The RBI action on the bank had come over seven months after it placed the city-based Punjab and Maharashtra Co-operative Bank under directions in September last year due to financial mismanagement by officials.RBI اقدام در این بانک آمده بود بیش از هفت ماه پس از آن قرار می گیرد بر اساس شهر پنجاب و ماهاراشترا Co-operative Bank زیر جهت در سپتامبر سال گذشته به دلیل سوء مدیریت مالی توسط مقامات.RBI اقدام در این بانک آمده بود بیش از هفت ماه پس از آن قرار می گیرد بر اساس شهر پنجاب و ماهاراشترا Co-operative Bank زیر جهت در سپتامبر سال گذشته به دلیل سوء مدیریت مالی توسط مقامات.

بیش از 99 درصد از CKP Co-Op بانک 1.32 لاخ سپرده گذاران برای دریافت کامل پول از طریق بیمه سپرده و تضمین اعتبار شرکت (DICGC) در بانک مرکزی گفت: در روز یکشنبه.

روشن خواهد شد کمک به تسکین نگرانی از سرنوشت سپرده گذاران پس از لغو این شهرستان مبتنی بر بانک مجوز در روز شنبه.

اخبار مرتبط

“از 1,32,170 سپرده گذاران از بانک مورد 99.2 درصد را کامل پرداخت سپرده های خود را از DICGC,” RBI ارشد مدیر کل در وزارت ارتباطات Yogesh Dayal توییتی.

او گفت: این بانک شده بود زیر همه را شامل جهت است که تا به حال محدود فعالیت خود را از سال 2014 خود را و تصمیم به لغو مجوز گرفته شده است به عنوان وجود دارد بدون دامنه خود را برای احیای.

همانطور که در وب سایت این بانک و آن را به حال سپرده از Rs 485.56 کرور وام تومان 161.17 کرور و منفی networth تومان 239.18 کرور.

RBI اقدام در این بانک آمده بود بیش از هفت ماه پس از آن قرار می گیرد بر اساس شهر پنجاب و ماهاراشترا Co-operative Bank زیر جهت در سپتامبر سال گذشته به دلیل سوء مدیریت مالی توسط مقامات. PMC یکی از بزرگترین بانک ها در این فضا و از این جهت که شامل دربندی برداشت از سپرده بود منجر به اعتراض سپرده گذاران.

آن می توان اشاره کرد که کشت از تغییرات در قوانین و مقررات از جمله دادن RBI بیشتری می گویند در نظارت از جمله تعاونی های بخش وام دهندگان و همچنین افزایش در سپرده پوشش بیمه به Rs 5 لاخ از Rs 1 لاخ معرفی شده اند و پس از PMC قسمت.

در آن دستور لغو مجوز CKP بانک RBI گفت: تعاونی بانک است نه رضایت های مندرج حداقل سرمایه قانونی مورد نیاز از 9 درصد و موقعیت های مالی از بانک “بسیار نامطلوب و غیر قابل تحمل”.

با لغو مجوز و شروع رسیدگی به انحلال روند پرداخت سپرده گذاران تعاونی بانک به عنوان در هر DICGC قانون 1961 تنظیم خواهد شد در حال حرکت است.

“در انحلال هر سپرده گذار حق دارد برای بازپرداخت او سپرده تا به پولی سقف Rs 5,00,000 از DICGC طبق معمول شرایط و ضوابط” بانک مرکزی هند گفت.

وجود نداشت بتن احیای طرح و یا پیشنهاد برای ادغام با یکی دیگر از بانک و معتبر تعهد نسبت به احیای از مدیریت است نه قابل RBI گفته بود.

ثبت تعاونی جوامع پونا خواسته شده است به موضوع سفارش به صورت پیچ در پیچ تا امور CKP تعاونی بانک و تعیین برنده برای بانک به عنوان در هر RBI اطلاع رسانی در شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de