Lockdown 2.0, coronavirusa lockdown, packaged foods, Future Group, Metro and Lots Wholesale, processed food, FMCGبا توجه به ارزش مد و شیوه زندگی, محصولات خرده فروش V-Mart خرده فروشی در حال حاضر مصرف کنندگان “اعتماد” خود را به خرده فروشان و ایمان که کالا را در دسترس باقی می ماند.

فاز دوم coronavirus مستند شاهد تغییر قابل توجهی در الگوهای خرید مصرف کنندگان از نیازهای اساسی به بالا-اقلام با ارزش مانند تنقلات و مواد غذایی فرآوری شده و بسته بندی گوشت و دسر یخ زده خرده فروشان گفت.

خرده فروشان مانند آینده گروه مترو و بسیاری فروشی گفت: آنها شاهد افزایش تقاضا برای محصولات بسته بندی مواد غذایی مانند بیسکویت و رشته فرنگی و در نتیجه افزایش در متوسط ارزش خرید هر مشتری.

اخبار مرتبط

مردم نیز به دنبال بحرانی محصولات غیر غذایی مانند آشپزخانه, لوازم الکتریکی, محصولات لوازم التحریر و ظروف ذخیره سازی در مترو. “بله, فاز دوم شاهد رشد تقاضا برای مواد غذایی فرآوری شده و بسته بندی گوشت و دسر یخ زده است. مردم در حال کار از خانه. از این رو میان وعده موارد بیسکویت و نوشیدنی نیز در تقاضا در میان مشتریان” نقدی مترو و حمل هند MD و مدیر عامل شرکت Arvind Mediratta گفت PTI.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

به عنوان محدودیت آغاز, کاهش, مشتریان دیدم آنها می تواند دسترسی آسان به خود ملزومات روزانه و بنابراین وحشت خرید متوقف شد او اضافه شده است.

“در ابتدا, مشتریان, مطمئن نیستید از چه قطره ای پایین اثر مستند خواهد بود. مصرف کنندگان شروع به تبدیل شدن به هوشیار و شروع به احتکار کالاهای ضروری. وجود دارد یک حس وحشت. “اما به تدریج همه آگاه ساخته شده است که ضروری است تمام محصولات ادامه خواهد داد تا در دسترس باشد و مردم را کمبود. در حال حاضر وجود دارد کمتر وحشت خرید و بیشتر بر اساس نیاز خرید,” او گفت:.

به عنوان بسیاری از مردم در حال کار از خانه, مترو شاهد درخواست از مشتریان برای محصولات آن مانند کامپیوتر ماوس و صفحه کلید و شارژر و سایر لوازم جانبی.

گروه آینده رئیس جمهور غذایی و FMCG Kamaldeep سینگ گفت: در مرحله اول مردم خرید اساسی و اقلام ضروری مانند عطا پالس و شکر, اما در مرحله دوم آنها تمرکز بیشتر بر روی مواد غذایی مانند بیسکویت, نودل و ماکارونی.

“تعریف ضرورت اساسی تغییر کرده است در هفته از غذاهای اساسی به وعده و خوردن آیتم ها,” او گفت:. با توجه به سینگ مردم مایل به سفر در مسافت های طولانی رو بلند را از فروشگاه با فرمت پایین است اما فروش از فروشگاه های راحتی مانند EasyDay را برداشت تا به طور قابل توجهی. هر چند مردم را احتکار کالاهای آنها برای هوس تنقلات و اقلام دیگر به عنوان آنها در حال اقامت در خانه, او گفت:.

“در مرحله دوم, مردم در حال خرید محصولات است که می تواند در خانه پخته مانند ماکارونی و رشته فرنگی ، فروش frozen non-veg و وعده و مواد غذایی فرآوری شده رفته اند تا حد زیادی مانند سیب زمینی پخته اقلام و آماده به طبخ وعده های غذایی,” او گفت:.

به عنوان رستوران ها بسته شده و مردم در حال پخت و پز غذاهای بسیاری در خانه سینگ افزود: “این روند در مرحله دوم منتقل شده از خالص ملزومات اولیه برای مواد غذایی فوری و وعده اقلام است.”

بسیاری فروشی راه حل های مدیر عامل Tanit Chearavanont گفت: تقاضا در فاز دوم است و شیرین که از هر دو “مواد غذایی و غیر غذایی FMCG دسته بندی ها” نسبت به کالاهایی که تا به حال دیده سنبله در مرحله اول مستند. “به طور کلی متوسط ارزش خرید هر مشتری رفته است,” او گفت:.

“وجود دارد یک تفاوت مشخص بین مصرف کننده و رفتار بین فاز اول و فاز دوم مستند. فاز اول مستند بود سوخت توسط وحشت خرید و در نتیجه خرید عمده در دسته های کالاها و FMCG محصولات غذایی است. خرید و وحشت در ادامه به صورت اولیه 7-10 روز از مستند به آرامی جای خود را به مصرف کننده اعتماد به نفس در دسترس بودن کالاهای ضروری” او گفت:. همچنین با فصل تابستان لگد زدن به در یکی دیگر از رده از دیدن عمده تقاضا حشره کش Chearavanont اضافه شده است.

با توجه به ارزش مد و شیوه زندگی, محصولات خرده فروش V-Mart خرده فروشی در حال حاضر مصرف کنندگان “اعتماد” خود را به خرده فروشان و ایمان که کالا را در دسترس باقی می ماند. “اگر ما عامل بسیاری از فروشگاه ها اما باید شاهد تغییر در الگوی خرید مصرف کننده در مرحله دوم از مستند. قبل از آن ما تا به حال متوجه وحشت خرید توسط مشتری خرید هر آنچه که آنها می توانند انجام دهند اما در حال حاضر مردم مطمئن باشند در مورد در دسترس بودن. که اعتماد آمده است و در حال حاضر مردم در حال خرید به عنوان در هر مورد نیاز خود گفت:” V-Mart خرده فروشی رئیس و MD Lalit Agarwal.

در ضمن چند خرده فروشان گزارش افزایش فروش از برچسب های خصوصی خود را که پر از شکاف به عنوان تامین خطوط از تولید کنندگان دیگر مختل شد.

پرسید که آیا این روند ادامه سینگ گفت: مصرف کنندگان در مستند دوره با نام تجاری اگنوستیک. “در حال حاضر مصرف کننده است و نه نام تجاری آگاهانه او به سادگی می خواهد محصولات,” او گفت:.

با توجه به Mediratta به دلیل اختلال در زنجیره تامین وجود دارد چند شرکت های تکنولوژی اطلاعات است که قادر به ارائه کالاهای خود را به عنوان تولید آنها قطع شد و منجر به کمبود کالا مارک مانند رشته فرنگی از طریق مسنجر.

“با این حال مشتریان بودند ناراحت نیست حتی اگر مارک های مورد علاقه در دسترس نیست و خوشحال بودند برای انتقال به برچسب های خصوصی تجاری است. این به مقدار زیادی افزایش به برچسب های خصوصی که سهام به صورت محلی در دسترس بودند و بنابراین خود را عرضه ثابت باقی مانده است و بدون موانع” او گفت:.

دولت برای اولین بار تحمیل 21 روز در سراسر کشور مستند در مارس 24 برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس. در مارس 14, مستند تمدید شد تا آوریل 3.

دولت بیشتر تمدید مستند تا مارس 17, اما با توجه تسهیلات بر اساس مناطق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de