بادی های IgG باید عمل مسئولانه Dure’ گفت.

“آن را مانند یک فرد می تواند رفتن به تئاتر و یا رقص در دیسکو,” او گفت: اما مردم می تواند احساس یک اندازه گیری ایمنی. “ما نمی توانید صبر کنید دیگر.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de