در ابتدا نه قضات در مجموعه ای به شرکت در بحث در 10 مورد – هر جلسه یک ساعت – در این هفته و هفته آینده انجام از راه دور توسط تلفنی و نه حضوری برای مبارزه با گسترش پاتوژن. در یکی دیگر از شکستن با سنت دادگاه ارائه خواهد شد زندگی می کنند خوراک های صوتی از استدلال به اخبار رسانه ها است.

تغییرات منعکس کننده واقعیت جدید کار از خانه در طول بیماری همه گیر. فرمت جدید به معنی از بسیاری از تشریفات خواهد بود خود را کنار بگذارند. برخی از وکلا که استدلال می کنند در این موارد باید گفت که آنها برنامه ریزی در پوشیدن لباس راحت – شلوار جین و تی شرت و آدرس قضات از آشپزخانه و اتاق خواب یدکی و نه از پشت تریبون در دادگاه.

این موارد شامل یکی از بزرگترین اختلافات از دادگاه ترم جاری – آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال به صورت گسترده قدرت ریاست جمهوری می تواند خود را حفظ سوابق مالی از جمله مالیاتی ، سه مورد خواهد بود استدلال در مورد این موضوع در مارس 12, دو مربوط به کنگره احضاریه به اشخاص ثالث را برای سوابق خود را و یکی مربوط به یک حکم توسط دادستان محلی در شهر نیویورک در تحقیقات جنایی را به تهمت و خانواده اش املاک و مستغلات و کسب و کار.

جی Sekulow یک مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی است که این استدلال یکی از پرونده های مالی, موارد, سعید پویا خواهد بود کاملا مقایسه با ده دیوان عالی کشور مورد او گفته قبلا.

“تفاوت در اینجا این است که چون ما یک وضعیت که در آن ما در حال انجام این کار از طریق تلفن ما در حال تلاش برای تکرار این نوع از احساس به دلیل آن متفاوت است. تن متفاوت است. مساله متفاوت است. گوش دادن متفاوت است” Sekulow گفت.

استدلال اغلب خشن و جست و خیز کردن امور – فکری صحبت – در گراند سنگ مرمر-ستون دادگاه با قضات interjecting نظرات خود را در هر زمان و گاهی اوقات صحبت کردن بیش از یک دیگر. برای جلوگیری از هرج و مرج دادگاه بهینه سازی قالب به صورت تلفنی استدلال به طوری که قضات را به نوبه خود سوال منظور از ارشد.

عدالت کلارنس توماس دادگاه طولانی ترین خدمت عضو هر چند او به طور معمول خودداری از پرسیدن سوال در استدلال. بعد از ارشد عدالت است اموزش Bader Ginsburg مکرر پرسشنامه.

فرآیند جدید خواهد شد در حال حاضر یک چالش از جمله تلاش خودرا برای امتحان اماده همه قضات’ سوالات به یک ساعت گفت ایان Gershengorn دیگر با تجربه دیوان عالی کشور, وکیل خواهد شد که استدلال مورد در مارس 11 از خانه خود در حومه واشنگتن از Bethesda, Maryland.

“آن قرار داده خواهد شد حق بیمه در مختصر پرسش و پاسخ مختصر,” Gershengorn گفت.

Gershengorn است که به نمایندگی از Jimcy McGirt عضو یک قبیله بومی آمریکا به چالش کشیدن محکومیت خود را به اتهام تجاوز به عنف و تعرض و لواط از 4 سال. حاکم می تواند گسترده انشعابات به صورت قبیله ای قدرت در اوکلاهما.

Gershengorn خواهد بود در تعامل با قضات چشم نهان. بنابراین با وجود جدیت در مورد او گفت که او قصد دارد به پوشیدن لباس های گاه به گاه شلوار جین و یک تی شرت- به جای معمول خود را کت و شلوار رسمی.

Riyaz کانجی یک وکیل به نمایندگی از Muscogee (نهر) ملت و قبیله ای در همین مورد گفت: او قصد دارد برای رسیدگی به قضات نشسته از میز آشپزخانه در Ann Arbor, Michigan.

رزرو هتل سایت

اولین مورد اینکه شنیده می شود در روز دوشنبه شامل یک پیشنهاد توسط یک آژانس فدرال برای جلوگیری از محبوب رزرو هتل وب سایت Booking.com یک واحد رزرو Holdings Inc, از trademarking سایت نام.

این شرکت همراه با بقیه سفر صنعت شده است clobbered با این بیماری همه گیر که باعث شده است که گردشگری و سفر کسب و کار برای تبخیر در سراسر جهان است. اضافه کردن به آن مشکلات ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر ادعا در صورتی که نام Booking.com بیش از حد کلی به مستحق حمایت قانونی.

دادگاه عالی ساختمان بسته شده به مردم از مارس 13 با توجه به همه گیر. قضات را ملاقات تنها از طریق تلفنی و صدور احکام تنها آنلاین.

Coronavirus ثابت کرده است به خصوص خطرناک در افراد مسن به خصوص کسانی که با زمینه مسائل پزشکی. سه نفر از نه نفر از قضات بیش از سن 70: Ginsburg (87) استفان Breyer (81) و توماس (71).

دادگاه به شدت مخالف تغییر از جمله اتخاذ فن آوری های جدید. قضات در گذشته را رد اخبار رسانه ها درخواست برای زنده صوتی و تصویری از استدلال است. دادگاه اظهار داشت که آیا آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا یک صوتی زندگی می کنند و تغذیه در آینده زمانی که موارد دوباره در حال استدلال در فرد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de