Reliance Industries, BP Plc of UK, British thermal unit, ONGC fields, coronavirus lockdown, Essar Steel, Adani Group, GAILمنابع گفت: تکیه کرده بود در ماه نوامبر مجموعه یک طبقه و یا حداقل نقل قول از 8.4 درصد از مورخ قیمت نفت برنت که این مناقصه به حال به قول 8.4 درصد یا یک درصد بالاتر به دنبال گاز.

اعتماد صنایع و شریک زندگی خود BP Plc انگلستان را تحت فشار قرار دادند پشت شروع تولید از موج دوم از اکتشافات خود را در شرق فلات قاره KG-D6 بلوک به پایان ماه ژوئن به دلیل محدودیت در حرکت مردم و مواد در سراسر کشور مستند تحمیل کرده است.

در حال حاضر قیمت نفت برنت در حدود دلار 26 در هر بشکه گاز از R-سری زمینه KG-D6 بلوک را در مورد هزینه USD 2.2 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا — پایین تر از حتی دولت موظف نرخ دلار 2.39 گاز از دولتی ONGC زمینه.

اخبار مرتبط

در یک سرمایه گذار ارائه پست خود در سه ماهه چهارم درآمد اعتماد گفته است که کار بر روی سه پروژه در KG-D6 بلوک که در آن تولید از زمینه های متوقف شده در فوریه این سال است.

“اولین گاز از R-خوشه زمینه انتظار می رود در ماه ژوئن 2020 موضوع به بلند کردن اجسام از مستند” آن را گفت.

تولید گاز از R-خوشه ای بود برای شروع در اواسط ماه مه اما coronavirus مستند است و تاخیر آن است.

اعتماد گفت که انتظار دارد برای رسیدن به اوج خروجی در حدود 28 میلیون استاندارد متر مکعب در هر روز توسط FY24 زمانی که همه پروژه ها در حال بالا و در حال اجرا است.

اعتماد و BP در حال توسعه سه مجموعه از اکتشافات در KG-D6 بلوک — R-خوشه ماهواره و MJ توسط 2022.

R-خوشه را اوج خروجی 12 mmscmd در حالی که ماهواره های که قرار است برای شروع خروجی از اواسط سال 2021 خواهد تولید حداکثر 7 mmscmd. محمدجواد زمینه را شروع تولید در نیمه دوم سال 2022 و باید اوج خروجی 12 mmscmd.

تکیه در ماه نوامبر سال گذشته به حراج گذاشته و برای اولین بار مجموعه ای از 5 mmscmd گاز از این جدیدتر اکتشافات در KG-D6 بلوک با درخواست مناقصه به قول قیمت (بیان شده به عنوان یک درصد از مورخ نفت خام برنت رای) عرضه دوره و حجم گاز مورد نیاز است.

منابع گفت: تکیه کرده بود در ماه نوامبر مجموعه یک طبقه و یا حداقل نقل قول از 8.4 درصد از مورخ قیمت نفت برنت که این مناقصه به حال به قول 8.4 درصد یا یک درصد بالاتر به دنبال گاز.

با توجه به زمان متوسط قیمت نفت برنت دلار 26 در هر بشکه گاز هزینه خواهد شد در اطراف تومان 2.2 در هر mmBtu.

مورخ برنت به معنی متوسط منتشر شده قیمت نفت برنت در سه ماه های تقویم بلافاصله قبل از قرارداد مربوطه در ماه است که در آن گاز ساخته شده است.

در دور اول مزایده در ماه نوامبر سال 2019 اسار فولاد Adani گروه و دولتی گیل خریداری اکثریت جلد ارائه دهد. قیمت که در آن زمان در آمد به دلار 5.1-5.16 در هر واحد. اما بین المللی نفت, نرخ باید کاهش یافت به عنوان تقاضا تبخیر با توجه به شیوع کروناویروس و مستندات اعمال شده توسط کشورهای سراسر جهان.

♻ برداشت کرده بود 2.25 mmscmd در کشور شفاف و پویا به جلو حراج که به طول انجامید در حدود پنج و نیم ساعت در نوامبر 15, 2019, منابع گفت.

گجرات دولت های نفتی پارسیان (GSPC) برداشت 1.2 mmscmd در حالی که Adani و Mahanagar گاز با مسئولیت محدود خریداری 0.3 mmscmd منابع افزود گیل اقدام به نمایندگی از کود شرکت خریداری 0.3 mmscmd گاز.

Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) خریداری کرده بود 0.35 mmscmd و 0.10 mmscmd رفت و به گجرات دولت کود و مواد شیمیایی با مسئولیت محدود (GSFC)/Gujarat Narmada دره کود و مواد شیمیایی با مسئولیت محدود (GNFC) منابع گفت.

در همه 15 مشتریان در سراسر بخش های مانند فولاد و پتروشیمی, شهر گاز, شیشه و سرامیک رو گاز در مناقصه آنها اضافه شده است.

در نوامبر 15, حراج مناقصه به نقل بین 8.5 و 8.6 درصد شیب به گوشه همه 5 mmscmd منابع در دسترس است. این ترجمه را به قیمت بین دلار 5.1 در هر mmBtu و 5.16 تومان در هر mmBtu در آن غالب برنت قیمت نفت از 60 دلار در هر بشکه رسید.

در ابتدا توکل به حال مجموعه یک طبقه نقل قول از 9 درصد از مورخ قیمت نفت برنت که ترجمه به گاز قیمت دلار 5.4 هر mmBtu در 60 دلار قیمت نفت. اما مصرف کنندگان را دیدم این را به عنوان یک قیمت بسیار بالا که با توجه به وارداتی LNG در بازار در دسترس است در حدود 4 دلار برای هر mmBtu نرخ در حال حاضر.

برای ساکت کردن مصرف کنندگان کاهش اعتماد طبقه/حداقل نقل قول به 8.4 درصد از مورخ قیمت نفت برنت. اعتماد است که تا کنون ساخته شده 19 اکتشافات گاز در KG-D6 بلوک. از این D-1 و D-3 — بزرگترین در میان بسیاری — آورده بودند به تولید از آوریل 2009 و ما تنها میدان نفتی در بلوک قرار داده شد برای تولید در سپتامبر 2008. در حالی که کارشناسی ارشد رشته متوقف شد, تولید در سال گذشته از خروجی D-1 و D-3 متوقف شد و در ماه فوریه است.

اکتشافات دیگر یا تسلیم شده است یا دور گرفته شده توسط دولت برای ملاقات با جدول زمانی برای شروع تولید. اعتماد است اپراتور بلوک با 66.6 درصد بهره در حالی که BP دارای باقی مانده سهام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de